vaufas

Priklausomi
 • Pranešimai

  61
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Reputacija

12 Gera

7 sekėjai

Apie vaufas

 • Rangas
  MTB fanatikas

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • PlayStation Network ID
  Vytfoe
 1. Sveikinu visus Playmanus, su Kalėdomis. Linkiu praleisti turiningai laiką su šeima, o laisvalaikiu pasilepinti kybernetinę erdve. Su šventėm!!!!
 2. Vienas iš labiau laukiamų, mėgavaus terraria. Įdomu, kaip Vita versija bus, ar nukentės kontento kiekis ar nelabai?
 3. Jei nebijai laukimo, tai pirk. Nes pinigų tikrai nepavogs, o žaidimą tikrai gausi, tik neaišku kada.
 4. Aš irgi užsisakiau Rugpjučio 17 ir gavau spalio 4 dieną. Nebuvo tas laiko tarpas labai tragiškai ilgas, pora savaičių laukimo manau yra pats tas, galvojant žaidimo populiarumą ir rinkos poreikį.
 5. Bet žinai, kai pats pardavėjas parašo, kad 7-14 dienų. Tada lai rašo dvi- trys savaitės. Bet nieko, sulauksiu tikiuosi.
 6. Mane irgi jau... 13 diena jau. Kažkaip jau senai taip nelaukiau grajaus ir būtent dabar vėluoja kaip reikalas.
 7. Jau greit ir aš galėsiu prisijungt, kai atsiųs !
 8. Tai ir nereiktų jam tada sakyti, kad žaidimai atkeliaus per savaitę ar dvi, jei jie dažniausiai atkeliauja per mėnesį.
 9. Nežinau, kur čia įžvelgi 5 žmonių nusiskundimuose kliedėsius. Aišku niekas nesako, kad jis sukčius ar kažkas, bet siuntos vėluoja - tai faktas.
 10. Čia keli scenarijai :1. Prancūzam viskas krenta - jie laimi 2. Ispanam krenta - jie laimi O jei rimtai, čia labai banguoja visų rinktinių žaidimai, tai tiksliai negali niekada sakyt.
 11. Na man Saints row 3, įdomiai žaidėsi iki tol, kol baigiau story tada veiklos mažai beliko,ypač palyginus su saints row 2. Bet žaidimas - totally worth my time.