Flashas

V.I.P.
 • Pranešimai

  320
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  7
 • Atsiliepimai

  100%

Flashas paskutinį kartą laimėjo Balandžio 24 2019

Flashas patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

94 Tikrai gera

4 sekėjai

Apie Flashas

 • Rangas

 • Gimimo data 1994.04.13

Profilio informacija

 • Miestas
  Alytus
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Turimos konsolės
  PS4
 • PlayStation Network ID
  Code_7_5_3

Paskutiniai lankytojai

1.034 profilio peržiūros
 1. Control — Director of FBC 14-oji mano platina. Žaisdamas šį žaidimą, jutau sąsają su kažkada labai senai žaistu Alan Wake. Vėliau pasidomėjau ir sužinojau, kad tie patys kūrėjai. That makes sense now. Štai kodėl šis žaidimas toks geras buvo. Vienas įdomiausių sci-fi žaidimas. Galima pridurti, kad su tokia creepy atmosfera. Nu tie balsai, tai kažkas nerealaus, net šiurpuliukai kai kuriuose leveliuose, nubėgdavo girdint kuždesius. Žaidime patiko viskas: combat sistema, tos paranormalios galios, pati ginklo transformacija, upgrade sistema, skillai, bet labiausiai, tai environment. Tos besikeičiančios sienos .. Nenoriu spoilinti, bet tas ypač vienas levelis, su garso takeliu, tikrai buvo hype af. Kas žaidė, manau supras apie ką kalbu Istorija įdomi, kiek sunku buvo suprasti šiek tiek, dažnai teko ir paskaityti collectible documents. Kas šiek tiek nuvylė, tai pabaiga.. Visumoje žaidimą vertinčiau 9/10. Platina buvo lengva. Dauguma trofėjų atsirakino žaidžiant story. Būtų nerealu sulaukti Alan Wake 2
 2. Šiek tiek buvau apleidęs šią temą. Pasiskaičiau, nemažai jūs čia trofėjų/platinų surinkot. Palyginus su jumis, tai aš tikrai nedaug Days Gone — Žaidimas susilaukęs daug kritikos, daug neigiamų komentarų. Visgi nuspręndžiau išbandyti. Ir galiu pasakyti, kad laaaabai geras open-world stiliaus žaidimas. Pradžia kiek lėtoka buvo, sunkiai žaidėsi, bet kuo toliau, tuo įdomiau darėsi. Patiko istorija, pagrindiniai veikėjai. O tas pats didžiausias kabliukas buvo Hordes. Pradžioje jie ten ne tokie ir dideli atrodė, galvojau wtf, čia easy, bet kuo toliau, tuo buvo įdomiau, nes tų zombių hordes buvo vis didesni. Sawmill horde was lit the best. Dragon Ball Z: Kakarot — Apie šį žaidimą pasakoti daug nereikia. Istorija visiems žinoma iki gyvo kaulo Nežaidęs tų xenoverse dalių nei fighter Z, man jos atrodė kiek nuobodžiai, bet šis su RPG elementais mano labai patiko. Mini žaidimukų pilna, kurie tarsi pagyvina tą visą pasaulį, bet realiai, tai jie ten tokie beviltiški. Geriausia dalis buvo kovos. Pamačius tą sceną, kai gokas pirmą kartą virsta super sajanu, per kūną šiurpuliukai bego. Vampyr — Žaidimas kiek iš senesnių. Kai tik išėjo pasirodė boring, dėl to nepirkau. Prieš gerą mėnesį žiūrėjau Tapino laidą, kur kalbino Katlerį, kuris ir rekomendavo šį žaidimą. Pažiūrėjau šiek tiek reviews ir nuspręndžiau nusipirkti. Negaila tų 15e, nepatiks, tai nepatiks.. O nutiko taip, kad žaidimas belenkaip prilipo, vis norėjosi toliau ir toliau žaisti (vienu prisėdimu praleidau gal apie 13 valandų) Daug skirtingų veikėjų, kurie turi įvairių questų, savo pasakojimų. Žaidime begalę pasirinkimų. Gali tiesiog visų kraują gerti, gauti daug xp, būti belenkaip stiprus, tačiau nuo to nukentės Tavo tolimesnis žaidimas, arba (kaip aš dariau) stengiausi su visais kalbėtis, vykdyti jų questus, gauti rewardus, skaityti lore, tačiau būti underleveled visą žaidimą.
 3. Šis skelbimas NEBEGALIOJA!

