Peršokti prie turinio

Nuotrauka

No Man's Sky PS4 / PC Steam

* * * * * 2 Balsai

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

bet gerai kad padare tuos seivus atskirus . dabar gali pradet zaidima is naujo jei nori ir neistrint praeito seivo. tiesiog nes kartais norisi vel pradet is naujo ir paziuret kokioj planetoj tave numes. 

smagu siaip pradzioj susuremontuot viska ir nuskrist i pirma kosmine stoti ir jei pasiseks ten is taves atims tavo tool ir duos geresni , po to tu ten visu klausinesi directions kol tau duos transmition tower kordinates . ir leksi greiciau tenai ir boom, radai pirma suduzusi laiva. tik deja cia jau random butu jie gali but visiski crapai suluze arba labai netgi neblogi naikintuvai. si karta ginkla gavau visai nebloga bet su laivu tai nelabai pasiseke . bet vistiek paemiau.. idomus laivas toks kaip su sparnais butu . ilgas ir storas , zodziu ugly bastard. vistiek fun bus su juo skairdyt pusiau paluzes toks, bet nieko . ir jei pasiseks galbut sitoj pacioj planetoj rasi dar viena laiva tik geresni. 

DMWgjSxWAAAoYp-.jpg

cia per pirma zaidimo valanda jau turi padoru rifle klases toola ir gana bjauru bet idomiai atrodanti laiva. svarbiausia kad gali rast geriau , gali is taves vel kas atimt tavo toola ir pasiulyt geresni ir gali rast geresnius laivus kuriuos vel reikes per nauja remontuot. 

visa ismagu gaut tokiu pagerinimus uz dyka. esu gaves isvis ten B klases ginklu kurie ten apie 2 mln kainuoja ir laivu labai geru. cia jau kaip pasitaiko pradzioj. 

bet nepatinka tokia sistema . pakeistu geriau i panasia kaip buvo pradzioj . na kai tool nekainavo milijonu tai nors buvo galima pasikeist vis i kitoki tool. smagu . dabar viskas super brangu o salotu augint bazej kad pasidaryt pinigu kazkaip nesinori. tai siaip skraidai, kokius piratus pasaudai , kazkiek main misiju atlieki  pasaudai kosmose asteroidus. 

labai grazus vizualiai zaidimas. seselius meta visi ir ne siaip ten saules ale o realiai visa planeta meta seselius kurie dinamiskai juda nes tu nestovi vietoj ... zole kokia grazi sakes. palyginus kitu zaidimu kad ir open worldu zole ir sita , labai grazu jokiu kampuotu liniju , jokiu nesamoniu nera. ps4 pro versija sukasi super. prie visko prieini is arti teksturos ledas , paziuri is toli vistiek grazu , tik aisku popina bet tai man netrukdo tegu popina su normaliu atstumu geriau bet buna grazu. 

Šį pranešimą redagavo scalman: 2017-10-17, 18:12

Lenovo Y520 / i7 / 8gb / gtx 1060 6GB
PS4 Pro / PS3 slim / X360
LG G4 / Teclast X98 Pro

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
https://cdn.gamer-ne...y/75/format/jpg
Didziausias updeitas ateina 2018 vasara ir iseis ant visu platformu jau ir ant xbox one. Devai smarkiai dirba . idomu kad tai bus. Ko man ten truksta tai gal piktu ai lakstanciu po planetas su ginklais su kuriais butu galima pasisaudyt bei kovu laivais kosmose.
Iki siol tie didieji updeitai buvo labai ispudingi visiskai pakeite zaidima is esmes. Tikesimes cia isvis kazko Next.
Check out @505_Games’s Tweet: https://twitter.com/...1795838977?s=09
X1 versija leis 505games.
Prie platformu beja dar prisides kinijos WeGame kuri pasiruosus konkuruot su steam. Placiai cia jie uzsimojo. Panasu labiau i no mans sky 2 bet bus uz dyka updeitas tiem kas zaidima jau turi.
Updeitas netgi gavo savo logo. Na tai bus toks vaizdas kai ji pirma karta paleis ant x1.
next.jpg

Šį pranešimą redagavo scalman: 2018-03-29, 15:20

LG G4 / Teclast X98 Pro

DeLinkas
Mano pranešimai  

DeLinkas
  •  V.I.P.
  • Turi:PS4, XBOX One, XBOX, GBA
  • PSN vardas:justaspt
  • XBL vardas:iJustas
  • Steam ID:delinklt

