ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Taip

kai kurie zaidimai naujesni (ju yra tik keli dar) reikalauja papildomo kodo kuris yra dezuteje. taigi jeigu vienas is tu zaidimu tai negalesi. o seip 99% gali

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu čpuotą Xbox 360 ir turiu iškilusia problema, įrašau žaidimą ir jis man nepasileidžia. Turiu žaidimu įrašytų jie pasileidžia... Pas mane 2008 metų x'as. Su 60 GB hardu. Per ImageBurn rašau kaip parodyta gide ir vis tiek....

Aš vėl tuo pacio klausiu :) Ačiū (:

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu čpuotą Xbox 360 ir turiu iškilusia problema, įrašau žaidimą ir jis man nepasileidžia. Turiu žaidimu įrašytų jie pasileidžia... Pas mane 2008 metų x'as. Su 60 GB hardu. Per ImageBurn rašau kaip parodyta gide ir vis tiek....

O yra prie visų žaidimų .dvd failiukai, visus žaidimus su agbx patikrink kuriuos įrašinėji + rašyt bandyk lėčiausiu greičiu, jej nepadeda tai siųskis kitą relysą :)

Redagavo RB89

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O yra prie visų žaidimų .dvd failiukai, visus žaidimus su agbx patikrink kuriuos įrašinėji + rašyt bandyk lėčiausiu greičiu, jej nepadeda tai siųskis kitą relysą :)

Taip ir darau ir vis tiek man jie neina :) Reikės pabandyti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal zaidimas naujas? Ir jis turi AP2.5 apsauga? O tavo xbox 360 FW sena? Ir nepaleidzia zaidimu su ap2.5 apsauga?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal zaidimas naujas? Ir jis turi AP2.5 apsauga? O tavo xbox 360 FW sena? Ir nepaleidzia zaidimu su ap2.5 apsauga?

Žaidimai tikrai nauji yra, o dėl apsaugos tai nežinau kokia yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai pasakyk kokie tie zaidimai, kurie neveikia konsoleje, gi ne ekstrasensai esam, nezinom ka tu zaidi..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

COD: Black Ops, Army of Two naujas žaidimas. O pats x'as yra 2008 metų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sitie zaidimai neturi ap2.5 apsaugos. Tai, galbut PC Dvd-rom'as nusilpo, ir nebeiraso zaidimu? Arba kaip jau sake, dvd-failiukai blogi.

Redagavo Baikas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu Pioner. Ps2 žaidimus kepu kaip blynus ir jie man eina o x'o neina. Reikės patikrinti koki sena žaidima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. ar galima nuflesinti liteon 93450C be litavimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia toks durnas klausimas bet draugas liepė paklaust - jei turi PAL Forza 3 ir Forza 3 UC ta papildymo diską bet NTSC. Ar veiktų tie DLC?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia toks durnas klausimas bet draugas liepė paklaust - jei turi PAL Forza 3 ir Forza 3 UC ta papildymo diską bet NTSC. Ar veiktų tie DLC?

ne , nes konsole gali buti tik PAL arba NTSC(UC) :whistling: jei tavo konsole PAL skaitys tik game jei NTSC tik papildima :)

 

 

Ne į temą

Gal biski ne i tema ,bet ar Cunamiss flashina konsoles ?
Redagavo reDzyss

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu Pioner. Ps2 žaidimus kepu kaip blynus ir jie man eina o x'o neina. Reikės patikrinti koki sena žaidima.

tai vat jei prikepei jau simtus ps2 zaidimu tai ir nebekepa taip gerai jau. arba diskus lievus naudoji dar. jei neskaito ne vieno irasyto su juo, tai kaltas rekorderis. DVD paprasta irasyt ir DL rekorderiui labai skirtingi dalykai.

 

sveiki. ar galima nuflesinti liteon 93450C be litavimo.

siaip tai NE. bet gali pasidaryt spec toki itaisa kuris uzsidetu ant visu reikiamu kontaktu ir taip leistu tau nuflashint,tada be litavimo gali . bet be jokio darymo tai negalima ne.

 

Čia toks durnas klausimas bet draugas liepė paklaust - jei turi PAL Forza 3 ir Forza 3 UC ta papildymo diską bet NTSC. Ar veiktų tie DLC?

neveiks bet cia kalbam ajeigu orginalus. jei pirtiniai tai gal tas NTSC yra free region. tada gali naudot. jei konkreciai vienas tik PAL, kitas tik NTSC tada ne. ir net ne del to kad netiks tarpusavi,bet to kito regiono konsole net neskaityts.

visada galima visus dlc atskirai atsisiust ir susimest su kito zmogaus profiliu ir pasileist normaliai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.