Turgaus radiniai 2015/04/04
 
© kirminokas

Turgaus radiniai 2015/04/04

Aleksoto turgaus radiniai :) visi orginalūs ir su pilnais komplektais :) po 2e kainavo :)

Autorinės teisės

© kirminokas
  • Patinka 8

Iš albumo:

Mano PlayStation kolekcija ir turgaus radiniai 2

  • 46 nuotraukos
  • 0 komentarų
  • 239 nuotraukos komentarai

Turgaus radiniai 2015/04/04 nuotraukos informacija

Fotografuota su LG Electronics LG-D320

  • 3,5 mm
  • 1/10
  • f f/2.2
  • ISO 300
Visa nuotraukos EXIF informacija

Rekomenduojami komentarai

Šauniai prasisukai:) Įdomu bus sulaukti busted reakcijos, kadangi PS Tomb Raider jam daug reiškia^^,)

Ačiū,laukiu jo komentaro :)

Pavydas dėl tomb raider ir Oddworld, Bent jau oddworld ant ps4 išbandysiu.

Bet ant ps4 jis ne toks geras,kaip ant ps1!. :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Šįkart tikrai geri radiniai. Tomb Raider ir man daug reiškia. :) Siūlau susiimti, jei reiks žiūrėti, skaityti perėjimus internete, bet pereiti TR dalis. Pamatysi, vieni geriausių PS1 žaidimų. Bus sunku, bet kai pereini lygį koks kietas jauties. :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Šįkart tikrai geri radiniai. Tomb Raider ir man daug reiškia. :) Siūlau susiimti, jei reiks žiūrėti, skaityti perėjimus internete, bet pereiti TR dalis. Pamatysi, vieni geriausių PS1 žaidimų. Bus sunku, bet kai pereini lygį koks kietas jauties. :)

Dėkoju :)!! Tikrai taip,reikia pereiti,susiimti,nes kai pažaidžiau pora misijų,tikrai vienas geriausių žaidimų,nors aš labiau linkęs prie lenktynių,jos man arčiau širdies,tad V-Rally yra puikus žaidimas :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Sias abi tr dalis turiu dar is tu laiku kai ps1 buvo ant bangos. Paskui buvo pas mane geiminimo "pauze", todel neturiu 3 ir 4 daliu. O dabar labai noriu jas pabandyti iveikti, bet niekur negaunu..

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Sias abi tr dalis turiu dar is tu laiku kai ps1 buvo ant bangos. Paskui buvo pas mane geiminimo "pauze", todel neturiu 3 ir 4 daliu. O dabar labai noriu jas pabandyti iveikti, bet niekur negaunu..

Man dabar ps1 ant bangos,ir į nieka jo nekeisiu :) :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Ačiū,laukiu jo komentaro :)

Bet ant ps4 jis ne toks geras,kaip ant ps1!. :)

Tai žinoma, kad geriau, bet kadangi man asmeniškai patogiau ant sofos žaisti, tai laidinis pultelis erzina :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Tai žinoma, kad geriau, bet kadangi man asmeniškai patogiau ant sofos žaisti, tai laidinis pultelis erzina :)

Man kaip tik laidas malonumas :):D

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Sveikinu! Puikus geimai, visi loshti namazai kompinej, asmeniskai turejau tik V-Rally 2.

Dėkoju,aš kaip racing fanas tai turiu ir pirmają dalį. ,)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Parašykite komentarą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.