Soujiro

Veteranai
 • Pranešimai

  540
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  11
 • Atsiliepimai

  100%

Soujiro paskutinį kartą laimėjo Gruodžio 1

Soujiro patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

313 Itin gera

5 sekėjai

Apie Soujiro

 • Rangas

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • PlayStation Network ID
  SoujiroUK

Paskutiniai lankytojai

1.417 profilio peržiūros
 1. 99% nuolaida. Lietuvoje. Planavau PS4 Pro imti, dar dabar Topo Centre už COD Pro pakuote 338 euru tik prašo, bet galutiniame rezultate nusipirkau Raganiaus pirmas tris knygas i trečią Sostų karų knygos dalį. Dar keletas mangos knygučių atvyko, tai PS4 vietos nebelieka. Pačiam juokinga iš saves.
 2. PS savininkams shopto.com siūlo nuolaidas papildymo kortelėms ( pats paėmiau 100GBP už 87 GBP), pliuso prenumeratai, jei kažkas planavot pirkti, atkreipkit dėmesį.

 3. Soujiro

  Spotify

  Viskas paprasta. susikuri vartotoja ir jame pridedi papildomus vartotojus, gali youtube pažiūrėt tutorial'us. uzdarbis.lt "ne į tema" skiltyje karts nuo karto matau žmones ieškančių žmonių į šeima, gali ten paklausinėt, aiškiai viska išdėstys. bet kiek girdėjau spotify bando su šituo reikalu kovoti, tai prašo adresų patvirtinimo ar gps duomenų.
 4. Nieko asmeniško , bet naujoji versija man siaubinga. Tikėjaus kažko panašaus į macrumors.com dizaina, išdėstyma. Titulinis puslapis visiška betvarkė. Aš kaip senas lankytojas dar susitaikiau ir paspaudžiau ant forumo pasirinkimo, o nauji lankytojai pasiklys titulinime puslapyje.
 5. Pabaigiau antra karta Resident Evil 4 ant Pro lygio. Bandau RE: Operation Raccoon City, čia toks co-op online shooter'is, pradžiai solo žaidžiu trumpa campaign istorija, kad apsiprasčiau prie valdymo, niuansų, kai pradėsiu online su/prieš chebra, kad nebūčiau visiškas noob'as, gėdos nedaryčiau team'ams.
 6. Nesutikčiau. Netflix'o (Originals) turinys visiškai orientotas į kokybe. Narcos, The Last Kingdom, Marvel(Jessica Jones, Daredevil, The Punisher, Iron Fist, Luke Cage) Atlered Carbon, Homeland, Sons of Anarchy, The 100. Netflix'e nebėra, bet man asmeniškai numeris vienas The Shield, Southland. Bandyk amazon streamo flatforma. Nedaug liko matysim Disney+, Apple+ ar kaip ten vadinasi. Nu prisipažink depresinės nuotaikos nebuvo? Tris dienas kaip zombis darbe buvau, nuo mergaitiško serialo. Dar nepažiūrėjau antro sezono, kokius metus netflix'o dėl laiko trūkumo atsisakes, o vis man siunčia tuos nemokamus mėnesinius pasiūlymus į email'a, nėra noro aktyvuoti. Reikės kada čia surinkti keturių žmonių komanda ant vieno account'o, po tris eurus mokėt kiekvienam ir negaila tada būtų keleta kartų į mėnesi prisijunkt. Dabar taip moku už F1 TV ir p*, kad tik tris kartus prisijungiu per mėnesį.
 7. Tai tymbarkFM kaip finalinė serija?
 8. Puikiai suprantama peticija nieko nepakeis, bet kai vienas žmogus sukure ir joje per keletas dienų pasirašo beveik milijonas žmonių. reikėtu daryti HBO kompanijai išvadas, kokia pornografija išleido į eterį. https://www.change.org/p/hbo-remake-game-of-thrones-season-8-with-competent-writers?source_location=discover_feed
 9. Ne epinės, o šlamštinės. Nueini 4chan ar youtube užpliusuotus komentarus paskaityt ir supranti pajuokos objektu patapo serialas, dar tas leak'as cenarijaus paskutinės serijos, jei pasitvirtins "Dysney/Marvel" lygio pabaiga, tai bus išvis pasityčiojimas. Beveik milijonas jau pasirašė peticijoje, kad šita šlamšta perfilmuotu. Siužetas, cenarijus ant tiek pasidarė pigus/lėkštas, kad dabar dižiausias klausimas žiūrovams pasidarė, iš kur po velnių drakonų motina sugeba ištraukti karių savo armijai, Night King prikelti numirėliai juos išskerdė. Tas aktorius plikis (drakonas sudegino) savo interviu užsiminė, po šešto sezono kai pasibaigė knygos medžiaga, tapo sunkoka cenariju rašyti ir išlaikyti GOT stilių.
 10. Turiu. Bet išsitrynes, COD žaidimų prisipirkau. Kokios pagalbos ten reikia? Pats jau nepamenu ką ten reikia daryt. ir šiaip pats supranti reikia eiti tik į psnprofiles.com, ten visad chebra boostina.
 11. Tikiuosi jis trolina aplinkinius. Kitu atveju, nekažka lietuvai su tokiais proto šviesoliais. Beje 1gnis UK europoje, žaidimų rinkoje sugeneruoja daugiausiai pinigų, tai man dabar pasakok kas galėtu atsitikti sony psn paskiroms po Brexit, tikrai norėčiau tavo nuomone paskaityt.