Ps2 4
 
Iš albumo:

Skirie kolekcija

  • 15 nuotraukų
  • 0 komentarų
  • 57 nuotraukos komentarai

Ps2 4 nuotraukos informacija

Fotografuota su Panasonic DMC-FZ150

  • 5,7 mm
  • 10/50
  • f f/3.0
  • ISO 400
Visa nuotraukos EXIF informacija

Rekomenduojami komentarai

Visas RPG renki ar tik kai kurias? Gal jau papildei savo kolekcija?

 

Visus jrpg norėčiau turėti, bet aš pagrinde renku tai ką kada nors norėčiau sužaisti, nors ne viskas pasiteisina. O kolekcija po truputį didėja nuolat. Tik atnaujinti nuotraukų nelabai planuoju artimiausiu metu, nes per daug vargo. Nors pirma kas šauna į galva ką turiu ir nėra nuotraukose tai Okage - Shadow King ntsc žaidimas.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Okage irgi mano sarase, neseniai Odin Sphere sumedziojau, tai labai grazus zaidimas, tokiu dabar nebegamina. Dar planuoju bent keleta NTSC U regiono isigyti, kolkas nei vieno neturiu bet del bendro isprusimo tikrai reiktu. Noriu paziuret kuo dezutes ir manuolai skiriasi. 

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Okage irgi mano sarase, neseniai Odin Sphere sumedziojau, tai labai grazus zaidimas, tokiu dabar nebegamina. Dar planuoju bent keleta NTSC U regiono isigyti, kolkas nei vieno neturiu bet del bendro isprusimo tikrai reiktu. Noriu paziuret kuo dezutes ir manuolai skiriasi. 

 

Na manual tai tokie patys, bet dėžutės, ech kažko sumąstė PAL regione galą baltą padaryti, kai ntsc yra spalvoti, su raštais, daug gražiau atrodo lentynoje tokie, bet ką jau padarysi.. O kuria žaidimus panašius į odin sphere. Pasidomėk Dragon Crown..

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Na manual tai tokie patys, bet dėžutės, ech kažko sumąstė PAL regione galą baltą padaryti, kai ntsc yra spalvoti, su raštais, daug gražiau atrodo lentynoje tokie, bet ką jau padarysi.. O kuria žaidimus panašius į odin sphere. Pasidomėk Dragon Crown..

Jo Dragon Crown tai tikras perlas, turiu ant PS Vita ir netgi perejau. Man ir amerikietiskos dezutes grazensnes, bet negi vien del nugareles dabar importuot. Bet Japoniski coveriai dar grazesni, jie net ir tuos pacius kaip NFS daug graziau perpiesia. Man seip JRPG ir anima labai priimtina tema. 

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Jo Dragon Crown tai tikras perlas, turiu ant PS Vita ir netgi perejau. Man ir amerikietiskos dezutes grazensnes, bet negi vien del nugareles dabar importuot. Bet Japoniski coveriai dar grazesni, jie net ir tuos pacius kaip NFS daug graziau perpiesia. Man seip JRPG ir anima labai priimtina tema. 

Neimportuosi, bet truputį apmaudu, kad mus taip nuskriaudė :) o jrpg ir anime gerai, bet jrpg reikalauja daug laiko, o anime jei iš naujo sezono randi bent pora kuriuos pažiūrėti tai jau labai gerai būna..

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Parašykite komentarą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.