srs789

Priklausomi
 • Pranešimai

  87
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

  0%

srs789 paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 14 2018

srs789 patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

8 Neutrali

Apie srs789

 • Rangas

 • Gimimo data 1996.04.20

Profilio informacija

 • Miestas
  Vilnius
 • Lytis
  Vyras
 1. Nukeltas vėl... Teks palaukti dar
 2. b*****, kai tik parodė PS5, tai iškart įspūdis wow, super, toks futuristinas dizainas, kietai. Bet akys iškart krito jau į konsolę su diskasūkiu, kažkaip man ta vieta nelabai žiūrisi, o paskui kai pamačiau kaip atrodo horizontalioj pozicijoj konsolė, tai pasimečiau, nebežinau ar vis dėl to graži ar ne... kaip koks žandas išpūstas ta vieta... tokie dviprasmiški jausmai dabar . Nu bet gal nieko, akys irgi priprasti turi. Be diskasūkio tai super atrodo, nėra prie ko prikibti absoliučiai.
 3. Per kur žadat žiūrėti visus šiuos event’us? Spėju youtube live’ai paleisti bus?
 4. Tai gal man pasisekė Nes tikrai, kokius žaidimus mėginčiau, visus online leidžia žaisti be PsPlus. O kur įmanoma pažiūrėti kokį tiksliai turiu modelį?
 5. ? Tikriausiai neskaitei, ką užklausęs aš buvau, nes neklausiau kaip galima žaisti online be pliuso :D
 6. Atsiprašau už tokį negražu liežuvį, bet kiti pagalvoję kokias čia nesamones rašau, tai gali tikrai pagalvot, kad troll'inu ir kad toks rimtai esu Su accountais taip nėra. Neturiu nei vieno draugo tarp ps4 draugų, su niekuo nieko nesidalinu, accountai yra UK ir US, UK padarytas kaip primary. Dabar mintis tokia kilo... Kažkada labai senai esu pirkęs kažką iš plati.ru to puslapio kur žaidimai po pigiai, nuhakinti accountai berods. Ir buvau girdėjęs, jog jeigu tas asmuo, kurio gauni acc, turi psplus, tai ne tik žaidimus gali parsisiųsti bet ir psplus taip pat gauni. Nežinau ar čia tiesa, bet tokias kalbas girdėjęs lyg. Bet čia buvo labai senai, prieš kokius 3 metus, kai nesenai konsolę įsigyjęs buvau. Realiai jei ir būčiau gavęs ta pliusą, po tiek metų jo tikrai negalėčiau pasinaudoti... Dabar nei vieno acc neturiu kito žmogaus, tik mano UK ir US. Nežinau, kažkaip reikia tikrai išsiaiškinti kas čia per prikolas, nes paskui nesinori gauti iš Sony bano kokio, kad atseit "nelegaliai" žaidžiu ar kažkas panašaus
 7. Sveiki. Jūs man tokiam daunui paaiškinkit niekada nelošdavau online, esu single player ir story megėjas, nu bet žodžiu jau ne pirmą kartą aš pastebiu jau tai, kad online galiu žaist be pliuso. Jūs gal mane debiloidu išvadinsit, bet žodžiu pamenu nba 2k iš oro buvau pabandęs prieš kelis metus pasijungt online, nu ir ką, sumatchmake'ino ir sulošiau kelias partijas su kažkuo, bet galvojau gal čia šiaip buvo duotas koks trial keliom dienom, kad online išmėginčiau, nes niekad nebuvau pasijungęs į online, tai palošiau kelias partijas ir daugiau nebedomino manęs ir tą klausimą uždariau, paskui PES ir FIFA pamenu buvau pasijungęs pažaisti, tai