DavaiŽaidžiam

Naujokai
 • Pranešimai

  7
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Reputacija

1 Neutrali

Apie DavaiŽaidžiam

 • Rangas

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Sveiki visi mielieji šio off-topic temos skaitytojai! Trumpai noriu prisistatyti, esu Marius a.k.a Davai Žaidžiam youtube kanale, filmuoju/komentuoju įvairių žaidimų gameplay, kuriu montažus, juokingus momentus, dažnai ir League of Legends filmuoju, tiek paprastus normalus žaidžiant vienam, su draugais, tiek filmuojant specialias serijas "Kelias į Žvaigždes" kuriose žaidžiu rankedą. Kitaip savo kuriamą turinį galėčiau pavadinti nuotaikos pakėlimu Jei sudominau, kviečiu visus užsukti į mano kanalą ar prisijungti prie mano Discord serverio, laukiu visų Ačiū už dėmesį! Youtube: https://www.youtube.com/davaizaidziam Discord: https://discord.gg/8Se82nN Naujausia sekiro 4 serija:
 2. Sveiki visi mielieji šio blogo skaitytojai! Trumpai noriu prisistatyti, esu Marius a.k.a Davai Žaidžiam youtube kanale, kuriu įvairių žaidimų gameplay, montažus, juokingus momentus, dažnai ir League of Legends filmuoju, tiek paprastus normalus žaidžiant vienam, su draugais, tiek filmuojant specialias serijas "Kelias į Žvaigždes" kuriose žaidžiu rankedą. Kitaip savo kuriamą turinį galėčiau pavadinti nuotaikos pakėlimu Jei sudominau, kviečiu visus užsukti į mano kanalą ar prisijungti prie mano Discord serverio, laukiu visų Ačiū už dėmesį! Youtube: https://www.youtube.com/davaizaidziam Discord: https://discord.gg/8Se82nN Naujausia sekiro 4 serija:
 3. Sveiki visi, pristatau jums nesenai sukurtą Davai Žaidžiam, įvairių žaidimų let's play ir komentavimo lietuviškai, kanalą Štai mano naujausiai įkeltas video: Jei patiko mano kurta serija, užsukit į Davai Žaidžiam kanalą, kad pažiūrėt daugiau klipų. Nepamirškit Like'inti, prenumeruoti ir skleisti gerą žodį apie mano kanalą, ačiū. ;Dp