sausainisLTU

Priklausomi
 • Pranešimai

  327
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Reputacija

1 Neutrali

Apie sausainisLTU

 • Rangas

Profilio informacija

 • Miestas
  Chelyabinsk
 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

794 profilio peržiūros
 1. Ne į temą Kad aš gimiau po ~60 metų nuo čia, tai pofik... Šiaip realiausia, kad pačio Captain'o, nes jo vieno dantų niekas nedengia ir išsižiojęs dar.
 2. Nu, bet tai kad čia nelabai komedija. Čia kaip trileris jis yra.
 3. Ne į temą Paskutiniam screen'e kažkam reiks dantisto paslaugų.
 4. Ne į temą Gaunasi žemė, bet pas mus mokykloj tai karantiną šiandien paskelbė.
 5. No comments. Neįtikėtinai čia viskas atrodo, lyg žiūrėtum filmą kokį.
 6. O koks skirtumas yra lošiant ant didelio TV (+100cm) ir mažėsnio (-100cm). Kokybė nebūna prastesnė ant didesnio?
 7. Ne į temą Šitų forever alone, tai jau ant kiekvieno kampo, bet juokinga.
 8. Gėdykis, žmogau, kuris paspaudei ant Valve. Šiaip, tai net neįsivaizduoju kas ten gali nepatikti. Na jei nesi FPS mėgėjas, tai čia jau skonis, bet šiaip jie vienus geriausių geimų kuria šioje srityje ir dar nesu žaidęs tokio žaidimo, kad jis nebūtų puikus. Portal, TF, CS, HL. Tobuli geimai savo srityse.
 9. Ne į temą bet tai ten postus skiria vieną nuo kito po kokį mėnesį Viskas gale jau tik į blogąją pusę pasikeitė ir viskas... Khalidui trauma, teisėjai vietoj pražangos arba bent ginčo 24s nušvilpė. Na TOP8 bus be musiškių deja.
 10. Yra žiūrinčių "Rytas" - "Caja Laboral"? Tikrai nerealios rungtynės. Jei nežiūrite, tai patarčiau žiūrėti. Po dviejų kėlinukų tik ant vieno gaunam 39-40.
 11. Atsimenu vasarą su draugais ant prikolo tokią nesąmonę sugalvojom. "Kablio karalius" . Esmė, kad reikia mėtyti tik kablius ir kas iš toliau įmes, tai faina kai iš vidurio įmeti ar truputi toliau.
 12. Dar tiesa karavaną galit žaist (daug kas sako "amerikankė"). Per mkl (moksleivių krepšinio lyga) žvaigždžių dieną žaidė ir pats su draugais vasarą dažnai žaidžiam.
 13. Galėtumėte dar tą kur per NBA seniau buvo "H-O-R-S-E" rungtis. YouTubei gali pažiūrėti kaip žaidžiamas, nes šiaip toks ir linksmas ir įdomus žaidimas.