mariusgar

Maniakai
 • Pranešimai

  373
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  14
 • Atsiliepimai

  0%

mariusgar paskutinį kartą laimėjo Sausio 16 2016

mariusgar patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

309 Itin gera

Apie mariusgar

 • Rangas

 • Gimimo data Balandžio 2

Profilio informacija

 • Miestas
  Panevėžys
 • Lytis
  Vyras
 1. Nesugebu klausyt tos pačios dainos ant repeat ilgiau nei 2-3 kartus, tad išprievartauti būna albumai (Yra šitas video originalo kokybe vimeo.com) Šiuo metu šitas albumas sukasi jau n kartų. Iš pradžių spotify, vėliau draugas padovanojo diską. Nerealiai sueina mašinoj klausyt susidėjus padorią garso aparatūrą. Ir šeip, Daft Punk beveik viskas perklausyta daug kartų, užkabino vos tik paragavus Kitas albumas negaunantis poilsio O tokios vienos dainos, kurios visada galėčiau klausyt neturiu, vis kažkas naujo rotuoja.
 2. Labai daug nepasakysiu, bet kekvieno experience vis kitoks bus. Mano - blogas. Nusipirkau IPTV (kuris kitiem idealiai veikė, man ant pc irgi kuo puikiausiai). Pagal visas tiekėjo rekomendacijas susirašiau appsus į android TV. Kanalai veikė, bet iš lempos išjungdavo rodoma kanalą po 5-15min. Tekdavo iš naujo jungt kanalą ir taip žaist. Po poros dienų pajungiau į TV antena ir problemų nerasta.
 3. Turėtų padėt http://bfy.tw/Kub2
 4. Nematau nieko naujo apart žemėlapio :/. Nors pirma dalis labai patiko, šios nepirksiu, kol nebus tikrai kažko naujo ir įdomaus.
 5. Šaunu, kad priminei apie šią 6 metų senumo temą
 6. Greičiausiai SNES su dėže turguj. Pilna komplektacija, tik žaidimų nebuvo, nors priklausančius tai komplektacijai turėjau . Dar gal neblogas draugo radinys - pilnas SNES su pora brangių žaidimų, pilnas komplektas už net 2€.
 7. 4k oldschoolas jau, dabar 8k standartas
 8. Gal kas netyčia turit nebenaudojama AMD a8-3870k CPU?

 9. Be atsuktuvo nelabai ką ir padarysi. Nusipirkau tą nelemta atsuktuvą ir džiaugiuos, nes tai vieni geriausių išleistų 0.70€
 10. Neprasidėk su šitais daiktais, nes PS2 gali išspaust 1080i su component laidu (gaila, kad mažai žaidimų su 1080i, bet užtai 720p daugybė, yra wiki. sąrašas). Laidas iš ebay neturėtų būt brangus. Tavo pateikti konverteriai veikia šitaip Šlamšas iš konsolės -->konverteris --> šlamštas į TV (na nebent upscalerį gerą naudot reiktų). EDIT: štai laidas: http://www.ebay.com/itm/NEW-HD-Component-AV-Video-Audio-Cable-Cord-For-PS2-PS3-Slim-FE-/231815789401?hash=item35f94c3b59:g:ThYAAOSwX~dWmjC1
 11. O ar tau įdomiau tiesiog paleist failą per PC ir klausyt per paprastas kolonėles (ar ausines), ar būtų įdomiau įsirašyti kasetę pačiam, atitaikyt garso lygius, laukt ilgai ir tada per aparatūra normalią klausyt? Man įdomesnis (ir nostalgiškesnis) 2-as variantas. Dėkui, pasidomėsiu kaip yra ten, ar atitinka mano reikalavimus Nors senai naudoju Aimp, bet nepasidomėjau ar turi to ko man reikia
 12. Sveiki, galutinai atsibodo rankiniu būdu rinkti playlistus kasečių įrašinėjimui, kad sutilpčiau į tam tikrą laiką. Galbūt žinote ir/arba naudojate kokią programą, sudaryti playlistam? Mano idėja maždaug tokia, kad sumetus visas norimas dainas ir suvedus laiką, išrinktų iš tų dainų optimaliausią playlistą pagal duotą laiką. PVZ: iš 20 įvairaus ilgumo dainų surinktų playslitą +-45min.
 13. Prieš kelis metus tai būtų labai geras variantas, bet šiandienai jis per silpnas atlikti daugiau nei kelių programų apkrovą. Apie antkainius - sena istorija, visi žino, bet tik kaikurie tai priima rimtai. Nors aš prie prekės ženklų labiau linkstu, bet nebijau ir pirmą kart girdėto, jei jis pasiūlo kažką teisingo.