IMG 20151018 00341
 

IMG 20151018 00341

Paskutiniai poros mėnesių pirkiniai...Skyrim ir NFS jeigu kam reikia-kreipkites,juos kaip prieda mainuose gavau,tad man jie nelabai ir reikalingi :) Dideles viltis dedu i Blodbourne :) na o apacioje ilgai lauktas naujas mano zingsnis i smartphone rinka Blackberry Passport,ankstenesnis mano turimas 9900 modelis nors ir buvo BB flagmanas pries 2-3 metus,taciau jau nebeatitko mano poreikiu...siaip Pasportas idealus telefonas man,nelabai suprantu,kodel LT ju isigijimas toks problematiskas?silpniausia ju vieta fotoaparatas,bet kadangi mikro rezimai man nelabai aktualus,tai tiek ir tos bedos :)

  • Patinka 4

Iš albumo:

Viskas ką turiu

  • 13 nuotraukų
  • 0 komentarų
  • 60 nuotraukos komentarų

IMG 20151018 00341 nuotraukos informacija

Fotografuota su Research In Motion BlackBerry 9320

  • 0/1
Visa nuotraukos EXIF informacija

Rekomenduojami komentarai

silpniausia jų vieta šiaip yra jų os ;):D

Buvo...iki 10 versijos :) ties šia vieta problemos ir baigėsi + pasportas palaiko android apsus taip kad noro pereiti prie androido visai nebuvo.2 mano paskutiniai telefonai buvo BB tai prie ju valdymo ir os greitai pripratau ir kai paciupinu zmonos S5 ar svogeriuko kazkokia kruta Noske,tai suprantu,kad siu os as konkreciai nenoriu...Prie gero pripratus pereiti prie...neapsimoka,na bet cia jau kiekvieno reikalas kas ka perka ir ka naudoja :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

nu tavo žinios gal geresnės , o aš tai kiek žinau ,jei vakaruos normalioj firmoj dirbi ,tai turi darbo sutarty pasirašyt netgi ,kad nenaudosi blekberiaus ;) jei patinka ir neturi ką slėpt (arba įsitikinęs ,kad tavęs nieks neseks ,tada visks ok;)  )

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Ai,tas saugumo klausimas tai yra yra kazkoks :) kazkoki seriala per tv ziurejau tai tipo amerikios nusikaltelis su amerikonu faru per BB snekasi,kad niekas nesusektu ir nepasiklausytu  :D del to bajerio jie arabijoj ar kur ten,net uzdrausti :) ner ka noreti neveltui Obama su BB sedi http://timesofindia.indiatimes.com/world/us/Obamas-BlackBerry-This-is-how-it-is-secured/articleshow/45948345.cms :D bet as ne del saugumo ji rinkausi,o tiesiog del man priimtino ir "prilipusio" oso...

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Parašykite komentarą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.