slaptas

V.I.P.
 • Pranešimai

  686
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Reputacija

1 Neutrali

Apie slaptas

 • Rangas
  Nintendukas
 • Gimimo data 1994.08.21

Profilio informacija

 • Miestas
  Plungė
 • Lytis
  Vyras
 1. Žadi pirataut, ar ne? Nes jeigu žadi, tai imk HD7 arba Mozart, čia pagal norus, jei ne, bandyk geriau antros kartos WP7 imt telefoną, pvz. Nokia 710 arba HTC Radar Pats turiu HD7, esu labai patenkintas telefonu. Pats turėjau ir iPhone, ir Android kelis telefonus, tačiau vis vien grįžau prie HD7, nes tiesiog WP7, mano nuomone, geriausia OS ir pats telefonas labai gero dydžio. Tik baterija galėtų būt geresnė, vienas minusiukas
 2. Ten F4728 misijos aštuoni pilotai apmokomi. Sako, kad Rusiai žada pulti su 16 hederofeliceptoreterių, tačiau Lietuviai su savo lazerinėms technologijom yra nenugalimi. Kiekvienas kareivis karo metu gaus lazerinį šautuvą, kuriuo galima perpjauti bet kurį tanką per pusę. Tai va, nėr čia ko bijoti, Lietuva saugi.
 3. Galima, tačiau tau nerodys tavo būvimo vietos, tik žemėlapius.
 4. Per headset'ą, kaip ir X360, girdi tik chat'inimo garsus, t.y. žaidimo garsų negirdi, tik žmonių balsus.
 5. Primas žaidimas, kurį pirkau ant PS, yra Battlefield Bad Company 2 Limited Edition. Tikrai nesigailiu, kai demo žaidžiau, o dar labiau laukiu išleidimo datos Ne į temą Gal kas nori KillZone2 keisti į Battlefield Bad Company?
 6. Manau, kad padarys kaip su PSP: Žaidimai bus įrašomi į HDD. Tačiau klausimas, kaip su ban'ais...
 7. Tas slaptas, bet jau skype kitas... Rašyk man į PM
 8. Rašyt RedCat temoje, šitą trinu
 9. Metų PSP žinovas: - Metų xbox,xbox 360 žinovas: - Metų PS3 žinovas: Scalman Metų PS2 žinovas: - Metų Nintendo žinovas: redcat Metų linksmiausias: NeramiBite Metų aktyviausias: Scalman Metų naujokas:- Metų n00bas: - Metų valdžios atstovas: Impaler
 10. Ne į temą Palaikau šią idėją ir padėsiu iš hardware pusės Nes software ne tiek ir tenusimanau...
 11. Ne į temą Tėvams ant dovanos su broliu ir sese susimetėm, bet ką dabar broliui ir seseriai dovanot... Biudžetas-100-200lt abiems. Gal kas turi minčių?