• Pranešimai

    698
  • Užsiregistravo

  • Lankėsi

  • Laimėta dienų

    22
  • Atsiliepimai

    0%

Luigi Blogų įrašai

  1. Luigi
    Ką daryti jeigu nori "Androido" ir dviejų SIM kortų?
     
     
    Atsakymo ieškojimas atvedė mane į Ebay ir pas kiniškus android išmaniuosius telefonus. Iš pirmo žvilgsnio Kinija ir išmanūs telefonai nesudarinamas dalykas, bet kaip yra iš tiesų?
     
    Pirma pažintis su išmaniaisiais kinietiškais telefonais nebuvo itin sėkminga. O jeigu tiksliau pasakius visiška nesėkmė, mat pastarasis telefonas net nekvepėjo androidu. Vėliau plūstelėjo būriai tikrų androidų, bet tik 400Mhz CPU. Todėl mintis apie androido isigijimą numečiau šalin. Bet po kurio laiko vėl ėmiau tuo domėtis. Kas naujo Kinijos fronte? Ir pasrebėjau , kad atsirado androidai kurie jau turi 650 CPU. Va tada ir susigundžiau nusipirkti tokį telefoną.
    Tad taip ir padariau. Ir šitas pasirinkimas man pasirodė geriausias iš visų. Ir dabar pasistengsiu apie jį papasakoti kuo profisionaliau ir objektyviau. Nors as androiduose ir visiskas naujokas.
     

     
    B63M ?
     
    B63M tai modelio numeris. Ir kokia firma gamino neklauskit. Tokios informacijos man niekur nepavyko rasti. Kaikurie kinietiški telefonai turi juos pagaminusią firmą (kurios pavadinima sunku ištarti )
     
    Melas ar tiesa?
     
    Kalbant apie techninius parametrus kitokių minčių ir nekyla. Visada žiūrėdamas aprašymą spėlioji kaip yra iš tiesų. Taigi, nevyniodamas reikalo į vatą ir pabandysiu atverti jums visą tiesą.
     
    Techniniai parametrai
     
    Model: B63M ---- Taip
    Band: GSM 850/900/1800/1900MHz; WCDMA 1900/2100MHz ---- Tiesa
    Sim Card: Dual SIM dual standby ---- Tiesa, dvi GSM arba viena GSM kita WCDMA. WCDMA bandyt neteko.
    Service Provide: Unlocked ---- Tiesa
     
    Sistema
     
    O.S: Android 2.3 ---- Tiesa, o tiksliau 2.3.4
    CPU: MTK6573 650MHz dual core ---- Tiesa, bet neapsigaukit galvodami apie Dual Core. Papildomi 400MHz skirti vien skambučiams. Papildoma informacija Processor ARMv6-compatible processor rev7
    ROM: 512MB ---- nelabai žinau kas tai
    RAM: 512MB ---- Ištikrūju 444
    Vidinė atmintis 220 MB
    3D spartintuvas: PowerVr SGX 531 ---- Palaiko OpenGL versiją 2.0 OpenGL ES-CM 1.1
     
    Ekranas
     
    Display Size: 4.0 Inch ---- Jau greičiau 4,1 colis (104mm)
    Screen Type: Capacitive touch screen ---- Tiesa
    Resolution: 480*800 p* ---- Tiesa
    Screen Color: 16000K Colors ---- Turbut tiesa, bet nežinau kaip patikrinti.
     
    Kamera
     
    Camera/Pictrue Resolution: 8.0MP back and 0.3 front. ---- Netiesa, tikrai ne 8MP. Kaikur rašo, kad realiai 5MP, kaikur 3MP. Kaip yra ištiesu neaišku. Žemiau pridedu nuotrauka daryta su Šiuo telefonu. Spreskit patys...

     
    Uploaded with ImageShack.us
     
    Palaikomi Formatai
     
    Ringtones: Type Polyphonic/MP3 ---- Tiesa
    Audio File Format: MP3/WAV/AMR/AWB ---- Tiesa
    Video File Format: 3GP, MP4, full screen, forward and pause ---- Tiesa, beto su papildomom programom šita sarašą lengva praplėsti.
    Image File Format: JPEG/BMP/GIF/PNG/GIF ---- Tiesa
    E-book Format: TXT/CHM/DOC/HTM ---- Taip ir parsisiunte programu galesit atsidaryti ir dar daugiau visokių formatų.
    FM Radio: Yes,need plug in earphone before work ---- Tiesa
    Earphone: Port 3.5mm earphone ---- Tiesa, 4 kontaktų
    Card Extend: Support TF card up to 16GB extended (memory card not included) ---- Tikriausiai taip ir yra, netikrinau. Šiuo metu pas mane ten guli 8GB.
     
