Aleksoto turgaus radiniai 2015,08,29
 
© kirminokas

Aleksoto turgaus radiniai 2015,08,29

Po ilgo laiko apsilankiau Aleksoto turguje,radau Ps2 Eye toy kamerą,šito modelio dar neturėjau,kainavo 3e. Ir Nintendo gamecube orginalų pultelį,ar veikia nežinau,tiesiog 1e kainavo,gal kam reikia?

Autorinės teisės

© kirminokas
  • Patinka 3

Iš albumo:

Mano PlayStation kolekcija ir turgaus radiniai 2

  • 46 nuotraukos
  • 0 komentarų
  • 239 nuotraukos komentarai

Aleksoto turgaus radiniai 2015,08,29 nuotraukos informacija

Fotografuota su Canon Canon IXUS 132

  • 5 mm
  • 1/30
  • f f/3.2
  • ISO 400
Visa nuotraukos EXIF informacija

Rekomenduojami komentarai

Kada tu buvai Aleksote? Man ant gc praverstų pultelis

Šiandien apie 10 val :D nes biškį negalėjau ankščiau. Na pultelis gali būt neveikiantis,,kolkas dar niekam neduosiu,reikės patikrinti pas kažką.. :) 

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Ha - nu puikių trofėjų prikėlėt galerijoje!:) Taip šauniai primedžioję visi. Pamenu, kad GC pulto turguje neradau kokį gerą pusmetį, o turėjau konsolę ir Resident Evil zero... O jei, kaip norėjosi išbandyti, tačiau teko ilgai laukti tos sėkmingos dienos.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Ha - nu puikių trofėjų prikėlėt galerijoje! :) Taip šauniai primedžioję visi. Pamenu, kad GC pulto turguje neradau kokį gerą pusmetį, o turėjau konsolę ir Resident Evil zero... O jei, kaip norėjosi išbandyti, tačiau teko ilgai laukti tos sėkmingos dienos.

Na taip,šis savaitgalis puikus visiems retromaniakams :) , nors ir oras buvo nekoks,bent jau pas mane.. 

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Ot, kėliaus anksčiausiai į turgų ir nieko neradau, lucky :D

Rimtai? :D aš jau nesitikėjau nieko rasti,GC pultas buvo tarp modeliukų žaislinių,kamera prie visokių penalų,tušinukų,dvd ir pnš :D 

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Parašykite komentarą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.