Oooo sudomino :) Gal pagaliau padarys, kad normaliai butu galima sutikt kita zaideja, o ne debeselio formos. Gal ir PvP atsirastu. Truksta zaidime butent normalaus online, nes zaidime su kitais zmonem ir klanus galima daryt butu, o pagal galimybes ir miesta visa pastatyt. Kad ir kaip bebutu as uz, kad jie neapleidzia zaidimo. Labai gaila, kad pacioje pradzioje jie apsimelavo, paskui prisigavo ir ko pasekoje zaidimas smarkiai nuvertejo ir nusmigo i duobe giliai. Net ir update, kurie buvo isleisti, taip ir nesugebejo istraukt is duobes, nors zaidimas kardinaliai pasikeites. Man tai jis visada patiko ir si update butinai isbandysiu :)

justaspt.png

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

pagaliau Sean prabilo apie ta paslaptinga Next update . tai bus pilnavertis Multiplayeris. iseis Liepos 24 d. kartu su xbox one versija.

eg7eyhfz9gy01.jpg

Players will be able to group up with friends to survive, build, race and simply relax in the massive space world that is No Man’s Sky. Murray described the Next update as a culmination of “this potential that everyone’s always seen in No Man’s Sky,” he said during a live interview on the stream.

“It’s the kind of game that myself and a lot of other people have always wanted to play in a multiplayer world.”

The long-awaited No Man’s Sky multiplayer content update, Next, will be available on PlayStation 4, Windows PC and Xbox One.

Update: In a blog post from Hello Games, Murray clarified that the the multiplayer Next update will launch as a free update to PC and PS4 owners the same day as the Xbox One version.

si karta interviu pasirode jau xbox inside, del to kad iseis ir xbox versija tai reikia reklamos. xbox gaus jau ta versija kuria tipo turejo gaut visi is pat pradziu.  X1X gaus pagerinta 

prie Next update jie dirba jau metus laiko , tiek pat dirbo prie praeitu updeitu kartu. tai daug darbo turejo but ideta kad viskas veiktu kaip reikiant. 

Šį pranešimą redagavo scalman: 2018-05-18, 17:59

LG G4 / Teclast X98 Pro

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

11 dalyku kuriu galbut nezinojote. Jie pasirode po zaidimo isleidimo

Nuotrauka

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

pirmas video is naujo NEXT update ir nauja info. bus ir 3 asmens rezimas 

na ka tai ko visi taip norejo. as tai labiau noreciau 3 asmens. atrodo labai detaliai ir graziai. visas kostiumas ir ginklas is nugaros. 

Extensive Visual Overhaul:

• Play in third or first person, both on-foot and in ship
  • Gaze on planetary rings and improved space visuals that make space more beautiful than ever
  • Explore dramatically improved planetary terrain generation, ground textures, water and clouds that bring the environment to life
  • Enjoy significantly more detail added to ships, NPCs and buildings

Unlimited Base Building:

• Build bases anywhere on any planet, with hundreds of new base parts added to the game
  • Create bigger and better bases than ever before, with dramatically increased base building complexity and size limits
  • Architect and own multiple bases

Command Freighters:

• Assemble and upgrade a fleet of frigates and command them from the bridge of your freighter
  • Send your fleet out to into the universe or deploy them to help you as you explore a specific system
  • Build a truly custom capital ship with improved freighter base building
  • Invite your friends aboard and take on challenging multiplayer missions from the Galactic Commision Station on your bridge

•  

NMS_02.jpg

NMS_03.jpg

eyl4inXafuOX82xW6Dmcgtv3BjYFMd8vdPHjUttE

susigrupuot su draugais ok. dazniausia tai buna tam kad pries kazka kovot arba vieni pries kitus. cia tos planetos nu kaip ir nera labai pavojingos ir vienam tai ka ten jose veikt keliese , nebent tik explorint. va kosmoso kovos pvp tai gli but visai ir idomios jei taip bus. truksta ten npc visokiu kurie tau realiai keltu gresme o ne tik kad uz dyka dalintu geresnius laivus, ginklus ir upgreidus. 

tai sitam screene gal toks pirmas naujas dalykas kai keli zaidejai puola kazkoki rekianti ateivi ...galbut.. paziuresim kaip ten bus

bet vien tik kad i kostiuma savo dabar galesi pasiziuret apsisukt kamera , super. 

Posted by Sean Murray Founder, Hello Games

Hello!

On July 24th No Man’s Sky Next will launch as a free update for everyone who owns the game. On behalf of myself, and the team at Hello Games I just want to say – Thank you. We are so excited to have made Next, and to continue to improve and develop No Man’s Sky, because of you, the community who play, explore and share this universe with us. It means so much to us.

43403127062_834d4b8d10_z.jpg

We are focused on development, but we know people are hungry for details so wanted to share this before launch.

When No Man’s sky launched it was broad in a way that almost no other game is, but with four updates it has become broader and so much deeper too. Now the release of Next brings a full multiplayer experience which makes the universe even more rich. We can’t wait for you to play, but hopefully you can see from the trailer this is a very new experience.

41643150480_76c8f91d18_z.jpg

X1X gaus 4k HDR , idomu ar kokiu pagerinimu gaus dar Pro . 

oBRX8zw.gif

fGHgEdz.gif

LG G4 / Teclast X98 Pro

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods