Rayman

V.I.P.+
 • Pranešimai

  982
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  74
 • Atsiliepimai

  100%

Visas Rayman turinys

 1. Čia toks tikras iš 1998 m. Laikraščio reklama.
 2. Jau maniau, kad @Impaler kūryba. Tas kažkas turi rašytojo gyslelę, ohoho.
 3. Viena vertus faina, kad sugalvojo išleist mikro, nu bet jau toooks mažas. Kažin, ar Europoj pasirodys.
 4. Abi dalys pereitos. 3 ir 4 taip pat. Kai kuriuose lygiuose belekiek valandų praleidau, kol užduotis visas įvykdžiau. Manau geriausias sprendimas atgaivinti geriausias dalis, o ne kepti vėl kažką naujo. THPS buvo rimtas reikalas savo laiku. Smagu matyt senąsias žvaigždes tame video, kur scalman pasidalino.
 5. Teko žaist abi dalis, bet jau tikrai vėlai, gal kokiais 2012 metais. Kažkaip pilnai neužsikabinau ir neperėjau.
 6. Darbe neklausau, trukdo muzika susikaupti. Bet namie, ypač sportuojant ar tvarkantis visada leidžiu NewRetroWave kanalą. Žiūriu, Gunship pilnai tinka tam kanalui. https://www.youtube.com/channel/UCD-4g5w1h8xQpLaNS_ghU4g
 7. Oho. Pirma dalis tais laikais buvo tikrai buvo kažkas TOKIO. Ir dabar yra. Mažai žaidimų, kurie virpuliukus sukelia, ar net sugraudina. Vau, dabar jau ir aš laukiu. O Mafia 3 žaidžiau ant Xbox One, iš anksto prisiskaitęs negatyvių komentarų ir nieko gero nesitikėjau. Išties pirmas kelias dienas nekabliavo, bet paskui žaidimas atsiskleidė. Perėjau smagiai. Ir ramia sąžine priskiriu prie Mafia trilogijos, kaip neblogą žaidimą, bet prasčiausią serijoj.
 8. Iš albumo: Rayman kolekcija

  Neo Geo Pocket ir NGP Color kolekcija. Labiausiai patiko Sonic. Dark Arms vertas dėmesio. Kiti irgi nieko. Konsolę nužudė Nintendo su savo GBC, nors ana buvo ir silpnesnė gerokai.
 9. Rayman

  Rayman kolekcija

  Rinkta apie 8 metus. Sparčiau kaupti pradėta prieš 4 metus.
 10. Kiek supratau, yra penkios dalys? Ir tik dvi pirmos lietuviškai išleistos? Aš skaitmeninių knygų neprisiverčiu skaityt, nebent iš reikalo kai studijavau. Man reik popieriaus ir knygos kvapo.
 11. Respektas už "Kopą" (Dune). Dar neskaitęs, bet būtinai gausiu, nors gauti lietuvišką versiją bus problemų. Tiek valandų praleista su Dune 2 ant MD ir su Emperror Battle for Dune ant PC.
 12. Iš Eneba pirkau ne kartą ir niekada nebuvau apgautas. Ateina raktas vos ne iškart.
 13. Aš užmačiau nuo pirmo numerio. Bet tai permesdavau skaitmeninę versiją, aišku, nieko neskaitydavau ir užmiršdavau. Bet kai išėjo trečias numeris, tada susidomėjau. Man skaityt visada smagiau tikrą popierių, tai nusipirkau, o paskui tapau ir patreonu. Jei paremi 10 $ už žurnalą (ne kas mėnesį), tai atsiunčia patys, nereikia ieškoti pačiam. Ir bent man labai patiko. Kol kas perskaičiau 2 ir 3 numerius. Šįvakar ir 1 pradėsiu. Tekstai aukšto lygio, įdomūs.
 14. Opa, gerai pavariau. Realiai iš tikrųjų tikrai žinojau, kuriam žaidime pirmąkart įdėtas easter egg. O daugelį kitų iš bendro konteksto supratau, nes buvau žaidęs.
 15. @Suveln, o nenori mėginti jungtis su "Protagonisto" žurnalu? Kadangi jis jau turi nemažai patreonų ir to norintiems išeina popieriniu formatu, tai jam daugiau šansų išlikti. Pats turiu popierinius, nepalyginamai smagiau skaitosi nei ekrane.
 16. Dėkui už pasidalinimą. @FUZA, AC2 buvo daug daug geresnė už pirmą dalį. Taip, kad verta tau pamėginti. Manau patiks.
 17. Iki Velykų dirbau darbe. Likom keli kolegos, kurie į vietą ėjom. Šią savaitę jau namie sėdžiu nuotoliniu, bet sunku kai mažas vaikas bliovinėja bute. Šiaip buvau tas durnelis, kuris kaukę dėjosi tik parduotuvėj, kol tapo privaloma visur, o ne tik rekomenduojama. Kodėl? Mano miestas išmiręs, eidamas gali lengvai prasilenkti dideliu spinduliu. Plius sunku kvėpuoti ir durnai atrodo. Bet dabar jau nešioju, ką darysi. Bet prasmės nematau, išskyrus parduotuves ir paštą.
 18. Tikrai per mažai laiko, nespėji net perskaityt. Dviejų net nespėjau atsakyt, o per skubėjimą Uroboros neatsakiau, nors tikrai žinojau. Bet neatsakinėsiu iš naujo, bus nesąžininga. Laukiam naujų viktorinų iš RE fanų.
 19. Ai, jo teisingai, Batman & Flash, o ne Robin. Šiaip jis lengvas jeigu susikaupęs žaidi. Dar atsakant į Jeisono komentarą, tai Flintstones Classic yra kiek pigesnis už įprastą. Matyt, todėl, kad iliustracijos mažai matosi.
 20. Corvette tai tas pats senas geras Race America. Man asmeniškai jis tikrai geras. Daug nostalgijos turiu, nes buvo vienas mano pirmųjų turėtų žaidimų. Šiaip su daugeliu turiu seną istoriją, tik dabar originalus įsigijau. Vakar Monster in my Pocket perėjau, o juk ant klonų vadindavosi Batman and Robin.
 21. Iš albumo: Rayman kolekcija

  Geri dalykėliai. RoboCop 3 viršelį atsispausdinau.
 22. Galiojimo laikas: 8 dienos ir 19 valandų

  • SIŪLAU
  • NAUDOTA

  Batman Forever - 8 € (originalus, veikia ir su PAL konsolėm) Comix Zone - 4 € 4in1: Battletoads, Flintstones, Robocop 3, Ariel The Little Mermaid - 6 € Karantino metu siunčiu paštu arba atsiėmimas Tauragėj.

  4.00 EUR