FUZA

GIDAS:Kaip pasileisti naujus žaidimus X360 konsolei turint LT 2.0 fw versiją

Rekomenduojami pranešimai

Dar jei galima pridet noriu. Zmones junkites prie iXtreme 3.0, nes tokiu butu irasytus zaidimus kai bus privaloma ta iXtreme 3.0 turesite ismesti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar jei galima pridet noriu. Zmones junkites prie iXtreme 3.0, nes tokiu butu irasytus zaidimus kai bus privaloma ta iXtreme 3.0 turesite ismesti.

 

Teisybė,bet šis variantas tiems kurie nekantrūs ir antrą kartą tų pačių žaidimų galbūt nebežais :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teisingai supratau, kad jei dabar turiu žaidimą atsiųstą kuris veikė iki dae.bin ant LT 2.0 ir dabar ji šiu būdu nupačinsiu, tai jis veiks?

ačiū už atsakymą, galva sunki po penktadienio :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teisingai supratau, kad jei dabar turiu žaidimą atsiųstą kuris veikė iki dae.bin ant LT 2.0 ir dabar ji šiu būdu nupačinsiu, tai jis veiks?

ačiū už atsakymą, galva sunki po penktadienio :thumbsup4:

 

Jeigu pas tave X360 nuflesintas i LT2.0 versija ir visi zaidimai veikia tvarkingai (reikalaujantys LT2.0fw arba senesni ),tuomet viskas bus liux,o jeigu tu esi atsinaujines savo X360 su originaliu ten kokiu nors MS atnaujinumu,kuris tau nebeleidzia zaisti neoriginaliu zaidimu,tada sis reikalas tau niekuo nepades ir teks kreiptis i meistrus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jei as neturiu dae.bin failiuko, man nereikia cia patchint? Man XGD3 zaidimai ir ant 2.0 eina (AC:R, GOW3 ir kt.).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jei as neturiu dae.bin failiuko, man nereikia cia patchint? Man XGD3 zaidimai ir ant 2.0 eina (AC:R, GOW3 ir kt.).

 

Taip,tie žaidimai kuriuos tu išvardinai puikiai pasileidžia ant LT2.0 nes jie yra pirmieji iš XGD3 tipo žaidimų,bet aš turiu omenyje pačius naujausius žaidimus (išleistus mėnesio bėgyje arba tą patį vakar atsiradusį Darkness 2),jų paprastai jau nebepaleisi su LT2.0 fw...O tai. kad dar negavai iš MS dovanų dae.bin failuko,nereiškia,kad su LT2.0 gali žaisti naujausius žaidimus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

biški pasiskaičiau info intike ir reiktų tokios konsultacijos. Pas mane LT2, live nesu žaidęs ir nežaisiu. Dabar jeigu rašau palei šį gidą (kaip pvz. šituos naujus geimus: Darkness 2 arba Syndicat) ir nenaudoju iXtreme Burner Max tai man, jei viską teisingai rašysiu palei šį gidą, žaidimas įsirašys nepilnas (t.y. 97%) ir galiu sulaukti perspėjimų, kad žaidimas yra blogai nuskaitomas iš disko. Ar aš teisingai supratau?

Jeigu viską teisingai supratau kaip tai įtakoja žaidimo eigą, ar kas nors esate įsirašę tokiu būdu be iXtreme Burner Max ir ar neišmetinėja kažkokių klaidų žaidžiant kol kas tuos du geimus kuriuos paminėjau aukščiau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atlikus 5 punktą aš išvydau:

Injecting Sector

Xbox Format Version = Xbox360

AP25 Sector file injected at LBA sector 129808

o ne:

"AP25 Sector file injected at LBA sector 16608"

kaip pavizdyje?

Viskas gerai čia?

Redagavo Dowydas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atlikus 5 punktą aš išvydau:

Injecting Sector

Xbox Format Version = Xbox360

AP25 Sector file injected at LBA sector 129808

o ne:

"AP25 Sector file injected at LBA sector 16608"

kaip pavizdyje?

Viskas gerai čia?

 

Koks zaidimas?nea kazkas negerai..tikrai visus zingsnius pasirinkai pagal instrukcija ir paveiksliuka? Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks zaidimas?nea kazkas negerai..

 

Silent Hill HD Collection

 

Koks zaidimas?nea kazkas negerai..tikrai visus zingsnius pasirinkai pagal instrukcija ir paveiksliuka?

 

Taip, dabar dar karta pertrikinau viska

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.