Yan

Naujokai
 • Pranešimai

  27
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  0%

Yan paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 19 2018

Yan patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

28 Gera

Apie Yan

 • Rangas

 1. Galiojimo laikas: 5 dienos ir 13 valandų

  • SIŪLAU
  • NAUDOTA

  Ne taip dažnai sutinkamas kaip Nathan Drake collection, atskirai buvo išleisti tik europoj, tai gal kas renkat atskirai trilogija, ar šiaip tik trečias domina. Būklė gera, žinoma turi pabraižymu, bet dežutė nesulūžusi, įplėšimų nėra. Kaunas, 10eur. Domina ir keitimas į kitus PS4 žaidimus.

  10.00 EUR

 2. Yan

  .....

  Šis skelbimas NEBEGALIOJA!

  • SIŪLAU
  • NAUDOTA

  .....

  1.00 EUR

 3. Yan

  Uncharted 3 Remastered

  Šis skelbimas NEBEGALIOJA!

  • SIŪLAU
  • NAUDOTA

  Ne taip dažnai sutinkamas kaip Nathan Drake collection, atskirai buvo išleisti tik europoj, tai gal kas renkat atskirai trilogija, ar šiaip tik trečias domina. Būklė gera, žinoma turi pabraižymu, bet dežutė nesulūžusi, įplėšimų nėra. Kaunas, 10eur. Domina ir keitimas 5 kitus PS4 žaidimus.

  10.00 EUR

 4. Lygiai tas pats buvę tai teko pasiskambint supportui savo regiono, paaiškinau situaciją, atsiuntė į email'ą linka per kuri reikėjo nusiust savo asmens dokumento nuotrauką, jie pakeitė paskyros gimimo datą į tikrą datą ir atsiunte dar vieną link'ą su kuriuo galėjau pasikeist pass. Support'ui per live chat'ą ar email'ą gali rašyt nerašęs, jie tau tik numeri duos kuriuo paskambint, daugiau nieko. Aš pats būčiau geriau jau raštu išsprendęs, nei gyvai kalbėjęs, jei būtų buvus galimybė...
 5. https://www.psx-place.com/threads/ps3hen-a-homebrew-enabler-more-for-superslim-all-noncfw-ps3-consoles.23817/ Atėjo laikas paleisti Homebrew ir su CFW nesuderinamoms konsolėms.
 6. Atsargiai su tais YT tutorial'ais, psx-place keletas žmonių skundėsi, jog užbrick'ino konsoles būtent pagal to pačio MrMario tutorials, nesigilinau labai bet devs rašė, kad jis praleidžia keletą svarbių žingsnių. Rekomenduočiau oficialiais gidais naudotis.
 7. Kaip ir @@REITAVSV, neturėjęs dabartinės konsolės niekad. Nuo kokių 2014-2015 išėjusių žaidimų nieko beveik neteko bandyt, jei laimėčiau mindblown būčiau.
 8. Yan

  Įvairus briedas

  Didelis gamer'is neesu, bet turto šiek tiek turiu. Čia kelsiu įvairius dalykus, tačiau šis albumas labiausiai bus orientuotas į mano mylimiausia konsolę iš visų - Playstation 2.
 9. Jūs platinas šimtais tempiat, o aš džiaugiuosi perėjęs trys žaidimus, lol.
 10. Ant old-gen nereikia PS+ pirkti, tačiau kaip sakė Impaler, tai žaidimai gali reikalaut kaip tarkim su The Last of Us reikalingas online pass'as, kuris ateina kartu su pakuote, tai reikia jį suvest norint mp žaist, jei digital kopija, tai tikriausiai atskirai reikia pirkti tą kodą.
 11. Tikėtina, kad vaizduškė, į ventiliatorių nežiūrėk labai, jis gali suktis net ir pačiai kortai neveikiant. Pabandyk ant integruotos pabandyt pažaist ir pažėt ar nedingsta vaizdas. Su kitais žaidimais nebūna taip?
 12. O taip, smagu. Anyway ačiū už info.
 13. Tai vat, rudenį nusipirkau dėvėtą PS3, ankščiau nebuvau net prisilietęs prie šios konsolės, tad aišku ir nežinojau apie visą tą User interface tuo labiau apie XMB veikimą. Žodžiu, jame buvo sukurtas user'is, aš nesumąsčiau visko švariai formatuot ir pakeičiau to user'io vardą ir tiesiog žaidžiau offline, prie to user'io kažkada ankščiau tikrai buvo prijungtas ankstesnio savininko psn, bet kai jau pas mane jis į rankas pakliuvo, tai tas psn buvo atjungtas. Savo psn paskyros taipogi nebuvau nei syk prijungęs, Trofėjai ir aplamais viskas offline buvo. Tai ar tie trofėjai , kurie liko user'yje kuris kažkada buvo prijungtas prie ne mano paskyros, tačiau nebuvo sync su ta pačia paskyra persikeltu, į mano psn jei aš prisijungčiau prie savo psn paskyros? Ganėtinai kvailai paaiškinau problemą, bet tikiuosi supratot.
 14. Kol kas taip, tačiau PS3Xploit (tie patys kurie ir software downgrader atrado) planuoja išleist nulaužimą ir tiems su CFW nesuderinamiems modeliams, tai belekoks hype'as nes pats su 3k slim'u sėdžiu.
 15. Prieš pusę metų išėjo software downgrader, tai gan paprasta CFW įsirašyt senesniems modeliams.