IMG 0352
 

Iš albumo:

Mano PS4

  • 7 nuotraukos
  • 0 komentarų
  • 38 nuotraukos komentarai

IMG 0352 nuotraukos informacija

Fotografuota su Apple iPhone 5s

  • 4,2 mm
  • 1/15
  • f f/2.2
  • ISO 500
Visa nuotraukos EXIF informacija

Rekomenduojami komentarai

Ateik i Pietu IV Ultru tribuna ir atimk :) Siap fainas rinkinukas, Baituke pirkau mokejau 49 eurus. Pagrinde pirkau del figureles, pas mus Lietuvoje zaidimu figureliu deficitas deja. 

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

aš mokėjau už tokia pačia versija £24.99 pre-order buvo, dabar kainuoja naujas 15£ amazone.co.uk tokia pati versija
Tai permokėjai tu čia gerai 49€, sumokėjai kaip už dvi kopijas  

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Gali buti kad per daug, bet kad Vilniuje nelabai kur ir rasi tokiu rinkinuku, o man svarbiausia zmogeliukas :) Skelbimuose nerandu apskritai Lietuvoje figureliu is zaidimu.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Tai negeriau tau butu iš užsienio pirkti (aišku jei yra galimybė) Lietuvoje mažai kas renka žaidimo Statue nes jos bevertės čia yra arba tiesiog sunkei parduotum Lietuvoje

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Man atrodo atsiskaityti reikia kreditines, o pas mane tik debetine korta. Pas tave maciau faina kolekcija statuleliu :) Tiesa dar Baituke yra pirkti tas didziagalvis Hitmanas, bet man kazkaip jisai nepatinka.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

taip Hitmano statue, tai galėčiau pasakyti pati blogiause mano statuel (net gadina vaizdą man, už tai ji yra atskirai nuo kitu , ant žemės stovi :)

 

Tau reikia tada pasidaryti Virtual korta (tada galėsi atsiskaityti užsienio e-shop) 

 

Dėkui už įvertinimą kolekcijos :) 

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Jo mano manymu Hitmanas tai visiskas nesusipratimas, panasus i pripuciama gumine boba :) Is ta o kolekcijos jegoviausias Splinetr Cell Fisheris ir The Last Of Us sedevras.Ta zemelapi is Laros, tai isireminsiu po stiklu ir ant sienos pasikabinsiu, graziai labai atrodo :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Splinetr Cell statue kainuoja ebay apie 21£ tik neaišku ar į LT siunčia 
The Last Of Us statue tai patyliu kaina kosminė dabar yra iki 500£ (tai man labai tada pasisekė kai ja nusipirkau už ~80£)

 

Aišku tai yra brangus pomėgis rinkti žaidimo statue

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

500 Svaru The Las Of Us?O jomajo mano iPhonas tiek kainavo :) Uz Splinter Cella jei rasciau Vilniuje tai ir 70 euru sumokeciau, bet TLoU eurais tai butu apie 745, i litus neversiu, nes dar baisiau pasidarys :) Bet gaila kazkada praleidau proga nusipirkti Driver 3 PS 3(tada dar turejau ji), komplekte buvo masinos modeliukas didelis is zaidimo. Beje iPhona girtas pirkau, tai issblaivius kaukti norejau del savo kvailo poelgio :) Kiek uz The Order figurele mokejai?

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Liuks,o kur gavai Assasino figurele, ta irgi super grazi.b***** gaila kad jau dabar nebegaliu is Lietuvos isvykti, porai dienu nuskrisciau i Mancesteri i Game shopa, ten irgi visokio gerio maciau.Arba Hagoje, Olandijoje Grnd Maarkt Streeto gale yra dvieju aukst zaidimu parduotuve, tai ten statuleliu milijonai, na bent jau buvo taip 2002 metais. 

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

500 Svaru The Las Of Us?O jomajo mano iPhonas tiek kainavo :) Uz Splinter Cella jei rasciau Vilniuje tai ir 70 euru sumokeciau, bet TLoU eurais tai butu apie 745, i litus neversiu, nes dar baisiau pasidarys :) Bet gaila kazkada praleidau proga nusipirkti Driver 3 PS 3(tada dar turejau ji), komplekte buvo masinos modeliukas didelis is zaidimo. Beje iPhona girtas pirkau, tai issblaivius kaukti norejau del savo kvailo poelgio :) Kiek uz The Order figurele mokejai?

Driver 3 PS3 versijos nėra. :) Jei aktualu, prieš kokius 9 mėnesius Driver San Francisco rinkinuką (PS3) dar mačiau Vilniuj arba Euronics Oze, arba Topo Centre Žirmūnų Rimi.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Va ta ir turejau galvoje-San Francisko kur, sumaisiau,geltona masina tokia dezuteje, Oze Euronicse ir maciau, bet jau ten Euronicso nebera, Topo centra atidaro si menesi.O i Zirmunus reikes tada uzvaryti rytoj, dekui uz info :) Patinka man video zaidimu tokie zaisliukai, , moterys to nesupranta, joms atrodo kad tai vaikiski zaislai :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Parašykite komentarą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.