20160203 003839
 

20160203 003839

@Narkata ne tu vienas trauki pypke :D

  • Patinka 2

Iš albumo:

Iranga :)

  • 4 nuotraukos
  • 0 komentarų
  • 45 nuotraukos komentarai

20160203 003839 nuotraukos informacija

Fotografuota su samsung SM-G925F

  • 4,3 mm
  • 1/25
  • f f/1.9
  • ISO 125
Visa nuotraukos EXIF informacija

Rekomenduojami komentarai

tu cia apie tanka?:D ar pypke ? :D 
siaip pati pypke ziauriai gera ir tankas geras :D bet vat coilai tai nafik :D reikes keisti :D

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Norėjau šitą imti modelį bet anas modelis mano geresnis buvo man, kad pylimas skysčio labai patogus, pasukai galvute atsirado skylute ir pili ,nereik sukinėti pilnai kad į pilti, o šiaip mano draugai turi tokį pati kaip ir tu 

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Coilai man perdega kazkaip greitai nelaiko ilgai trukumas man cia ju,a tu driperi naudoji narkata? As i sita irgi taip padaryti galiu kad pasuki ir ilasini tik tanko.kito reik

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

tai gal sudegini su vatais ji, gali driperi patz isidet, bet pilimas is virsaus jau kito tanko reik, as naudoju toki tanka Horizon Phantom Micro Sub Ohm 5ml  jo pilimas per sona patogu bet nervina, 

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Viena coila turejau buvo nuo 25 iki 50w ir sudege ant 30w kita idejau kur prie tanko buvo 12-25 perdege ant 20 w 

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

gal brokuoti, gal skysti naudoji leva uzvelia coila taip ir sudegina ji ,ziurint ka vadini sudege , coila reik keist minimum kas 2 savaites. efun.top pabandyk is cia nusipirkt kita tanka cia orgai  bus . poto visiokio hlamo turi www.fasttech.com bet neorginalai  nerekomenduoju tanku pirkt is cia 

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Parašykite komentarą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.