Compact

Priklausomi
 • Pranešimai

  161
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  49
 • Atsiliepimai

  0%

Visas Compact turinys

 1. Compact

  Galas

  https://youtu.be/hSn_Tnr1J88
 2. Compact

  Galas

  Iš albumo: Driving Sim PT2

  Gale dar pakrapštyt aliektros dėžę, 12 v signalizacijai pravest, sustyguot. Konentare vidosas. Šiaip manau būtų įmanoma kažkokiu lygiu ir iko konsolių privest :)
 3. Compact

  Driving Sim PT2

  Nuotraukų limitui pasibaigus, kuriamas antrasis albumas.
 4. Compact

  Vidus

  Iš albumo: Driving Sim PT2

  Pradžiai vairas OSW, sekvencinis šifteris, pakeisim vairą su lapkėm. Du pedalai, stabdis hidraulis, gal ir sankabą paspaudimui užsimest. Taip pat pedalus dar ant bėgelių. Vaizdas VR, tik dėl to, kad greičiausias sprendimas dėl saulės ir laiko trūkumo.
 5. Compact

  Priekis

  Iš albumo: Driving Sim PT2

  Matyti jau beveik paruoštas darbui. Didesni darbai nudirbti, reikia užsidengti priekį daiktadėžei
 6. Iš albumo: Driving Sim PT2

  Žaidimas - Pcars2. Reguliuoju judesį, kad gerai atrodyti iš išorės, bet ir pakankamai konservatyvų, kad ilgiau tarnautų.
 7. Compact

  Bendri darbai

  Nenoriu nesąmonių prirašyt šis auto, kaip simuliatorius (vairas, pedalai, pavaros, rankinis, VR akiniai, kt.) jau dirbo prekybos centre ir lauke. Viso projekto vystymo esmė, kaip vyrukai 'deklaruoja' yra verslo frančizės kūrimas.
 8. Compact

  Bendri darbai

  Iš albumo: Driving Sim PT2

  Vyrukų iš VirtualRacing vizitas truputį sujaukė planus :) bandysiu užkelti automobilį su jų įranga. Tikimės šių metų Palangos, bet sunku žadėti :) stay tuned
 9. Kaip išėjo taip išėjo. Šone kur langas planuojama išnašą padaryt, bent praeit bus kaip. Gerai galvojau kur pinigėlį dėt, kad vienam planui žlugus, būtų B, C:) ačiū už palaikymą!
 10. Iš albumo: Driving Sim PT2

  Darbai vyksta, niekas nepyksta.
 11. Compact

  2021 Update

  Iš albumo: Driving Sim PT2

  Paruošiamieji darbai beveik į pabaigą. Senoji malkinė pavirto į aukštų lubų patalpą. Pastatėlis karkasinis, skarda, 15cm vatos, plastmasinės dailylentės. Dar neteko karantinuotis, galvojau apie kanalizaciją, bet jei šals, geriau investuoti į buržuiką ir kibirą :). Planai iki šiltojo sezono kaip ir buvo aprašyti anksčiau - Nuo apačios perdarysim konstrukciją. Naudosim HEA profilius, kurie laikys visą automobilį ir jį judinantį rėmą. Taip pat ant jo konstruosime rėmą su tentu, ko pasekoje gausime gana lengvai pakeliamą daiktą, kurį tvirtinsime ant autovežio traliuko. Nuspręsta investuoti tiesiogiai į simuliatorių, o tokį turtą bent pradžiai nuomuotis. Jeigu konstrukcija nekainuos daugiau nei užsibrėžta dabar - galimybė išvysti ir išlankstomą projektoriaus ekraną ir dviejų projektorių gaubtą vaizdą. Ir dar vieną-du nematytus dalykus. Laisvalaikiu "pre - pakūriau" patroną, adminams neužpykus, nuoroda čia https://www.patreon.com/sim2go Planuoju kelti daugiau foto/video su visu progresu ten, jeigu matote naudą, prisidėkite. Uploadinti čia nesustosiu, tik gal rečiau su didesniais nuveiktais darbais.
 12. Viskas pagal norą, kaip sakoma viskas pasakyta, viskas padaryta, viskas google, nieko neišradau tik pagal pavyzdžius pritaikai:)
 13. Reikalai tokie: Atjungiu viską ir paskutinį kartą pereisiu per laidus, užbaigsiu kasekus, darysiu pagal EN, kad gauti kokį ten sertifikatą teisingos elektros instaliacijos sertifikatą, kad ko nors nenutrenkt. Sistemoje 220v 24v 12v 5v, reikės apsirašyt , apsibraižyt, apsidokumentuot. Tuo metu gana sėkmingai statomas aukštų lubų paprastas garažiukas, labai rimtai galvoju apie kokią verslo/vartojimo paskolą auto keltuvams, priekabai-platformai su tentu, generatoriui, BE teisėms įsigytį. Dar gerai suku galvą, kaip tai suderint su darbu. Remėjų kažkaip neieškojau, bet gal kokį lipduką ant šono už generatoriaus nuomą būtų galima ir suderint. Keltuvai labai pravest ir paspartins darbus, nes po elektros darbų liks apatinė, judėjimo dalis, pakeist reduktorių ašis, "rankas" su normaliais šarnyrais, pasikeist hall potų sensorius į bekontakčius, nes dažnai pabėga pozicija, išsinaikint visus girgždėjimus, t.t.t.t.t.t. Visą daiktą reikės tvirtint prie traliuko, padaryt traliukui kojas, kad jis nesiūbuotų, proktoriaus ekranas, dar keli dalykai... Ir manau kitą šiltajį sezoną bis galima nuvažiuot į kokius rally eventus ir protinga kaina duot žmonėms, būt įdomu trasos laikus iš lenktynininkų surinkt, duot publikai pasivaržyt Newbie driver tries to rally and fails.mp4 P.s. bendrinis pavadinimas Sim2Go lempa skamba, galvoju kokį čia YT kanalo pavadinimą uždėt vietoj numerių, gal įdėjų?
 14. Compact

  Budget DIY Racing sim

  Vairavimo/lenktynių simuliatorius tikrame automobilio kėbule.
 15. Compact

  Vidus

  Iš albumo: Budget DIY Racing sim

  Test nuotrauką į seną albumą pažiūrėt ar limito nėr
 16. Compact

  Untitled

  Audi meets BMW Reikia dar pabirbeti su apsvietimu, ne urvo salygom vaziuoti Targeted for amusement parks, maybe racing/drifting/rally event supplement for younger and more curious audience to play around
 17. Compact

  body

  Būtų nice sudalyvaut! Gal ir kokį sponsoriuką gaut, bet kas padėtų pajudint reikalą greičiau
 18. Compact

  body

  https://www.youtube.com/watch?v=PN8Zj-9atrg