ChallengeR

Priklausomi
 • Pranešimai

  220
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Reputacija

6 Neutrali

2 sekėjai

Apie ChallengeR

 • Rangas

Profilio informacija

 • Miestas
  Kaunas
 • Lytis
  Vyras
 1. na ka bandom gal pasiseks.. Kaip tik norėtusi kažką naujesnio išmėginti nei psp ir wii
 2. ChallengeR

  Wii U

  Ar dar turit kas ir žaidžiat su wii u? ar net niekas perdaug jos ir nepirko? dabar wii viską atžaidžiau ka galėjau ir noriu wii u įsigyti..
 3. Tai čia tik darosi pinigus kas gali, leidžia visoki š.. pamatė kad pardavimai konsolės geri tai ir šoka visi į traukinį.. Įdomu ar bus normalių pilnaverčių multiplatforminių žaidimų pvz gta 6.. Playstation 4 jau pasistūmėjo su nulaužimu tai klausimas bus ka čia geriau pirkt..
 4. O kur gyveni? na aš gal dar palauksiu ir kol daugiau žaidimų išleis ir kol nulauš kad pažaist pvz 1-2 switch, nes už zelda dar sumokėčiau pinigus bet už tą tai nesamonė su tokia kaina..
 5. Na iš big box nesamonė bus pirkt ypač dėl to 1-2 switch geriau tada siūstis iš kokio amazon ar lenkų kokių ir atskirai zelda.. O iš kur trauki naujienas? aš pagrinde reddit subredita nintendo switch skaitau..
 6. ar kas nors preorderino? Lietuvoj yra pirkt išvis? nemačiau niekur reklamos jokios..
 7. Tai užsidėsi screen protector ir viskas, kas blogai?
 8. Na manau nesulyginsi su psp siūlomais žaidimais.. Pats svajojau kažkada apie vita bet kai išėjo stipriai nusivyliau, net patys sony neskiria visai dėmesio vitai.. Na zelda ten mėnesiui laiko max pažaist, mario kart tai greit įtariu atsibos, splatoon na nežinau neitin žavi o sekantis žaidimas tikrai geras už beveik metų po išleidimo mario bus.. Na gal susigriebs su tais žaidimais nes čia vis akcentuoja kad daug developeriu kuria žaidimus bet kolkas nekažka pasirinkimas na laukiam išleidimo ir tada žėsim toliau kaip seksis
 9. Tu čia ar rimtai ar juoko forma? nes 360 tai dar akmens amžiuj nulaužė o kiek vėliau ir ps3, dėl vitos nesidomiu nes kad ir nulaužtų nelabai yra ka žaisti.. Jeigu būtu buve tiek gerų žaidimų kiek ant psp tikrai būčiau pirkes.. Realiai nintendo kad pasisektų reikia tiek nedaug išleisti koki naują wii party žaidimą, kažka panašaus i wii sports su daugiau galimybių ir mario pora žaidimų, o dabar liūdna kolkas..
 10. Žiūriu niekur nediskutuojama, bet įdomu kokias apsaugos priemones naudos switch ir kaip su nulaužimu bus.. Sutinku už koki zeldą mokėt 50 eur galima, nes daugybės valandų žaidimas bet pvz 1-2 switch pirkt tai nežinau kas gali..
 11. na žodžiu ilgai laukiau kad pakeist wii kažkuo nauju bet nežinau matau tik viena žaidima ka galima pirkt tai zelda na gal ir mario kart su draugais pažaist vėliau išeis.. iš launch title nieko išvis neradau daugiau.. įdomu kaip tas 1-2 switch ar vertas kažko bus.. galėjo įdėt wii sports ir man būtų užteke..
 12. Laukiau 6 kėliaus na nežinau likau truputi nusivyles, nors iki dabar žaidžiu dar su wii, bet gal žaidimų trūksta kolkas ar dar kažkas.. o gal tas hype kad dingo..
 13. nu jei dar psp prijungus prie dock eitu padaryt ps4 tai panašiai.. Šiaip labai laukiau konsolės ir dabar bandysiu pasitaupyt kad ant išleidimo jau galėčiau iškart nusipirkti.. Wii jau nebeturiu ka žaist tai bus kaip tik.. ko pasigedau tai motion supporto jeigu jo nebus tai bus liūdna nes labai smagiai žaidėsi koks zelda skyward..
 14. Sveiki, manau būtu pats laikas sukurti atskirą temą, naujai nintendo konsolei n.x., jau perdaug gandų kad nepatikėti kad ji bus neužilgo pristatyta.. Pasak ign ir kitų šaltinių jau kūrėjams siunčiami developer kitai ir tariamasi dėl žaidimų. Taigi kas turite naujienų papildykite. Pora linkų naujausi gandai: linkas linkas2
 15. Dėkui už pasiūlymus, daugelį žaidimų esu parsisiuntes tik reiks laisvo laiko prisėsti pažaist, šiandien pradėjau Zelda Skyward Sword ir taip nustebino valdymas geraja prasme kad pelė valdoma pagaliau su wii motion plus o ne infra red.. Tai gali sau kaip žmogus patogiai įsitaisyti toliau nuo televizoriaus ir žaist.. Gal kažką kas parekomenduos draugų kompanijoj kad būtų smagu žaisti? Kažką panašaus į wii party board game ar wario smooth moves..