  • SIŪLAU
  • NAUDOTA

  Nusipirkau naują, įveikiau per 35 žaidimo valandas. Surinkau platiną, kuri buvo labai lengva, ir dabar parduodu. Žaidimas su tikrai įdomia istorija 😆 o jei rimtai, senai jau lošęs buvau kažkokį dbz žaidimą, tai šitas labai patiko, tie rpg elementai pagyvino žaidimą, tik tiek, kad combat šiek tiek repetitive, bet čia menka smulkmena. Galiu siųsti į kitus miestus. +2eur.

  45.00 EUR

 4. SEKIRO SHADOWS DIE TWICE SEKIRO 10-oji mano platina. Istorija gan įdomi. Nusipirkau žaidimą, kelias dienas pažaidžiau, bet man jis toks sunkus atrodė, taip erzino šita kovos sistema, taip buvo sunku po Bloodborne priprasti. Lošiau kaip pussy, dodge, prišoki kerti ir vėl atsitrauki.. Galiausiai priėjau bosus, kurių su tokia strategija neįveikiu, o ir nervai jau nebelaikė. Nuspręndžiau parduoti. Kitą dieną jau pardaviau ir išsiunčiau žmogui, viskas okey, žiūrinėju youtube video įvairius apie sekiro, kaip kiti lošia, kaip visiems ten lengva. Sekančią dieną, tas bičas, kuriam pardaviau, jau irgi pardavinėja, nes jam per sunkus. Galvoju, blem, gal reikėjo visgi pasilikti ir bandyti kaip nors persilaužti su šitu žaidimu.. Nuspręndžiau iš jo nusipirkti už tą pačią sumą savo parduotą Sekiro. Ir ką? Žaidimas taip užkabino, kai pramokau kovos sistemą, kad jį perėjau 3 kartus. Vieną endingą dariau su save back-up. Tereikėjo kantrybės. Vėliau žaidime mirdamas tiesiog pasijuokdavau iš savo durnos klaidos per kurią miriau, išmokau visiškai nesinervuoti dėl mirčių. Labai patiko kovos sistema, tie sword clashes, visi garsai. Visų location vaizdai tokie gražūs, ypač last boss fight. Nu ta kova, tai epinė buvo. Bloodborne man buvo favoritas, deja jis dabar nusileidžia Sekiro. Tikiuosi bus antra dalis. Gale buvo šiek tiek grindo, teko 21 lvl grindint, kad gaučiau paskutinius skill, bet labai greit viskas įvyko. Rekomenduoju tikrai visiems, kurie mąsto įsigyti. 10/10.
 5. Suteikiau žaidimui antrą šansą ir visiškai nesigailiu. Žaidimas nuostabus. Kovos sistemą reikėjo perprast, tam reikėjo šiek tiek laiko. Damn, tos bosų kovų yra nerealios, buvau pamiršęs koks geras jausmas pagaliau įveikti bosą, prie kurio esi strigęs, kurį laiką. Žaidimą įveikiau, dabar bandysiu siekti platinos. Daug grindo bus su xp, bet bandysiu įveikti. Def my fav Fromsoftware game.
 6. Nežinau, man kažkaip po bloodborne ir nioh šis žaidimas nelimpa nors Tu ką.. Nepriprantu prie valdymo, o ir kartais atrodo, jog tiesiog neužregistruoja atitinkama ar atakos ar bloko, per vėlai lyg paspaudžiu ar kas.. Sunkus, tai sunkus tikrai. Bloodborne irgi sunkus buvo, bet ten greit prie valdymo pripratau, prie nioh iš viso neturėjau prie ko prikibti. Jaučiu aš praskippinsiu šį žaidimą. Lauksiu nioh2, o iki tol palošiu ką nors chill. Žodžiu, gg man, įveikė mane jis (p.s. gal kas pirkti norit? parduočiau. PM jei ką)
 7. O dėkui, tas farm spotas gana geras atorod, visus su stealth gali nukalti. Kai prieisiu prie šios vietos reiks įsidėmėti Na, o šiandien grįžęs po darbo bandysiu įveikti lady butterfly ir toliau tęsti žaidimą. Tikiuosi, kad priprasiu ir aš prie valdymo, nes kol kas, man jis toks cancer. Vis norisi spausti kad attackinčiau. Turbūt perdaug pripratęs buvau prie nioh.
