DSC 0173
 

DSC 0173

Paskutine mano laisva siena taipogi lentynoms bus panaudota. Gan pigus ir paprastas budas jei reikia kabinamu. Turetu tilp apir 500 extra zaidimu!

  • Patinka 5

Iš albumo:

PS2 Kolekcija 4.10.15

  • 46 nuotraukos
  • 0 komentarų
  • 220 nuotraukos komentarų

DSC 0173 nuotraukos informacija

Fotografuota su NIKON CORPORATION NIKON D5200

  • 18 mm
  • 10/600
  • f f/3.5
  • ISO 500
Visa nuotraukos EXIF informacija

Rekomenduojami komentarai

Jooo - ko gero net užsienyje šiais laikais jau gana sudėtinga surinkti 500 Sega žaidimų:D

Įdomu, kiek tokia lentyna kainuoja, nes man irgi jau seniai niekas netelpa savadarbėse, tad jau reiktų va kažko panašaus:)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Jooo - ko gero net užsienyje šiais laikais jau gana sudėtinga surinkti 500 Sega žaidimų :D

Įdomu, kiek tokia lentyna kainuoja, nes man irgi jau seniai niekas netelpa savadarbėse, tad jau reiktų va kažko panašaus:)

Ten bus ne tik Sega, sudesiu tuos zaidimus kuriuos maziausiai naudoju, nes virsutine lentyna pasiek gana sunku.

O pasidaryt tai paprasta, nusiperki tuos begelius ir atrameles atskirai, begeliuose ira skyles, ir susidede tas atrameles tokiais tarpais kokiu reikia. Na o paskui jau lentas ant visrsaus pagal skony. Turetu nedaug lietuvoi viskas kainuot, man kainavo begeliai 2vnt apie 8Eur, atrameles 20vnt po eura kiekviena, na ir dar pacios lentynos.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Waste of space

Ce tik pabandymui sudejau, dar truksta dvieju ilgu lentynu, dvieju mazu ir sonines atramos. Kai viskas susides laisvos vietos nebeliks.

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Parašykite komentarą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.