Rekomenduojami pranešimai

pala ..nukalei laiva ? tipo tie kur kartais praskrenda virs galvos .. juos galima nukalt .. ?  :god: o as galvojau is kur gaut koki nauja laiviuka neisleidziant visu savo pinigu. bet nera daug tu laivu kad praskristu pro planetos pavirsiu. as tai su gekais bendrauju o jie visai nekariai tai neturi isvis man ginklu/multitoolu pasiulyt. tai jau inventory kaip truksta vietos tai ziauru. pries tai su tokiais kariais kai bendravau tai jie visur turi ir ginklu saugyklas , o siti nieko neturi saunamo isvis. 

to atlas lvl1 rakto ir as nesuprantu is kur gaut. nu seku as ta atlas kelia . ten ka man jis pasako tao mazdaug vykdau bet nzn kazkaip nieko gero neduoda jis man kol kas. 


as jau 3 karta pradedu is naujo zaidima. tai jau su tokia lieva rase dabar esu kad noriu greiciau nuo ju pabegti. bet warpines i kita sistema vistiek juos randu ir ten  :yao:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip galima nukalti, tiesiog buvau jau prisidirbes dronai pradėjo pulti, sedauj į laivą ir skrendu, žiūriu kitas laivas skrenda, galvojau reik nukalti ji, aišku savo pirmoje planetoje radau trade centrą, tai ten dažnai atskrenda laivai kuriuos galima nusipirkti, bet man pasisekė su nukaltu laivų

O kam vis pradedi tu iš naujo žaisti

Ai dar prie mano pirmos planetos buvo 4 kruiziniai laivai norėjau juos mušti, bet pagalvojau kad gal nereik, nes jie kaip ir ne šaudė į mane

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai ir as nukaliau kelis bet na jie siaip netupia.. jeigu kazka pasauni planetos pavirsiuj tai jie skraido ir kviecia pagalba, skraido kol visai nenumusi. ir tas  laivas nukrenta ir suduzta.  :poker:  kaip cia juos galima numust kad nutuptu . ?? 

as karta kosmose skrendu ten asteroidus saudau, mane paeme kazkokie du laivai nuskanavo , ir rado kad turiu gera krovini, sugalvojo mane numust. tai abu nukepiau  :yao:

bet geras AI cia ka. sugalvoja siaip uzpuola tave del krovinio. nes siaip jei geri laivai tai virs limono kainuoja nu jeigu is kitu ateiviu pirkt. tai sorry kazkaip per brangu. .

o taip jei butu galima juos pasauti ir pasimt butu idomu. 

kaip tu upgreida kostiumui radai ? siaip random planetoj matyt buvo. as vienoj irgi buvau rades , tai dadejo 1 slota tik ir viskas. daugiau tokie niekur nemaciau. ir nerandu niekur kas multitoolus parduotu.  :genius:


su tais dideliais prekeiviu laivais tai geriau nereikia prie ju lyst , nebent kazkaip pavyktu pabegt poto. na ant laivu buna tokie kaip konteineriai , tai juos gali nukalt ir pasivogt loota. bet aisku tada jau tave medzios. as tai turiu medziagu ir turiu jau dokumentus geriem upgreidam bet nera vietos kad juos uzsidet . o jei tuos susidesi tada jau nieko pats nepasimsi tai krc. 


gerai yra ginklas su daugiau slotu. buvau rades cia pradzioj toki su 12 atrodo slotu. tai jau krauni ten belekiek visko. 


dar vienoj planetoj pirma karta audra pakilo , tipo perspejo is pradziu po to pakilo vejas , ten visos zoles nuo vejo nesiojasi ir medziai siubuoja ..siaip visokios dulkes ir siuksles skraido ..super atrodo vizualiai. plius aisku mano kostiuma suvaro greiciau. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai ir as nukaliau kelis bet na jie siaip netupia.. jeigu kazka pasauni planetos pavirsiuj tai jie skraido ir kviecia pagalba, skraido kol visai nenumusi. ir tas  laivas nukrenta ir suduzta.  :poker:  kaip cia juos galima numust kad nutuptu . ?? 

as karta kosmose skrendu ten asteroidus saudau, mane paeme kazkokie du laivai nuskanavo , ir rado kad turiu gera krovini, sugalvojo mane numust. tai abu nukepiau  :yao:

bet geras AI cia ka. sugalvoja siaip uzpuola tave del krovinio. nes siaip jei geri laivai tai virs limono kainuoja nu jeigu is kitu ateiviu pirkt. tai sorry kazkaip per brangu. .

o taip jei butu galima juos pasauti ir pasimt butu idomu. 