    Language: English, French, Spanish, Deutsch, Portuguese, Melayu, Arabic, Turkish, Indonisian, Russian, Vietnemese, Persian ---- Tiesa
     
    Bluetooth: Bluetooth 2.0 ---- Tiesa
    TV: No ---- Tiesa, nors kiniečiai jį mėgsta visur kišti
    WIFI: Yes ,802.11 b/g/n ---- Tiesa, wireless n jungiasi 130Mbps greičiu, nors mano Routeris rodo, kad prisijungė 150Mbps greičiu.
    GPS: yes, build-in GPS ---- Tiesa, nors jis silpnokas.
    G-sensor: Yes ---- Tiesa
    Multi-touch: Yes ---- Tiesa
    Dimensions: 125 X 65 X 12 mm ---- Tiesa
    Net Weight(Including battery): 122g ---- Tiesa
     
    What's included:
     
    1 x B65M android 2.3 smartphone ---- Beabejo taip
    2 x 1500mah battery ---- Tiesa, baterija tinka iš Nokia BP-4L
    1 x 3.5mm earphone ---- Tiesa
    1 x data cable ---- Tiesa
    1 x charger ---- Tiesa
     
     
    Įspudžiai
     
    Telefoną jau turiu apie pusantros savaitės ir jau nebeveikia ausinės. Tiksliau jų nemato kaip laisvų rankų įrangos, nors garsas per jas yra. Siųsti atgal daug noro nėra. Galų gale yra Bluetooth įrangos alternatyva.
    GPS, kaip jau minėjau, silpnokas. Per mašinos stogą sunkiai pagauna signalą, bet padėjus po priekiniu stiklu daug geriau. Nors pasitaiko, kad važiuojam laukais ir kloniais. Navigacijos programą IGO truputi stabdo, bet visai pakenčiama. Naudojant GPS akumuliatorius laiko stebėtinai neblogai.
    O va žaidimai akumuliatorių nusodina pakankamai greitai. Be to kalbant apie žaidimus likau pamalonintas. Gerai eina tokie žaidimai kaip Gangstar (tiesa greitai važiuojant pradeda lagint),Assassin's Creed: altair's chronicles, Sandstorm, Hawx,Angry birds. Shadow Gun nesusiinstaliuoja kažkodel. Kaip ir kaikurie kiti. Emuliatorius FPse su 3D žaidimais stabdo.
    3G ryšio dar nebandžiau. Skype neveikia, na bent ta versija kurią buvau parsisiuntes iš Android market'o. PDF'ams naudoju programą RepliGo Reader. Jis veikia greitai net pas mane.Nusirootino nesunkiai nors aš ir tame reikale buvau visiškas noob'as. Pačio telefono surinkimo ir medžiagų kokybė nebloga. Yra daviklis kuris atjungia ekrano pasvietima kai pridedi telefona prie ausies. Malonu laikyti rankose. Ekranas jautrus, nors nesu lygines su kitais panašiais. Nuotraukose darytose su juo matosi triuksmai net ir gerame apšvietime. Spalvos nuotraukų prastos.
    Šiaip telefonu esu patenkintas. Tiesa vos nepamiršau paminėti vieno pokšto. Forume radau informaciją, kad telefone yra ikišta viena šlykšti programa kuri išsiunčia kasdiena po mokamą SMS. Ta programa yra caivs.apk (com.android.caivs.app). Kad ją ištrinti jums reikės root privilegijų. Nežinau ar ji tikrai tokia kenkėjiška, bet patikrinti nenorėjau ir iškarto ištryniau.
     
