Tukkas

Priklausomi
 • Pranešimai

  55
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Reputacija

8 Neutrali

Apie Tukkas

 • Rangas

 • Gimimo data 1996.11.20

Profilio informacija

 • Miestas
  Kaunas
 • Lytis
  Vyras
 1. Kaip suprantu, šis turėtų normaliai veikti W10 aktyvavimui?
 2. O naudojant "Media creation tool" iso failą, Windows įsirašys, bet bus neaktyvuoti? Tada tikriausiai reikia iš LM siųstis.
 3. Hmm, standartinis modelis vos ne kai Slim, kažkaip šis vos vos mažesnis... Na, dar neturintiems PS4 visai gal ir nieko. Dabar sulaukti Rugsėjo 7 dienos... Įdomi konkreti Neo išleidimo data ir kaina. Aišku, Lietuvoj jos nežinosim iki tol, kol nepradės prekiauti...
 4. Gal kas žinot tiksliai - ar dar galima legaliai įsirašyti šiuos Windows naujam kompiuteriui naudojant "Media creation tool"?
 5. Taip, aktyvuojant 12 mėn. kodą kortelės neprašo. Nesu tikras dėl 3 ir 6 mėnesių.
 6. 4 branduolių labai jau brangūs, kaina vos ne dviguba. Kasdieniniam naudojimui ir mokymuisi, bent jau pirmiems porai metų, tiks ir šis, sakyčiau. Vis vien Skylake, I5, galios kaip ir pakaks.
 7. Na, tuomet turėtų pilnai pakakti šio laptopo mano reikmėms. BTW, kiek domėjaus, šio procesoriaus grafinių pajėgumų užtenka 1080p filmams žiūrėt be lag'inimo, teisingai?
 8. Ne dizainas, daugiausiai programavimas. Manyčiau, jog link'e kaip ir geriausias variantas, ar ne? Full HD, 8 GB RAM, I5 6-os kartos CPU, ateityje tik SSD reikės tikriausiai įsidėti.
 9. Sveiki, žinau, jog tai buvo gan daug kartų klausta, bet technologijos nestovi vietoj ir viskas gan greitai keičiasi. Ateinančią savaitę planuoju pirkti laptopą informatikos studijoms. Jis bus skirtas grynai darbui, nebent pažiūrimi filmai. Gal turite kokių geresnių pasiūlymų nei maniškis? Šiuo metu pirkčiau šį: http://www.kilobaitas.lt/Nesiojamieji/Lenovo/Lenovo_IdeaPad_300_/_156_Ful/80Q700N7MH/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_409&ID=662506
 10. Konferencijų laikai nepaskelbti dar?
 11. Na, dar nelabai "tikrai aišku". Dauguma kaip tik mąsto, jog išeis kitais metais. Pristatyti konsolę ir ją išleisti po mėnesio... Kažkaip įdomiai. Be to, šiek tiek per greitai, nes tikros, oficialos info realiai turim tik apie tai, jog Neo yra kuriamas. Spec'ai ir visa kita nebuvo net patvirtinta. Taip pat - PS VR ir Neo beveik tuo pačiu metu - gaunasi konkurencija su savimi. Retas žmogus, kuris pirktų abu naujus produktus. BTW, ta Amazon foto, pasirodo, buvo kažkokio PS4 komplekto, ne Neo.
 12. Dienų bėgyje turėtume sulaukti konsolių performance benchmark'ų, tačiau iš gameplay atrodo, jog FPS tikrai padorūs. O čia dar tik Alpha. Net keista, kad taip gerai eina. Ech, geras ruduo nusimato... Reikės ir mokslų kažkaip nepamiršti.
 13. Performance visose platformose bus labai panašus į praeitus Frostbite žaidimus, tik gražesnis vizualiai. BF4, BFH, SWB, Mirror's Edge - visi ėjo 900p per PS4 ir 720p per X1. Lyg ir patvirtinta, kad ir šis taip pat. SWB bent jau per PS4 sukosi vos ne idealiai FPS prasme, tad jei tas optimatizacijas pritaikys ir šiam žaidimui, bus tikrai gražus ir sklandus žaidimas.
 14. Ech, laikui bėgant supratau, jog man konsole žaist daug įdomiau. PC taip nebetraukia, kad apskritai juo neturiu jokio noro žaist. PC pirksiu tik dėl BF3, žaidimas jau su šiokiu tokiu amžiumi, nėra labai reiklus, tad, kiek žiūrėjau benchmark'us, I5 6500 su GTX 950 turėtų pakakti palaikyti 60+ FPS. Ypač, kai žaisiu 900p rezoliucija. Skamba keistai, bet man šia rezoliucija BF3 eina maloniau. BF4, naujasis BF1 ir kiti žaidimai bus žaidžiami per PS4. Tad jo, tikiuosi, jog netruks ilgai šioms GPU atkeliauti iki Lietuvos. Iki Liepos vidurio jau norėčiau nusipirkti.
 15. Sutinku. Reveal trailer'is buvo tragedija, tačiau šis - kaip priklauso. Pamačius grafikas net suabejojau, ar čia tikrai COD... Mąstau, jog atpigus galvūt reikės prigriebti kopiją su MW remaster'iu.