Pirkiniai 15-05-10
 

Pirkiniai 15-05-10

Mano pirkinukai šį savaitgalį :) Papildžiau kolekciją Nintendo DSi ir DSi XL konsolėmis (DSi kainavo 6 eu su 5 žaidimais ir dėkliuku, manau, visai neblogai nuskilo).

  • Patinka 4

Iš albumo:

Mano žaidimų kolekcija ir kita

  • 42 nuotraukos
  • 0 komentarų
  • 208 nuotraukos komentarai

Pirkiniai 15-05-10 nuotraukos informacija

Fotografuota su Sony D6603

  • 4,6 mm
  • 10/320
  • f f/2.0
  • ISO 500
Visa nuotraukos EXIF informacija

Rekomenduojami komentarai

Iš visos šitos krūvos labiausiai norėčiau to sovietinio ELEKTRONIKA klono su kartingais!^^,)

Džiaugtis ilgai neteko :/ Ekranas labai prastai veikia, o ir visas aptrintas korpusas

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Džiaugtis ilgai neteko :/ Ekranas labai prastai veikia, o ir visas aptrintas korpusas

Ech, ekranai jų silpniausia dalis...

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Ech, ekranai jų silpniausia dalis...

Tiek to, pataisiau :D

 

Kiek už DSi XL plojai? Kokiom kainom PS žaidimai? ;)

PS1 zaidimai po 1 eu, DSi XL nepagailejau 10 euru :D Dar Super Mario Bros 25 metu jubiliejaus proga specialus leidimas, tai aki patrauke, negalejau nenusipirkt  :D

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Abi Harry Potter dalys superinės. Atsimenu, kai jos atsirado (2001 ir 2002 m.) PS1 jau po biški užleidinėjo pozicijas, bet aš jį dar tik planavau įsigyt. Tai iš pradžių kompinėj, o paskui ir namie tiek juos grandydavau. Kai atsirado piratinė antra dalis, ant smūgio nusipirkau ir lošdavau valandom. Visą pilį, visus miškus, net dialogus kai kuriuos mintinai mokėjau. :) Superiniai žaidimai jei Haris patinka. O viršuj kairėj gal 102 Dalmatians? Tas irgi labai patiko savu laiku. :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Abi Harry Potter dalys superinės. Atsimenu, kai jos atsirado (2001 ir 2002 m.) PS1 jau po biški užleidinėjo pozicijas, bet aš jį dar tik planavau įsigyt. Tai iš pradžių kompinėj, o paskui ir namie tiek juos grandydavau. Kai atsirado piratinė antra dalis, ant smūgio nusipirkau ir lošdavau valandom. Visą pilį, visus miškus, net dialogus kai kuriuos mintinai mokėjau. :) Superiniai žaidimai jei Haris patinka. O viršuj kairėj gal 102 Dalmatians? Tas irgi labai patiko savu laiku. :)

Smagūs prisiminimai :D Pats atsimenu tik tiek, kad mane dėde vesdavosi į kompiuterinę piratinių žaidimų nuomuotis, ir kad kažkada žaidžiau Spider-Man 2 ant PS1, tačiau PS1 labai trumpai teturėjau. O tas žaidimas tai ne 102 Dalmatians, o Dalmatians 2. Tai net ne Disney žaidimas, atrodo kaip prasta kopija, net instrukcijų knygelė tik kelių puslapių ir nespalvota, be iliustracijų :D

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Parašykite komentarą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.