Pūft

Priklausomi
 • Pranešimai

  51
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%

Reputacija

3 Neutrali

1 sekėjas

Apie Pūft

 • Rangas

 1. Sveiki Playmanija žaidėjai, šiandien nusipirkau Astro Belaides Ausines A50.Jos tinka Prie TV ( Tinka žiūrėti 7.1 ir pan. filmus ) , Xbox , Playstation ir PC su Optical kabeliu. Ausinių informacija ir kaina Ausines galima nusipirkti iš Amazon.co.uk už 1200 Lt neįskaitant siuntimo kainos. Bendras įvertinimas Ausinių kokybė bendrai: 10/10 Ausinių kaina: 7/10 Ausinių komfortas: 9.5/10 Ausinių garso kokybė: 10/10 Ausinių patvarumas: 10/10 Iš viso: 9.3 ( Puikios Ausinės )
 2. GTA San Andreas'as . Geriausias zaidimas ..Nors man asmeniskai.
 3. Sveiki,tai kazkiek laiko atgal nuflashinau savo editinta versija iHAS'a 124-19B ,kad irasinetu LiveStar diskus,dabar galutinai nusprendziau nebenaudoti ,dabar kai nuflashinu durnai gaunasi ir mkm3 diskus neina rasyti ant 2.4x greicio ir neina xgd3 rasyti.Vienintele problema,kad failas sugadintas ir man reikia,kad kasnors duotu. Dekoju is anksto. Pratesimas: Nebereikia,suradau org. failus ir pan. dabar viskas okei .
 4. Persuk laida,ta puse kur i tv tai i ps4,o ta puse kur i ps4 tai i tv.Man buvo taip su xbox ir susitvarke .Pabandyk.Sekmes.
 5. Pūft

  Pūft Blog'o Nuotraukos

  Nuotraukos iš mano blog'o arba tiesiog pasidalinimas ko nededu į blogą.
 6. Geri yra Wacom,pats esu turejes . Bei gera apzvalga.
 7. Dėkui. Norėjau paklausti bendrai ,koks unversitetas geriausiai moko InforMatika ,kad nebūtų 'laiko švaistymas'.Noriu HTMl,CSS,PHP studijuot galbūt.Kažkiek jau man tai siejasi nuo tada kai tėvai nupirko kompiuterį . Daug kas sako,kad tai manp pašaukimas ..
 8. Mane irgi pradėjo erzinti tas atradimo savęs...Nors man dar keli metai dar liko,bet jau galvoju kažkiek..Mane domina su Verslo Vadyba,Marketingu.Bet man yra sūnkiai su matematika ,nors žinom ,kad verslui tai reikalinga. Jeigu aš norėčiau stoti Bakalaurą ant VDU tai reikia net 0,4 balo ant matematikos ( 80% kiek žinau ) . Ar man patartina imti privačias pamokas? Ar rinktis kitą specialybę?...
 9. 40 lt jasperiam.Irasyk normaliai zaidima ir suzinosi,sutaupysi...
 10. Aš kai rašydavau ne į iHAS irgi būdavo bėdos..
 11. Tikriausiai naudojai ne iHAS irasytuva arba pigius diskus..
 12. Pūft

  iHAS klausimas

  Deja ne 150Lt.Vistiek kolkas galiu patvirtint ,kad Verb'ai geresni ,nežinau kaip kiti,nes nerašo 2.4x greičiu.
 13. Pūft

  iHAS klausimas

  Panaršiau,gal žinot kaip padaryti ,kad ant *visų DVD R DL veiktų 2.4x greitis ? Ačiū. Žinu,akd eina editint tuos reg'us ,bet tada ant kaikurių nebus 2.4x tame bėda.
 14. Pūft

  iHAS klausimas

  Sveiki,iškarto atsiprašau,kad nerašau senose temose,bet ten mažiau pagalbos suteikiama būna kartais.Taigi,katik gavau iHAS 124-19 Rev.B ir norėjau paklausti kur yra oficiali Imgburn kūrėju ar pan. tema ,kad patvirtinta ,kad veikia viskas.Nenoriu gadinti disku.Taip pat norėjau paklausti ar kokybė irgi geresnė negu ant paprasto dvd rom rašant ant non-verbatim disku. Ačiū už pagalbà.