 8. Pažaidžiau kol kas tik apie 5h, sustojau ties lady butterfly. Nekovojau dar prieš ją. Ryt bandysiu. O šiaip, pats žaidimas, tai tikrai sunkus, gal dėl to, kad čia reikia visiškai kitaip lošti nei dark souls ir bloodborne, manau įprasiu ir prasilaušiu, o šiaip tai, visai įdomus žaidimas, tik šiek tiek valdymas medinis. Kažkaip Nioh buvo toks smooth, teks įprasti.
 9. Pagaliau prisiverčiau ir nusipirkau red ded redemption 2. Atvirai sakant labai dvejojau ar pirkti jį ar ne,tačiau visgi išmeginau ir kol kas, tai visai smagiai žaidžiasi. Kas nustebino, tai tikrai gražus pasaulis, labai daug veiklos yra. Manau užtruksiu ilgai su šiuo žaidimu.
 10. ASSASSIN'S CREED ODYSSEY EPIC CYCLE Na ką,štai mano ir 9-toji platina. Žaidžiau ilgai, kadangi turėjau ne tiek daug laiko paskutiniu metu, tačiau pagaliau pavyko įveikti. Žaidimas paliko didelį įspūdį dėl savo gražios grafikos, dialogų pasirinkimu, kurie turėjo įtakos mano story, bei dideliu žemėlapiu, kupinu įvairiausios veiklos. Kalbant apie veiklą, jos buvo, tačiau vienu momentu buvo užėjusi tokia monotonija, kad pailsėjau nuo žaidimo beveik savaitę laiko, tačiau grįžau ir vėl įsitraukiau. Įvykdžiau visus side questus, taip gavau papildomų xp bei gerų ginklų ir šarvų. Stengiausi žaidime viską išspręsti diplomatiškai, kuo mažiau rinktis kill option. Platina nebuvo sunki, kadangi stengiausi visus klaustukus žemėlapyje išvalyti, ko pasekoje trofėjai vienas po kito atsirakindavo man net nesistengiant. Žinoma, buvo ir tokių, kur reikėjo atlikti tam tikrus dalykus, tačiau jie buvo gana lengvi. Žaidime užtrukau 77 valandas. Lyginant su Origins, tai šiam žaidime praleidau 31 valanda daugiau nei praeitoje dalyje. Ubisoft'as ir toliau kelia event'us bei įvairiausias misijas, kas tikrai yra pagirtina. Kalbant apie story, tai sakyčiau, jog buvo įdomi, intriguojanti, šiek tiek nuspėjama, bet pabaiga, mane nuvylė. Visumoje, žaidimas vertas dėmesio.
 11. Pagaliau po black friday išpardavimo atkeliavo mano Assassin's Creed Odyssey. Man jau Origins buvo kažkas nerealaus, o šitas dar geresnis, map'as vien tik kokio dydžio. Manau, kad su šiuo game užtruksiu ilgai.. Origins 100% įveikiau per 44h. Tikiuosi šiam prireiks bent jau 100h.
 12. Įsigijau suunto 3 fitness. Tikrai nesigailiu. Gal tik gialiuosi, kad pagailėjau 30e ir galėjau pasiimti all black. Tas silver ne taip gražiai žiūrisi, kaip juodas
 13. Spider - Man Be Greater Ilgai lauktas ir pagaliau sulauktas naujas Spider - Man žaidimas. Tikrai amazing ir spectacular. Be galo patiko istorija, daug veiklos yra ir be pagrindinių misijų, miestas atrodo nuostabiai, kaip ir patys veikėjai. Dažniau norėjosi viską pasidaryti, išsivalyti map'ą, side questus ir kitus activities prieš tęsiant main misijas Kas paliko mažesnį įspūdį, tai galbūt bosų kovos. Tikėjausi, kad bus labiau epic, o dabar dodge-web-counter-attack kažkas panašaus. Galėjo ilgesnės būti, galbūt su QTE, bet visumoje žaidimas tikrai vertas dėmesio. Vienas iš geriausių, šių metų, žaidimų.. Laukiam RDR2..
 14. aš vis dar laukiu savo kopijos iš gamecolletion..
 15. Man vienam ta spider man statulėlė tokia low quality atrodo?