irgi kuo puikiausiai ėjo viskas. Dabar ir Rdr 2, šiandien sakau reikia pamėgint iš oro pasijungt ir bam galiu žaisti Kuo puikiausiai su kitais grajinu jau kokias 3h, nors niekada pliuso nesu pirkęs gyvenime:D Ne, ir aš jum rimtai, ne koks daunas esu, atskiriu tikrus žaidėjus, kurie kalba per mikrafa ir NPC Jūs man galit paaiškint tokius mistinius prijomus? Ar aš toks atsilikęs, kad kažko nežinau? Kai kas nors man atsakys, galit moderatoriai ištrinti temą, nu bet man dabar įdomu, kas per wtf čia.
 8. Aha. Tas pats velnias. Per PC irgi bandžiau, iš pradžių kaip ir sakiau nerodo to mokesčio, kol jau prie galutinės operacijos neprieini sumoketi, tada bam ir išmeta vistiek.
 9. Taigi rašiau aukščiau, kad pirmą kartą taip. Pats nesuprantu. Pirkęs iš US ne vieną žaidimą ir ne pirmi metai jau, bet tik dabar pirmą kartą pridėjo tuos mokesčius man...
 10. Tai va, kad aš su reedem ir pasipildžiau PSN , jokios korteles ir jokio paypal nepririšęs aš, nes net neleidžia, bet kaip matom mokesčius prideda. Dabar patikrinau per PC, tai ten nerodo mokesčių kai esi krepšelyje, lyg ir viskas gerai, bet kai paspaudo jau mokėti, tai dasideda vistiek tas mokestis. Per ps4 iškart rodo tą mokestį krepšelyje, o per PC tik tada, kai jau paspaudi pirkti. Žodžiu, kažkokia pieva. Visada pirkdavau ir jokių mokesčių nemokėdavau, visada kokia kaina būdavo parodyta, tokia ir sumoki, bet va šiandien pirmas atvejis, kai dėl kažkokių nežinomų priežasčių dasideda tax... Žodžiu biški pasiskaitinėjau intike, tai rašo, kad Sony nesenai pridėjo Tax fee pagal valstijas. Išliko tik kelios (3 ar 4), kur nenurėžia Tax. Reddite žmonės žiūriu jau senai susidūrė prieš kelis mėnesius su tuo mokesčiu. Jei esi užsiregines vienoj valstijoj, bus vienas procentas mokesčio, jei kitoj, bus vėlgi kitas. Dėl to ir skiriasi mano ir Džekerio mokesčiai, nes atskirose valstijose užsiregine esam. b***** įdomiai padarė... Aišku nėra daug tie 2 dolcai, dabar pirkau detroit become human ir gow, tai per abu žaidimus dadėjo 3.50 dolcus mokesčio. Jaučiu UK regione nėra tokių dalykų...
 11. Nu tai Tax dasideda, bet aš tada nesuprantu. Vieniem dasideda 2 usd, kitiem 1 usd, o dar kitiem vpš jokio tax nėra. Kaip suprasti?
 12. Nope. Įsidėjau pinigų per PSN card'us. (Redeem codes) Įkeliu fotke. Tipo galima sakyti, kad čia tas 2 usd nėra daug, net nesivargink galvodamas, bet man kaip tik įdomu, kodėl ir už ką permoku.
 13. Bet čia ne e-shopuose, o pačiam PS Store perku.
 14. Sveiki, Nesuprantu, ar čia kažkas pasikeitė ar kaip, nes panašaus atvejo niekada nebuvo. Susiruošiau pirkti god of war, rašo kainaves 40usd, dabar 22 usd. Paspaudžiu kad įdėtų į krepšelį ir vietoj 22 usd, pasidaro 24 usd. Netgi pačiam krepšely rodo subtotal 40 usd, discount 18 usd, tai pagal mano matematinius sugebėjimus turėtų rašyti, kad galutinė suma 22 usd . Any ideas? Čia kažkokie mokesčiai ar kas dasideda? Visada pirkdavau ir nesamonių tokių nebūdavo niekada.