SnoutUp

Naujokai
 • Pranešimai

  24
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  0%

SnoutUp paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 16 2015

SnoutUp patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

53 Tikrai gera

Apie SnoutUp

 • Rangas

Kontaktai

 • Discord
  SnoutUp#9405
 • Skype
  SnoutUp

Profilio informacija

 • Pomėgiai
  Žaidimų žaidimas ir žaidimų kūrimas
 • Lytis
  Vyras
 1. Card Hog Early Access versija jau Steam'e! https://store.steampowered.com/app/1163740/Card_Hog/
 2. Truputį smagių žaidimo "bug'ų" ir galimybė padeginėt medžius, pradžiai achievementams, o vėliau gal ir bus galima sunaikint kai kurias kliūtis.
 3. Kūrėjas: SnoutUp Žaidimo variklis: GameMaker: Studio Žanras: card / crawler Išleidimo data: birželio 23, 2020 Platformos: Windows (Steam) Kortų "dungeon crawler" įkvėptas tokių mobilių žaidimų, kaip Look Your Loot ir Dungeon Cards. Šiuo metu "work in progress" stadijoje ir su labai atmestina laikina grafika, bet "endless" režimas jau gali būti žaidžiamas telefone arba Steam patalpintoje demo versijoje. Pirmas projektas, kuriam nusprendžiau pasamdyti iliustratorių, tai tikiuos mėnesio bėgyje turėt visas perpieštas kortas. Idėja turėt ne tik "endless" požemius, bet ir šiokį tokį istorijos režimą su bosais ir pabaiga. Ateityje galbūt ir skirtingus požemius, kurie turėtų skirtingas kortų kalades. PC versijoje taip pat yra ir "smėlio dėžė", kurioje galima susidėliot norimas kortas ar kalades ir jas išbandyti, tai neatmetu galimybės pridėt ir Steam Workshop integraciją žaidėjų scenarijams. Versijos: Steam
 4. Kūrėjas: SnoutUp Žaidimo variklis: GameMaker:Studio Žanras: indie / arcade / casual Išleidimo data: 2020 Platformos: HTML5, Android Šiuo metu kuriamas mobilus casual tipo žaidimas, panašus į kadaise populiaraus Flappy Bird variaciją su papildomomis mechanikomis ir didesne kliūčių įvairove. Android | Web
 5. Kūrėjas: SnoutUp Žaidimo variklis: GameMaker:Studio Žanras: indie /arcade / beat'em up Išleidimo data: 2017 Platformos: Windows, HTML5, Android, iOS Supaprastinto valdymo beat'em up su kiaulėmis ir galybe atrakinamų ginklų bei aprangų. Subalansuotas telefonui, bet gali būti žaidžiamas ir su klaviatūra. Kada nors patobulinta versija pamatys Steam'ą, bet kol kas ten išleista, kaip nemokama demo. Steam | Android | iOS | Web
 6. Kūrėjas: SnoutUp Žaidimo variklis: GameMaker: Studio Žanras: indie / arcade / casual / fighting Išleidimo data: 2014 Platformos: Windows, HTML5, Android, iOS, Nintendo Switch, PS, PSVita, XBOX Arkadinis muštynių žaidimas, kuriame ginate ekrano centre stovintį paršą nuo nesibaigiančio vilkų antpuolio. Steam | Android | iOS | Web
 7. Naujas video su konkurso laimėtojo paskelbimu ir Super Crate Box žaidimu:
 8. Sveiki, norėčiau pristatyti savo Youtube kanalą pavadinimu Žaidimų Šnipas, kuriame mokaus rašyti, kalbėti, montuoti ir taip pristatyti įvairius (dažniausiai indie) žaidimus. Video labai trumpi, taigi pažiūrėkit kelis - galbūt patiks toks formatas.Štai paskutinis (galite sudalyvauti Steam žaidimo konkurse): Tikiuos, patiks! Nauji prenumeratoriai visada laukiami!
 9. Visai pamiršau, kad temos čia užsirakina ir nebegaliu redaguot, tai, štai, keli nauji video: KONKURSAS: Naujametinis:
 10. Ačiū! Labai pats džiaugiuos, kad toks šovė į galvą ir tiko kanalo konceptui. Derinasi ir su mano gamedev veikla, kur vadinuos SnoutUp.
 11. Dėkoju! Kitais metais žadu įsigyti rimtesnį PC, tai kanale mėginsiu parodyti ir rimtesnius indie kūrinius, kurie dabar kartais gali ir su AAA pasivaržyt kokybe. Beje, naujas, labiau humoristinis, nei pristatomasis video su paniurzgėjimu apie neegzistuojančią žiemą:
 12. Naujausias video: --- Sveiki! Kad nenusibostų žaidimus tik kurti, sugalvojau apie juos dar ir pakalbėti. Youtube man dar nauja platforma, taigi bandau peržengti "scenos baimę" ir susitvarkyti su dikcijos bei teksto spragomis kurdamas trumpas indie žaidimų video rekomendacijas (nenoriu vadinti apžvalgomis, nes pats norėčiau labiau į entertainment, o ne rimtų review, pusę judėt). Pirmi du video - žemiau. Pažiūrėkit, įvertinkit, pakritikuokit, pasiūlykit į ką turėčiau atkreipti dėmesį rašydamas tekstus ateityje (kol kas sunkiausia dalis čia, nes neturiu padorios struktūros): Pirmas: Antras: Jeigu patiko/įdomu/šiaip palaikyt norit, tai kviečiu prenumeruoti: https://www.youtube.com/channel/UCOxk2Mr-7DT59gMoBLoDjIg Dėkoju už dėmesi!
 13. Dėkoju visiems! Dabar, kai sąrašų pirmuose puslapiuose neberodo, tai jau kiekvienas balsas itin svarbus Tikiuosi, kad nereikės labai ilgai laukti, kol patvirtins.