    Išvados
     
    Telefonas man kainavo beveik 700LT. Kiek brangoka žinoma, bet jeigu labai reikia dviejų SIM kortelių, tai geresnio androido aš nežinau. Bet nereikia pamiršri , kad viskas labai greitai keičiasi. Kiniečiai, Kaip keista bebūtu, irgi nestovi vietoje. Bet aišku šitas telefonas silpnas ir tą aš puikiai suprantu. Ir jo galingumui sakyčiau permokėjau. Gerai , kad nors muito nereikėjo mokėti.
  2. Luigi
    Senovėje buvo paslaptingi kariai. Nematomi ir negirdimi, gime tamsoje. Juos vadino ninzėmis.

     
    Kaip bebūtų keista, bet mano pažintis su Tenchu serija prasidėjo nuo kito panašaus žanro žaidimo. Tai buvo Hitman'o pirma dalis. Pamatęs per televiziją jo apžvalgą, iškarto likau sužavėtas tų sėlinimo elementų. Bet kadangi ant PlayStation jo nebuvo, tai prisiminiau Tenchu 2. Žaidimą apie kurį rasė lenkiškas leidinys "PlayStation Magazyn". Regis tai buvo 2000 metu 5-tas numeris. Prie žurnalo esančiam diske pažiūrėjau video treilerį.Ir tada supratau. Aš noriu šio žaidimo.
     
     
    Žaidime tu atsiduri jauno ninzės vaidmenyje. Ir po ispudingo video intarpo jau gali rinktis vieną iš dviejų. Tai mergina Ayame ir vaikinukas Rikimaru. Jie dar tik mokosi kaip tapti ninze. Ir pradėjęs žaisti tu turėsi išmokti plaukioti ir nardyti. Judėti greitai, bet tyliai kaip šešėlis. Žudyti vienu judesiu. Naudotis virve su kabliu, mėtyti žvaigždutes ir vėliau visą kitą ninzės arsenalą. Išmoksi jausti Priesų KI. Tai tam tikras ženkliukas su skaičiais. Kuris randasi apačioje, šalia givybių ir oro skalių. Skaičius nurodo kaip arti yra priešas, o ženkliukas parodo ką jis jaučia. Tai labai stipriai padeda žaidime aptikti priešus.
     

     
    Ir visko išmokęs, turi išlaikyti egzaminą pas mokytoją ir klano lyderį Azuma Shiunsai. Taip, tu tikriausiai jau supratai, kad esi "Azuma" klano ninzė. Mokytojas Shiunsai turi dar vieną mokinį. Tai vyriausias iš jo mokinių Tatsumaru. Ir būtent jis pakeis kovoje savo mokytoja. Nes meistras Shiunsai jau senas ir jis jaučia , kad jau metas jam pasitraukti iš kovų.
    Taigi, du jauni ninzės vadovaujami Tatsumaru, išvyksta į užduotį. Kurioje ir paaiškės ar pakankamai jie stiprūs. O vėlesni siužeto vingiai, galutinai juos užgrūdins.



     
    Taigi, antra Tenchu dalis - visos serijos priešistorė. Siužetas tai viena iš stipriausių žaidimo pusių. Jis intriguoja ir nepaleidžia. Žaisdamas už Rikimaru, nežinosi ką tuo metu veikia Ayame. Ir norėdamas susidėlioti visą istorijos mozaiką, tu turėsi praeiti už kiekvieną iš jų. Kiekvienas turi savo lygius ir net jeigu žaidimas vyksta tame pačiame lygyje kaip ir kito personažo, tai priešų išdėstymas visiškai skiriasi. Judėjimo kryptis ir tikslas irgi. Tokiu budu tą patį lygį žaidi visiškai kitaip. Reikia pastėbėti , kad net jeigu veiksmas vyksta pastato viduje, tai žaidėjuj vistiek yra palikti keli keliai iki tikslo. Tai džiugina. Liūdina tik valdymas. Prie jo reikia priprasti. Žaidimą apsunkina tai , kad nėra jokio "lock on". Tai kompikuoja kovas vienas prieš vieną. Nes jeigu tave pastebi , tu jau negali jo nužudyti vienu judesiu. Ir turi rinktis - stoti į kovą akis į akį, ar bėgti ir slėptis. Kovoti akis į akį yra prastas pasirinkimas. Ypač vėlesniuose lygiuose. Kai pas priešą yra daugiau givybių negu pas tave. Bet labiausiai "lock on" nebuvimas apsunkina kovas su bosais. O pralaimėjęs kovą su bosu, tu turi pradėti visą lygį iš pradžių. Prieš einant į kovą su bosu patartina iš pradžių išsitraukti ginklą. Nes priešingu atveju tu pradėsi kovą be jo. O priešas nestovės ir nelauks kol tu jį išsitrauksi. Bet visus žaidimo trūkumus atperka žmogžudystės vienu judesiu. Taip vadinamieji "stealth kills". Padaryti jie ispudingai ir tai skatina ieškoti naujų aukų. Kiekvienas iš veikejų jų turi po 7. Priklausomai kaip ir iš kokios pusės priešo tu atsiduri.
     


