Black Friday 2018
 

Black Friday 2018

Si karta paglosciau savo silpnybe permatomem korpusam dviem 500 mln egzemplioriais :D (dar keli papigiai zaidimai buvo uzsakyti bet jie kotais ilgai eina)

siuo metu sunku ka nors tokio rasti siudienu konsolese, seniau buvo viskas permatoma :)

tai visa mano permatomu korpusu kolekcija...

maciau buvo ps3 slim korpusas permatomas perkant atskirai, bet siuo metu nera kur isigyti...

reik is aliexpress paimti ps4 pultelio korpusa, bet ten reikia specialaus modelio kad tiktu, v2 nemaciau kad butu...

o ka jus turite permatomo? :)

  • Patinka 9

Iš albumo:

mano kolekcija

  • 66 nuotraukos
  • 0 komentarų
  • 179 nuotraukos komentarai

Black Friday 2018 nuotraukos informacija


Rekomenduojami komentarai

Xbox pirma (crystal vadinasi), tas tai man viena is graziausiu konsoliu, game boy color, ps2 pulteli ir memory card :) Labiau patinka baltos konsoles negu permatomos. Dabar labiausiai noreciau xbox one ir ps4 baltais korpusais, reiks per sventes eiti i krautuve ir ciupti katra viena.. :)

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

jo, ausines irgi permatomos tik to permatomo labai nedaug, tie ausiniu gaubtai :)

liko dabar ps4 pro permatoma isigyti, kaip sakoma reikia tureti nepasiekiamu tikslu kad stumtis i prieki :D

xbox original maciau permatoma labai grazus, ps1 esu mates permatoma melsva, o balta jei viena konsole tureciau gal ir smagu, bet jei daugiau labai jau dulkes matosi :D

Dalintis šiuo komentaru


Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Parašykite komentarą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.