Ps2 2
 
Iš albumo:

Skirie kolekcija

  • 15 nuotraukų
  • 0 komentarų
  • 57 nuotraukos komentarai

Ps2 2 nuotraukos informacija

Fotografuota su Panasonic DMC-FZ150

  • 6,8 mm
  • 10/60
  • f f/3.1
  • ISO 400
Visa nuotraukos EXIF informacija

Rekomenduojami komentarai

Steel Dragon ir Dragon Blaze mano regione labai reti, paieshka nieko neranda. Kur tu juos sumedziojai? Gal zinai kokia mazdaug ju rinkos kaina?

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Steel Dragon ir Dragon Blaze mano regione labai reti, paieshka nieko neranda. Kur tu juos sumedziojai? Gal zinai kokia mazdaug ju rinkos kaina?

 

Steel Dragon neatsimenu, bet Dragon Blaze  tai iš skelbiu.lt brangininko vieno. Jei ne šis žaidimas tai vizitas pas jį būtų neapsimokėjęs. Pažiūrėjus kainas tai jos nemažos, ypač Dragon Blaze, nors visi dauguma shmupsų gan brangūs ant ps2 ir plius mėlynas cd kompaktas tai labai smarkiai ūžia pasileidus. Spėju reik peržiūrėti tokius ir išsikepti, kad patausot tiek konsolę, tiek kompaktą.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Heh dar brangininku yra lietuvoi, na jei kainose gaudaisi tai gali but brangininkas, bet kai pamatai 2eur vertes zaidima kainuojanti 5x daugiau tai juokas ima. O pas mane melyni ne taip jau ir baisai uzia, as visus tikrinu ant to PS2 i telika imontuoto, gal todel kad ten firmware ar DVR-ROM naujesni stovi. PS2 tai maziausiai tausot reiktu, pigus jie siais laikais, o va kompaktus tai reiktu. Tas zaidimas garantuoju daugiau vertas nei pati konsole.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Heh dar brangininku yra lietuvoi, na jei kainose gaudaisi tai gali but brangininkas, bet kai pamatai 2eur vertes zaidima kainuojanti 5x daugiau tai juokas ima. O pas mane melyni ne taip jau ir baisai uzia, as visus tikrinu ant to PS2 i telika imontuoto, gal todel kad ten firmware ar DVR-ROM naujesni stovi. PS2 tai maziausiai tausot reiktu, pigus jie siais laikais, o va kompaktus tai reiktu. Tas zaidimas garantuoju daugiau vertas nei pati konsole.

 

kompaktų labiau ir gaila, bet labai nemalonu ir žaisti tokius. Bandžiau klijuoti ti izoliacija kaip kai kas pataria, gal čiut tyliau, bet vis tiek nemalonu

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Parašykite komentarą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.