nulisdu

V.I.P.
 • Pranešimai

  15
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  1
 • Atsiliepimai

nulisdu paskutinį kartą laimėjo Gegužės 18

nulisdu patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

20 Gera

Apie nulisdu

 • Rangas

 • Gimimo data 1975.01.05

Profilio informacija

 • Miestas
  Panevežys
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Turimos konsolės
  PS1, PSP, XBOX One, XBOX 360
 • XBOX Live ID
  Jokubas12

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

 1. Sveikas, dažnai siunčiuosi visokias prekęs- neapmokestinamas limitas 22 eur. siuntimo kainą visada +uoju prie prekės sumos ( pavz. prekė 5 + siuntimas 20 = 25 eur. jau gali prisikabinti).Jei kitaicas turi sandėlius Vokietijoj,Italijoj,Čekijoj, Ispanijoj ir siunčia iš ten tai muito negausi.Jei siunčia per kurverius tai stengiuosi nesirinkt DHL (aišku jei yra tokia galimybė) tie tai ridiskos, ir mėgsta muitint (dabar perdavę Itella kontorai siuntas pristatinėt) ir taip turiu nekokios patirties su jais.Siunčiausi robotą-siurbly iš Aliexpres DE sandėlių už beveik 300 eur. gaunu sms-ateikit į TopoCentrą (taip ten galima atsimti siuntas iš DHLo ) atsimt siuntos -nueinu ten blat kištukas iš kinu į EU. Skambinu į kontorą kame šaknys ,tie mes pristatėm trekingo nr. va ir eik tooooli toli-čiut nepražilau (nors ant galvos senai plaukų nebeturiu) bet kažką ten jie pasiknisę po 2 dienų visdėlto pristatė siurblį.O taip tai laimės dalykas per kokius 8 metus nei karto nekliuvau, o kiti kliuna ir dėl 22,50 eur.
 2. Dar radau kad ir ant XBOX iki 05.21 LEGO NINJAGO Movie Video Game nemokamas https://www.microsoft.com/en-us/p/the-lego-ninjago-movie-video-game/BQKKNPKX1C4P?activetab=pivot:overviewtab
 3. Iki 05.21 Grand Theft Auto V: Premium Edition nemokamai https://www.epicgames.com/store/en-US/product/grand-theft-auto-v/home
 4. Na su Eneba problemų niekada neturėjau,o va su G2A tai papuoliau-pirkau kodą 6mėn. ir piššš (negalioja) tai disputas beveik jau mėnuo kaip iškeltas -ingnoras visiškas.
 5. Na dar Eneba yra -reikia ir lietuvius paremt.
 6. Baikit čia vyrai apiplėšimus planuot-ateisiu ir alektrą atjungsiu Pagarbiai nulisdu ( 02-palicija ).
 7. Watch Dogs (EG) nemokamai iki 03.26 linkas > Watch Dogs Free
 8. @Orestus jei nemoki naudotis internetu galiu padėti > SPAUSK ČIA
 9. Sveikas, 1.Narystės sumuojasi. 2.Čia jau kaip pats nori (aš už tokią kainą 6 po 3mėn. pasus pasiemiau ir aktyvavau Ultimeitą metam), 1 eur. irgi gerai-bet tingiu sekt kada kas baigsis ir t.t ,pasipildžiau metam paskui žiurėsim ką ir kaip. P.S Dar atpigo palyginus su vakar kaina
 10. Sveikas , dabar geriausias variantas pirkt čia Game pass -automatiškai konvertuosis į 2 mėn. Ultimate (geresnio -pigesnio varijanto neradau intikę ).
 11. Na kažkaip paskaitinėjau apie siuskpigiau-tai jie greičiau pašto kurjeriai o ne tarpinikai .Kiek suprantu jie tik siuntas pristato - o Shipzee duoda USA adresą,sutvarko visus muitus ir t.t P.S o ko nusivyliai Shipzee ? Kas buvo ? Čia truputi pigesnė - https://www.elektromarkt.lt/lt/logitech-wireless-illuminated-k800-us-solo-1828471
 12. Sveikas, dėl Shipzee tai viskas tvarkoj pirkau https://www.jomashop.com/invicta-watch-23687.html tai galutinėj sumoj su airshipingu sumokėjau 78 eurus.Dabar jau ir į paštomatus pristato,seniau tik kurjeriu.Aišku geriausia prekintis per Juodajį Penktadienį-tada kainos buna 2-3 kartus pigesnės negu LT.Žodžiu firma rimta, daug kas naudojasi.
 13. Sveiki, šiandien atvažiuoja mano xbox iksas ir pasistojo keli klausimai (forumą skaitinėjau bet....) tikiuosi gamepadais neužmėtysit. 1.Kuriu akauntą UK (gyvenu LT) ,reginuosi ,vedu adresą -ar būtina vest mano kortelės duomenis ? Planuoju pirkt prenumeratas ir papildimus tik iš ešopų kaip G2A ar eneba ir vest kodus-ar taip įmanoma? 2.Yra kodas dėžėj 1mėn. Goldo - planuoju pirma nusipirkęs aktivuoti 3 mėn. Ultimeito (kur pigesnis-pirmą kart aktivuojantiems akauntą). Ar galėsiu po to aktivuoti tą Goldą kur yra dėžėj ? 3.Nelabai draugauju su anglų kalba todėl norėsiu pasidaryt meniu rusiškai,nebus kokių sliekų jei akauntas UK o koncolės menių RU ? Nereikia ten kokių VPN keisti ar dar ko? (nesigaudau tame nei kiek). 4.Susikuriu akauntą ant X .Nieko nebereikia per PC daryt ? Xbox.com jau bus mano ac? Jei tokie klausimai jau girdėti šimtasketuresdešimttrečią kartą -soriukas-esu 45 metų diedas (nors ir pirkau Xą sunui ,bet pačiam dar iš ruros smėliukas nebyra ir gamępadą pamaigau dažnai). Kolkas tiek. Iš anksto dėkui už atsakymus.Kad batareikos gamepaduose niekada nenusėstu.
 14. Turiu pigu Alfawise A8 (iš Gearbesto akcijini pajemiau) tai originalaus pulto beveik nenaudoju,išskirus kelius appsus kur airmaus nepalaiko.Dar su donglu pasijungiu iPega 9076 gamepultą tai ir Android žaidimukus papliekiu per TvBoxą. Air pelė gėris (pas manę 2 TV LG su air pultais -komplektę buvo ir paprasti ,tai net batareikų vargšai nematę su plėvelėm kaip cielkutės guli kažkur stalčiuj.Kalbu apie airmausus be klavos (tokios nečiupinėjau-skaitau nesamonė maža klava mano storiem pirštam, man patogiau oru pele pamakalavus tekstą surinkt).Kur nuorodoj tos su spalvom tai man asmeniškai nelabai ,geriau ta MX3. Gali paieškot su asistentu (Alexia Google).