Aurymass

Naujokai
  • Pranešimai

    3
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Atsiliepimai

Reputacija

0 Neutrali

Apie Aurymass

  • Rangas

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nėra rodomas kitiems nariams.

  1. Ačiū už patarimus aš nusipirkau vieną kodą tik buvo reikalų kol pavyko suvesti. Pradžiai bandžiau per acc naršyklėj vesti ir vis nepriėmė kodo, jau galvojau rašyti laišką pardavėjui, kad blogas kodas ar kažkas. Bet įsijungiau xbox ir per jį pavyko suvesti. Dabar pirksiu dar vieną kodą. Tai ačiū dar kartą
  2. Ačiū. 1. O jei pvz ultimate galioja iki vasario, o aš db perku game pass ir aktyvuoju dabar. Mano prasitęs plius 3mėn ant viršaus narystė ar nesisumuoja narystės? 2. Ar geriau dabar nusipirkti tokią kainą game pass ir aktyvuoti besibaiginėjant ultimate narystei? Draugas už 1eur prasitesė ir gavo net 3mėn. O db nori kartu pirkti game pass su manim. Kaip geriau elgtis?
  3. Liko viena dirba iki nemokamo game pass pabaigos už 1eur pasiūlė pirkt gold pirkau. Pavirto į ultimate. Dabar noriu nusipirkti ultimate 3mėn. Ar geriau rinktis kitą? Gyvenu Lietuvoj, bet pašto kodas UK nes kitaip neleido registruotis. Klausimas toks kur nusipirkti Ultimate 3mėn? Eneba aiškina jų skirtas ultimate tik naujam vartotojui.