ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

jie tavo konsole JTAG, tai galima kitu variantu nera.

100 litų į balą... O kaip ten tie Switc'eriai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

100 litų į balą... O kaip ten tie Switc'eriai?

hmmm apie switcher'ius nesu girdejes - o tokiu buna ?

Kiekviena konsole turi savo konfiguracini faila (keyvault) kur yra visa konsoles informacija - serial number, dvd key, cpu key, dvd rom tipas ir t.t. ir taip pat koks regionas (PAL/NTSC) - tavo atveju ten PAL/EU todel NTSC zaidimu neskaitys ir pakeisti nieko negalima. JTAG konsolems tas apribojimas nuimtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi pirksiu Xbox 360 250gb, kaip suprantu tai bus slim naujausia versija. Galit pasiziuret patys, del info ar pns - http://direct.asda.com/Xbox-360---250GB-Wi...default,pd.html stai toki. Dar atskirai pirksiu kinect, bet cia ne esme. Taigi, pirmas klausimas bus toks - ar ji galima nuflashint ir pns? Jai taip numeskit tuta iskart kur parasyta viskas nuo a iki z ka man reikes daryt, kad galeciau pats padaryt nes esu gan zalias ir niekada neturejau xbox 360 pries tai, bet esu loses daug kartu. Antra, jai gausiu pvz ten ta menesi xbox live kortele kai visiems naujiems duoda, tai galesiu nemokamai parsisiust filmu ar zaidimu? Triecia, jai parsisiusiu filma ant pc ir per usb imesiu i HDD arba is disko paleisiu, tai veiks ar kaip? t.y. jai nenuflashintas. Ketvirta, jau nuflashinsiu tai negausiu ban ant xbox live? Jai gausiu tai ant kiek laiko ir ar imanoma pasalint? Ir svarbiausia, jai nuflashinsiu tai aisku reikes isardyt xbox'a, del to garantija nenustos veikt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Slim'u kolkas neina nuflashinti. Galesi žiūrėti filmus iš flash'o.

Jai kada ir nuflashintum, taisykles kaip ir senam X'ui būtų, tai gali gaut ir gali negaut, greičiausiai gautum, bet gali ne iškart, bet gali ir tą pačią dieną, ir gali kad ir po menesio gaut, viskas priklauso nuo pačio Microsoft, kada ban'ų bangos užeina.

Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir bana ms uz piratavima deda visam laikui :yes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, paskutiniu metu naujienas nlb skaiciau ir noreciau suzinoti, ar yra jau isejas koks patch kuris paleistu geimus, kurie turi AP 2.5 apsauga ant senesnio nei LT+ fw. Jei yra isejas gal galite parasyti is kur gauti ir kaip juo naudotis, nes dar nesu patchines game niekada :yes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi pirksiu Xbox 360 250gb, kaip suprantu tai bus slim naujausia versija. Galit pasiziuret patys, del info ar pns - http://direct.asda.com/Xbox-360---250GB-Wi...default,pd.html stai toki. Dar atskirai pirksiu kinect, bet cia ne esme. Taigi, pirmas klausimas bus toks - ar ji galima nuflashint ir pns? Jai taip numeskit tuta iskart kur parasyta viskas nuo a iki z ka man reikes daryt, kad galeciau pats padaryt nes esu gan zalias ir niekada neturejau xbox 360 pries tai, bet esu loses daug kartu. Antra, jai gausiu pvz ten ta menesi xbox live kortele kai visiems naujiems duoda, tai galesiu nemokamai parsisiust filmu ar zaidimu? Triecia, jai parsisiusiu filma ant pc ir per usb imesiu i HDD arba is disko paleisiu, tai veiks ar kaip? t.y. jai nenuflashintas. Ketvirta, jau nuflashinsiu tai negausiu ban ant xbox live? Jai gausiu tai ant kiek laiko ir ar imanoma pasalint? Ir svarbiausia, jai nuflashinsiu tai aisku reikes isardyt xbox'a, del to garantija nenustos veikt?

Slimas nulauztas tik reikia palaukt kol isleis fw, pagal mane jau nedaug liko laukt :yes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokios firmos diskasukis ant xbox 360 yra geriausias?

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal yra koks budas be diska i harda muzikos isikelt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal yra koks budas be diska i harda muzikos isikelt?

USB flash arba USB hdd, dar ftp :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ant x360 esu dar tikrai žaalias, tai yra pora klausimų. Na konsolė pas mane Arcade, taigi nėra hardo, o labai norėtųsi palošt Forza 3 "pilnumoj". Esu girdėjęs, kad galima įsikelt į flashiuką tą antrą dvd kažkaip. Tai gal galėtumėt pasakyt/parodyt kaip tai padaryt ir kokios talpos flashiuko reikėtų. Iš anksto ačiū.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokios firmos diskasukis ant xbox 360 yra geriausias?

manau lite-on, bet ir benq neka blogesnis..

 

Tai gal galėtumėt pasakyt/parodyt kaip tai padaryt ir kokios talpos flashiuko reikėtų.

flesiuko lygtai 4gb pakaktu (nes forza 2dvd 3.3gb lyk ir)

ijungi game, kai praso install 2dvd, sutinki ir renkiesi flesa...

 

Del tos muzikos. Gal tixliau kas kaip isikelt i hdd? meginau is flesiuko copy/paste nejo...(kiek zn tai neJTAG tik is cd ripint ein)

kad x muzika is hdd rastu, ja gal i specialia direktorija kelt? :P

Redagavo xmouserx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandau pirma kart jungtis i XBL parsiunte kinect dash ir t.t.Bet kai jungiuos i live reik emaila savo parasyt ir neleidzia parasyt simboliu del kazko tai del ko neleidzia simboliu rasyt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.