kaip tu upgreida kostiumui radai ? siaip random planetoj matyt buvo. as vienoj irgi buvau rades , tai dadejo 1 slota tik ir viskas. daugiau tokie niekur nemaciau. ir nerandu niekur kas multitoolus parduotu.  :genius:

su tais dideliais prekeiviu laivais tai geriau nereikia prie ju lyst , nebent kazkaip pavyktu pabegt poto. na ant laivu buna tokie kaip konteineriai , tai juos gali nukalt ir pasivogt loota. bet aisku tada jau tave medzios. as tai turiu medziagu ir turiu jau dokumentus geriem upgreidam bet nera vietos kad juos uzsidet . o jei tuos susidesi tada jau nieko pats nepasimsi tai krc. 

gerai yra ginklas su daugiau slotu. buvau rades cia pradzioj toki su 12 atrodo slotu. tai jau krauni ten belekiek visko. 

dar vienoj planetoj pirma karta audra pakilo , tipo perspejo is pradziu po to pakilo vejas , ten visos zoles nuo vejo nesiojasi ir medziai siubuoja ..siaip visokios dulkes ir siuksles skraido ..super atrodo vizualiai. plius aisku mano kostiuma suvaro greiciau. 

Skrendi maziausiu greiciu ir kuo arciau planetos pavirsiaus, tikrai vietomis pastebesi tokius konteinerius gelezinius, kazkiek uznesa i kokias laiko kapsules ar pan :D Jose buna visada kostiumo upgrade (slotai). Pirmas slotas dykai, antras 10k, trecias 20k ir t.t. As kai pirma karta zaidziau tai buvau su korvax rase, dabar su Vykenais. Kaip tau Narkata pavyko gaut laiva net su 46 slotais. Man laivas su 26 kainavo 3 lemonus ir tai gal valanda laiko laukiau prie trade kol atskris mandresnis :D Gal tau paprasciausiai ivyko sutapimas, kad numusei laiva ir ji gavai, gal tiesiog toje vietoje jau gulejo suduzes lektuvas, nes as esu numuses tai irgi tik suduzta ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Netoli trades centro buvau , materialus rinkau , dronai prisikniso prie manęs, šokau į laivą ir bėgau, paskridęs toliau pro šalį skrido laivas, galvoju pabandysiu pašauti ji, pora šūviu padariau , gavau atsaką nuo jo matau gausiu malku, pakilau iki atmosferos ir paskui atgal leidausi, ir tiesiog iš viršaus ji šaudžiau o jis palei žemę skrido , šita manevrą dariau kokius 5 kartus ir numušiau ji, o tas net nebandė kilti ir mane vėl atakuoti, tik va pirma karta jis tik mane pašaudė, kol kilau, o paskui aš ji ir padėjau į vieta, tiesiog pasisekė man, nes trade centre turėjau tik ~3milijonus U pinigu, o už tuos pinigus galėjau nusipirkti ne ką, nes ten atskrisdavo ir 15m 20m U kainuojantis laivai, tai galvojau su savo tais 3m U geriau sleptis polapais 


o kuprine labai lengva ugrade daryti , randi koki base ir yra toks kaip siųstuvas kur reik panaudoti bypass chip, ir pasirenki Shelter varianta, ir beveik visados būna Upgrade kuprinės 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

radau kelis jau kuprine upgreidus. tai 2 vietas dave papildomas bet tai cia kaip trupiniai tas nieko nesudaro kai apsikrauni. 

radau kita laiva suduzusi. pas vykenus irgi atskrides . va ir nauja multitoola gavau pasikeist. o laiva tai tiesiog gavau uz isspresta misle. na kai buna kompai tie kur turi atspek skaicius ar zodi ar dar kazka. tai as cia vienoj planetoj skraidziau ir tokiu daug buvo , sprendiau viena po kito ir vis uz tai gaudavau kazkoki nauja taska mape. tai uz viena is ju gavau zyme kur yra suduzes laivas. na jis tik 1 slotu daugiau ima krovinio bet uztai kieciau atrodo .tai as ji ir pasikeiciau. aisku dabar dar nebaigiau remontuot. nes pasidariau sau begale problemu. planetoj kur niekas pavirsiuj neauga. visiakai niekas , ir man dabar laivo varikliam reikia cinko. o jo nera ir laivas neskrenda. tai kas gaunas , nagi pedinau apie 20 min iki artimiausio shelter. bet jame nebuvo trade vietos , tai vel pedinsiu toliau iki prekybos vietos... zodziu daug peskom teks pasibastyt pirmyn ir atgal kad susiremontuot man ji ... 


skrendancius pro sali laivus meginau saudyt jau kelis kartus ar viena skrenda ar keli , nesvarbu , jie skraido nuo manes iki paskutinio o tada tik krenta ir suduzta. nelieka nieko is ju. tai daugiau nemeginsiu manau . manau kitos planetos irgi duoda tu vietu apie suduzusius laivus tiesiog reikia aktyviai viska tyrinet. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi gali pasiimti ta prieštai laivą kuri turėjai ir neteks tau pėškom eiti, susirinksi ko reikia remontui, ir tada pasiėmi ta laivą sudužusi ir susitvarkai 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

steam versija gavo PC beta patcha. gog kol kas nera . zada ryt

 

 

Hello Games has released an ‘experimental’ patch for the PC version of No Man’s Sky. According to the release notes, this beta patch improves shader caching and overall performance. In addition, this patch promises to fix the annoying mouse jitter issues that PC gamers experienced.