     
    Kalbant apie pliusus, negaliu nepaminėti ninzės arsenalo. Iš pradžių tu turi nedaug daiktų, bet vėliau jų randi vis daugiau. Kaikurie iš daiktų slepiasi baltose dėžutėse išmėtytose žaidimo lygiuose. Kitas gauni už idealiai atliktas misijas. Tai reiškia, kad turi nužudyti visus priešus niekeno nepastėbetas. Ir beabejo negalima pamiršti lygių kurimo galimybės. Galima kūrti savo nuosavus lygius. Pasirenkat vieta kur vyks veiksmas, misijos tikslą, priešus su jų vaikščiojimo traektorijom, parenkat personažus ir statot visą aplinką. Galit padaryti taip, kad viską reikės atlikti per nustatytą laiką arba niekeno nepastebėti. Pasitelkę fantaziją galėsit sukurti tikrai nuostabius ir įdomius lygius.
     

     
    Pabaigai norėčiau Tenchu 2 palyginti su kitomis jo dalimis. Jis buvo mano vienas mėstamiausių žaidimų ir labai svajojau pažaisti jo tesinį. Kai galų gale isijungiau Tenchu: Wrath Of Heaven, likau nemaloniai nustebintas. Personažas bėgiojo lėtai ir šokinejo visai neaukštai. Net užlipti ant atodytu juokingo aukščio tvoros, privalėjai naudotis kabliu. Prieš pasirodant žaidimui, kūrėjai žadėjo daug didesnius lygius. Tačiau realybėje erdvė labai smarkiai sumažėjo. Taip, galbūt lygiai daug ilgesni, taciau vienas lygis susideda iš kelių lokacijų. nebėra vienos didelės erdvės kaip tai buvo kadaise. Nebegali per visą lygį raižyti skersai ir išilgai. Tai man labai nepatiko. Bet labiausiai mane nuvylė siužetas. Nu vaiduoklius ir zombius ,nors ir sukandęs dantis, bet galiu pakęsti. Tačiau kai pamačiau skraidančią galvą, tai galutinai mane pribaigė.
     

     
     
    Ilgą laiką svarščiau. kodėl ir kur į pievas viskas nusigrybavo? Taip galvojau iki kol nepažaidžiau pirmos Tenchu dalies. Ir tada supratau, kad niekur žaidimas nenusigrybavo. Jis nuo pat pradžių buvo toks. O antra dalis buvo tik maloni išimtis.
     

     
    Situaciją kiek pagerino jo tesinys Tenchu: fatal shadows. Personažai greičiau bėgioja, aukščiau šokinėja. Atsirado daug gerų sugėbejimų. Tarp kurių atsirado dvigubi "stealth kills". Gali vienu metu nužudyti du priešus stovinčius šalia. Vėl galima plaukioti. Nors ir be nardymo. Mistikos žaidime taipat sumažėjo, o gal ir išvis išnyko. Bet žaidimas buvo padarytarytas vis dar ant to pačio grafinio variklio. Kuris jau Tenchu: Wrath Of Heaven laikais buvo kritikuojamas. Kaip bebūtų , bet kurėjai gerai pasistenge ir lygiai tapo erdvesni. Kuriant fatal shadows , akivaiždžiai buvo taikytasi į pirmą dalį. O mano manymu, reikėjo į antrą.
     


     
    Tenchu 2 iki šiol mano vienas mėgstamiausių žaidimų ant PlayStation. Ir tik vienas žaidimas, sužaistas ant PlayStation 2, man labai priminė Tenchu 2. Tai buvo Shinobido: Way of the Ninja. Apie kurį plačiau galbūt kada papasakosiu.
     
     
     
    Palauk! Pasakyk bent kuo tu vardu!
     
    Aš kaip šešėlis...
     
    Aš neturiu vardo...