PlayStation 3
 

PlayStation 3

Nusipirkau PlayStation 3 konsolę, šį kartą be jokių defektų, pilnai veikiančią :D Prisipažinsiu, viena iš priežasčių, kodėl pirkau PS3, tai vien tik tam, kad pagaliau pažaisčiau Metal Gear Solid 4. Taip pat specialiai ieškojau Fat modelio, kadangi jis man pats gražiausias, o Slim ir Super Slim modeliai man asmeniškai ne patys gražiausi :D Žinoma, taip pat nusprendžiau išbandyti naujesnę konsolę ir neriboti savęs ties PS2 ir senesniais žaidimais bei konsolėmis. Kol kas PS3 kelia didelį įspūdį, tik vienas dalykas, kuris labai erzina, yra daug vietos užimantys žaidimų pataisymai. Vos įjungus Metal Gear Solid 4 manęs prašo atsisiųst 0.5 GB atnaujinimą, o routeris kitam kambary, todėl labai lėtai siunčia. Taip pat man, kaip PS3 naujokui, būtų puiku išgirsti žaidimų pasiūlymų, nes šiuo metu turiu tik keturis :D

  • Patinka 4

Iš albumo:

Mano žaidimų kolekcija ir kita

  • 42 nuotraukos
  • 0 komentarų
  • 208 nuotraukos komentarai

PlayStation 3 nuotraukos informacija

Fotografuota su Sony D6603

  • 4,6 mm
  • 10/500
  • f f/2.0
  • ISO 640
Visa nuotraukos EXIF informacija

Rekomenduojami komentarai

Pats tai vengiu fat, nes yra tekia keisti keturis, kol galiausiai super slim nusipirkau ir ramus. O tau įdomus exclusive ar visi tos kartos žaidimai? Be to kokie žanrai domina?

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą
Pats tai vengiu fat, nes yra tekia keisti keturis, kol galiausiai super slim nusipirkau ir ramus. O tau įdomus exclusive ar visi tos kartos žaidimai? Be to kokie žanrai domina?

Visi įdomus, labiau patinka tie, kurie turi gerą ir tvirtą istoriją, žanrai stealth ir siaubo

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

http://www.ign.com/articles/2013/09/03/igns-top-25-playstation-3-games iš čia gali visus pražaisti. Jeigu siaubo asmeniškai rekomenduoju dead space 1,2, shadow of the damned, bioshock 1, bioshock infinite, infamous 1,2, Dantes inferno, red dead redemption, metal gear rising, uncharted seriją...

Dėkui už pasiūlymus, Metal Gear Rising ant PC žaidžiau, labai patiko. Išbandysiu Uncharted ir Red Dead Redemption kada tik galėsiu

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Metal Gear superinis, neseniai antra kart prazaidziau, tai vel kaip nauja zaidima. Vienas is pirmuju PS3 zaidimu, bet iki siol nelabai kas ir aplenke ji.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Parašykite komentarą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.