narkata

Klausk,o mes tau atsakysim, Kas susije su PS3 jailbreak

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki pas mane paskutinis atnaujinimas habib 4.65 v1.02. Gal kas galit pasiulyti is kur parsisiusti naujesne versija ir multiman?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki pas mane paskutinis atnaujinimas habib 4.65 v1.02. Gal kas galit pasiulyti is kur parsisiusti naujesne versija ir multiman?

 

http://www.playmanija.lt/forumas/t41635/klausko-mes-tau-atsakysim-kas-susije-su-ps3-jailbreak/page-35

dar turek multiman ir koki irisman naujausia. bei psn patch del online.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tik paprasiau nuorodu is kur parsisiust naujausia versija ir mutiman naujausia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Su  naujais metais . Turiu toki klausima del ps3 kazkada as ji pats nulauziau versija buvo 3.55 su gaia manager ir dabar noreciau atnaujint  o viska jau pamirses ir nesidomejau  nuo ko reiketu pradeti ? :) Is anksto Aciu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu pas mane PS3 Downgrade'intas tai as atsisiuntes geima skirta ODE versijai jo pasileist negalesiu niekaip?

 

radau lyg ir.. tiesiog su winrar atidarai iso ir sukeli failus i GAMES aplanka.

Redagavo WhiteNoise

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei ant loadingu zaidimas freezinasi tai cia zaidimas blogai atsisiunte? ar gali kitur beda but?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei ant loadingu zaidimas freezinasi tai cia zaidimas blogai atsisiunte? ar gali kitur beda but?

Ar bėda tik su vienu žaidimu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar bėda tik su vienu žaidimu?

su vieno zaidimo keliom versijom. meistrai kurie dare konsole ikele i vidini hdd The Last Of Us ir GT6. jie veikia be problemu lyg ir (labai ilgai ju nezaidziau). o is mano parsiustu veikia tik is lm Dark Souls 2. o va Demon's Souls dvi skirtingas versijas bandziau ir abi freezinasi. viena kiek pazaidus po tutorialo ant loadingo, kita tik paleidus zaidima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu klausimą, kaip prisijungti prie psn? Ps3 sistema 4.6, cfw 4.76. Kaip jūs išvengiat atnaujinimo, naudojat spoof ir psninja?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirma tai klausimus apie JB ir klausk JB temoj. 

kadangi isejo naujas 4.78 update tai arba spoof arba megini koki nauja cfw 4.78. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žodžiu įrašiau Spoof 4.78 Enabler-Disabler, padariau hard reboot ir dabar ps3 įsijungia, parodo ps3 ženklą ir viskas, freeze. Padariau restore file system per safe mode ir dabar bandau padaryti rebuild database, bet niekas nesikrauna. Ką patarsit?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, Naudoju CFW REBUG 4.76 , bet noriu grysti vel į habib 4.76 cobra 7.2 , Gal žinot kaip reike ištrinti webman? nes man uztenka ir multiman ir paprastesnes cfw.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.