20140220 123019
 

20140220 123019

Pagaliau po 12 dienų laukimo šiandien radau pašto dėžutėj :D Tikrai geras daiktas, vertas tos sumos kurią kainuoja, o ji ir gana nedidelė

  • Patinka 2

Iš albumo:

Viskas

  • 1 nuotrauka
  • 0 komentarų
  • 9 nuotraukos komentarai

20140220 123019 nuotraukos informacija

Fotografuota su SAMSUNG GT-I9100

  • 4 mm
  • 1/17
  • f f/2.7
  • ISO 320
Visa nuotraukos EXIF informacija

Rekomenduojami komentarai

nu nzn ar vertas, daznai strigineja, miestuose tai isvis baisiai kartais strigineja, nebent tik piratinis ralyzas cia kazkoks su broku buvo. Bet pats rpg ziauriai geras, net su striginejimu perejau tik, kad per lengvas, nes ne kart nemiriau per visa laika :D

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

nu nzn ar vertas, daznai strigineja, miestuose tai isvis baisiai kartais strigineja, nebent tik piratinis ralyzas cia kazkoks su broku buvo. Bet pats rpg ziauriai geras, net su striginejimu perejau tik, kad per lengvas, nes ne kart nemiriau per visa laika :D

aha skaičiau komentarus LM'e kad striginėja labai tai jau buvau išsigandęs kad ir man taip bus :D Bet kiek dabar pražaidžiau tai kol kas dar su tokia problema nesusidūriau :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

aha skaičiau komentarus LM'e kad striginėja labai tai jau buvau išsigandęs kad ir man taip bus :D Bet kiek dabar pražaidžiau tai kol kas dar su tokia problema nesusidūriau :)

nu tai td viskas jauciu normaliai bus, nes as jau nuo pirmos min striginejima pajauciau :D nu jei nestrigineja td pinigu tikrai vertas  :grt:

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

nu tai td viskas jauciu normaliai bus, nes as jau nuo pirmos min striginejima pajauciau :D

Man tik vienas dalykas nepatiko, kad krovimas trunka ilgiau nei originaliojo Fable :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Kiek mokejei?is kur pirkai?

Žaidimas 27.99 £, už disko "Draudimą" 1 £ ir 2.95 £ už pristatymą taigi 31,94 £ tai čia ~130 LT pirkta iš game.co.uk, bet vakar mačiau prekes.net jį už 121 lt :D

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

retai matom kas pirktu x36o originalius zaidimus

Man patinka kai gali dežute su žaidimu pasidėt, ir vis matyt kiek esi prikaupęs :D  Kol kas pas mane kolekcija tik 10 žaidimų, bet tikiuosi plėstis dar :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Parašykite komentarą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.