narkata

Klausk,o mes tau atsakysim, Kas susije su PS3 jailbreak

Rekomenduojami pranešimai

kam ta webman trint. jis ir cfw atskiri dalykai. webman reikia naujint. kaip ir cfw o ne gryzinet ir senesnes versijas siaip. ir habib turetu tiesiog updeitintis ant virsaus tos kuria dabar turi jei jau labai reikia.

kam ta 4.76 jei jau 4.78 yra. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet gal žinot kaip ištrinti Webman iš ps3 atminties kad jo nebebutu? nes man ps3 nesveikai užia per ji :D Ir aš nežaidziu online tai man nebutina skubet naujinti :)

Redagavo Eivydass

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

daugumai su juo uzia. jis turi setinguose fan control dynamic tai ta reikia isjungt. siaip ji istrint uztenka jo .prx faila istrint. galima tiesiai per ps3 su multiman ir su jo manageriu. vidinio hdd roote bus tas prx failas webmano

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei psnpatch padarai o po to eini I iris tai aisku taip ir rasys. Restartint konsole reikia kad psnpatch nusimestu ir vel veiktu iris.

Psnpatch paprastai pasakius paslepia nulauzima ir niekas jo nemato.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei psnpatch padarai o po to eini I iris tai aisku taip ir rasys. Restartint konsole reikia kad psnpatch nusimestu ir vel veiktu iris.

Psnpatch paprastai pasakius paslepia nulauzima ir niekas jo nemato.

dėkui lygi tol kol atėjau atsakymo pažiurėt pats supratau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kas naudojat CobraOde Swap disk žaidimų paleidimui??? Nelabai suprantu kaip tenir ką daryti..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. turiu beda su ps1 zaidimu seivais. jie tiesiog po kazkiek laiko dingsta. ir neisivaizduoju kur ju ieskot. multiman versija 4.76

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, toks random klausimas, koks CFW siuo metu yra naujausias ir gal galit link is kur parsisiut veikianti ir patikima? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atgal puslapi ir pamatysi linkus

kad tuose linkuose kalbama apie 4,60 o pas mane 4,78 tai nelabai pagaunu kampo. googlinau ir radau info jog 4,80 yra naujausia, bet iš nepatikimu saltiniu nenoriu siustis kad nesusikciau konors :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ofw gavo update i 4.80 nesenai ant dienu, tai reikia ir cfw naujint jei nori online eit. Ferrox kiek naudojau iki siol nera kuom skustis. be cobra aisku.

 

CEXFERROX 4.80 v1.0.PUP.zip (195.0 MB)

 

CEXFERROX 4.80 v1.0.PUP.zip

 

atrodo kol kas manageriu nepalaiko. bent jau tokie komentai. pats nemeginau. gal vertetu palaukt kitu versiju ir manageriu nauju versiju kurie veiks su nauja cfw ..jei neisi online uzteks ir 4.78

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas vakaras, istiko problema su mano ps3 slim cfw 4.78 rogero. Mano mazoji uzsimane pasizaisti su ijungimo/isjungimo mygtuku, tai spaude spaude (aisku zmona leido) gryzus namo ziuriu ps3 ijungtas bet isjungti su mygtuku nepavyko, istraukiau laida o dabar jungiantis daro recoveri bet ties 11% pastringa ir nieko nebevyksta, po gero pusvalandzio isijungia ir nebepasijungia. Taigi kas galejo atsitikti? Ir ko bandyti imtis?

 

 

Taigi radau internete, kad hdd kaltas. Idejus nauja hdd suformatuoja ir praso fw isirasyt, bet niekaip nepavyksta jokios cfw isirasyti vis meta corrupted data 8002f325 kas per problema?

Redagavo Vytautasxp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su kokia programa formatuoti isorini harda? ant 7 windowsu per my computer, format, neleidzia pasirinkti fat32 sistemos. turiu 1 terabaito dydzio harda, ar ji matys konsole?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.