Yan

Naujokai
 • Pranešimai

  34
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 • Atsiliepimai

  0%

Yan paskutinį kartą laimėjo Liepos 4

Yan patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

37 Gera

Apie Yan

 • Rangas

 1. Po antro playthrough vis dar sunku apsisprest ar man patinka šitas žaidimas ar ne. Per Kinda Funny Games podcast'ą su Neil, Troy ir Ashley dauguma pačiam nepatikusių dalykų buvo address'inti, patarčiau paklausyt. Žaidime yra daug gerų momentų, kaip pirmos dalies fanui, vietom sunkiai valgosi istorija, bet props to Naughty Dog, kad ne fan service gavom, labai rizikingas sprendimas. Nehate'inu bet visiškai suprantu kodėl žmonės taip pyksta ant žaidimo. Nors vis dar nemanau kad prilygsta pirmam
 2. Labai mixed feeling dėl šio žaidimo, nemanau, kad žaidimas nusipelno tiek hate'o kiek jo gauna, bet bėdų su juo yra nemažai. (Jei neperėjot, neskaitykit) Dodge'inau spoilerius beveik 2 mėnesius, labai stengiaus pamegt šį žaidimą bet vistiek jaučiu, kad iki pirmos dalies genialumo jam labai toli. 6/10, galbūt 7. Paėmus žaidimą atskirai jis nėra blogas, bet kaip tesinys, prastokas.
 3. Rytoj 17h naujas traileris išeina.
 4. Netiki šitu PR bet tiki random reddito postais parašyto user'io be jokio backgroundo kuris, patvirtintu jog info tikra? Jau yra ir threadas kaip įlindo į serverius, plius Jason Schreier turintis aukštą reputacija ir tiesioginių ryšių patvirtino, jog leaker'is nėra susijęs nei su ND nei su SONY, tai visa ta istorija apie nepatenkinta darbuotoją bs tiesiog.
 5. Pirmą kartą PS+ subscription'ą pasiimiau dėl šio žaidimo, anksčiau žaisti neteko. Platina lengva, bet tas Survival mode tai vėžys, nieko prieš sunkius žaidimus, bet vietom net nesažininga žaidėjo atžvilgiu, didelę dali sudaro sėkmė. Žaidimo multiplayer'is taip pat labai prastas ir orientuotas į microtransactions, (džiugu, kad bent absurdiškų trofėjų nepridėjo). Bet kuris ankstesnis Naughty Dog žaidimas mp išpildė daug geriau. Campaign asmeniškai geriausias serijoj, vien dėl to, kad ši dalis labiausiai grounded, nesu fanas to cartoonish over the top pasaulio kurį turejom praeitose dalyse. Džiaugiuos kad 100proc. pavyko per pora savaičių susirinkt.
 6. Geras quiz'as, 2 metai nuo paskutinio pilnai pereito karto praėjo, +- šviežia atmintis. Gaila dėl nukėlimo, bet bent fotkės Naughty Dog išslydo į viešumą naujos
 7. Galiojimo laikas: 6 dienos ir 9 valandas

  • SIŪLAU
  • NAUDOTA

  Ne taip dažnai sutinkamas kaip Nathan Drake collection, atskirai buvo išleisti tik europoj, tai gal kas renkat atskirai trilogija, ar šiaip tik trečias domina. Būklė gera, žinoma turi pabraižymu, bet dežutė nesulūžusi, įplėšimų nėra. Kaunas, 10eur. Domina ir keitimas į kitus PS4 žaidimus.

  10.00 EUR

 8. Yan

  .....

  Šis skelbimas NEBEGALIOJA!

  • SIŪLAU
  • NAUDOTA

  .....

  1.00 EUR

 9. Yan

  Uncharted 3 Remastered

  Šis skelbimas NEBEGALIOJA!

  • SIŪLAU
  • NAUDOTA

  Ne taip dažnai sutinkamas kaip Nathan Drake collection, atskirai buvo išleisti tik europoj, tai gal kas renkat atskirai trilogija, ar šiaip tik trečias domina. Būklė gera, žinoma turi pabraižymu, bet dežutė nesulūžusi, įplėšimų nėra. Kaunas, 10eur. Domina ir keitimas 5 kitus PS4 žaidimus.

  10.00 EUR

 10. Lygiai tas pats buvę tai teko pasiskambint supportui savo regiono, paaiškinau situaciją, atsiuntė į email'ą linka per kuri reikėjo nusiust savo asmens dokumento nuotrauką, jie pakeitė paskyros gimimo datą į tikrą datą ir atsiunte dar vieną link'ą su kuriuo galėjau pasikeist pass. Support'ui per live chat'ą ar email'ą gali rašyt nerašęs, jie tau tik numeri duos kuriuo paskambint, daugiau nieko. Aš pats būčiau geriau jau raštu išsprendęs, nei gyvai kalbėjęs, jei būtų buvus galimybė...
 11. https://www.psx-place.com/threads/ps3hen-a-homebrew-enabler-more-for-superslim-all-noncfw-ps3-consoles.23817/ Atėjo laikas paleisti Homebrew ir su CFW nesuderinamoms konsolėms.
 12. Atsargiai su tais YT tutorial'ais, psx-place keletas žmonių skundėsi, jog užbrick'ino konsoles būtent pagal to pačio MrMario tutorials, nesigilinau labai bet devs rašė, kad jis praleidžia keletą svarbių žingsnių. Rekomenduočiau oficialiais gidais naudotis.
 13. Kaip ir @@REITAVSV, neturėjęs dabartinės konsolės niekad. Nuo kokių 2014-2015 išėjusių žaidimų nieko beveik neteko bandyt, jei laimėčiau mindblown būčiau.
 14. Yan

  Įvairus briedas

  Didelis gamer'is neesu, bet turto šiek tiek turiu. Čia kelsiu įvairius dalykus, tačiau šis albumas labiausiai bus orientuotas į mano mylimiausia konsolę iš visų - Playstation 2.