In order to download this experimental patch, you’ll have to:

  • Right-click on the game from the library page and select “Properties”. Among the available tabs will be the “BETAS” tab.
  • Code: 3xperimental
  • Your new branch should be listed in the dropdown menu under “Select the beta you would like to opt into:”

And here are the release notes for this patch:

Improved AMD Phenom Support

Thousands of lines of assembly have been rewritten overnight to support AMD CPUs. Unfortunately whilst the game code no longer relies on anything above SSE 2, Havok Physics still requires “Supplemental SSE 3”, which was not supported until “Bobcat” and above. We’re discussing with Havok.

Alt-Tab has improved

Some systems/configs were crashing or not pausing correctly on Alt Tab. This should now be resolved.

Shader Caching

Framerate was initially stuttering due to shaders not being correctly cached by the GPU on some systems. We have replaced the GPU caching system. You may notice some stutter during the Galactic Map intro to the game (the very first time you run), but it should be smoother from then on (this will be fixed in future). This is particularly true on ATI cards

Mouse Jitter

Smoothing on mouse movement has been improved to prevent hitching or stuttering, and is now adjustable through the Options menu in “Mouse Smoothing”.

Max FPS Cap

On some CPU/GPU configurations, setting Max FPS to 60 or 30 was not giving 60 or 30 FPS (causing stuttering). This has been improved.

Improved Performance

On CPUs with 4 threads or fewer, performance has been improved.

Intel GPUs

The game will now let you know if you are trying to run with an unsupported GPU. This will hopefully flag for some users that their high end GPU has not been selected.

Gsync

Gsync has been disabled by default, which was causing an issue for some users

 

 


Taigi gali pasiimti ta prieštai laivą kuri turėjai ir neteks tau pėškom eiti, susirinksi ko reikia remontui, ir tada pasiėmi ta laivą sudužusi ir susitvarkai 

galejau pasimt kol neperkroviau paskutinio seivo . galvojau kad grysiu atgal , o pasirodo uzkrove ten kur pasikeiciu laiva ir mano laivo seno jau neber. primesk tavo laivas neskrenda, planetos pavirsiuj niekas neauga , o artimiausias trade postas uz kokiu 35 min kelio  :trl:


plius AMD jau atnaujino draiverius ir tipo pagerino no mans sky vaziavima. idomu ka nvidia pasiulys. 

 

Radeon Software Crimson Edition 16.8.2 Highlights

Support for:

    • No Man’s Sky™
    • Paragon™ Open Beta

 

    •  

narkata tu cia radai viena us tu suduzusiu laivu manau . nes tokiu yra visur . ir kiekviena suduzes laivas turi but bent 1 slotu didesnis uz tavo turima. taigi jei visur to ieskosim tai kiekviena karta rasim vis talpesni ir talpesni laiva. ir visiskai uz dyka. 

 

..
To find a crashed ship, you need to fly to any planet and keep a look out for orange beams. Once you have located an orange beam, land there and craft and insert a bypass chip. Choose for ‘Transmission’. If you manage to locate a ‘Transmission Tower’, go there. If it’s something else, craft another chip and try again until you get ‘Transmission Tower’. Once you have located a ‘Transmission Tower’, you will find an easy puzzle to solve there. Completing this puzzle will reward the player with the location of a crashed ship. Fly to the ship to check out its stats and if it has more inventory space than your current ship, you can transfer your items to the new ship and abandon your old one.

 

 

as sita radau pats , aisku neidomu pasiskaityt ir po to ten grindint ...bet kas nori gali pasinaudot


kazkur jau kazkas irgi rado sau 48 slotu laiva. 


..
no-mans-sky-48-slots-ship-768x432.jpg
Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

j4ftMXe.jpg

gYM0ewG.jpghAc8G3g.jpg7Ffq3sB.jpg

9P4Q6PH.jpg


Po kol kas mano pasiekimas toks
Aišku buvau į trade centra nuvaręs kur yra kosmose, tai lavai atkeliauja tokie kur reik turėti 50m U , tai aš su savo varganais 2m U galiu tik slėptis po lapais, tai manau nukaliau aš gera laivą kad dabar neįperku jokio laivo 


Bet skraidymas brangus malonumas ypač pakilimas, jei nenori vaikšioti


Hyper varikliai irgi gerai valgo kurą, bet aišku ir nuskrendi greičiau  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jo kas explorina tas gauna atlygi kaip sakoma. ne taip lengva ten tuos laivus rasti vistik. ne visada gauni laivo kordinates, reikia pavargti ir pasibastyt. bet kadangi tai nera vienkartinis dalykas dabar jau zinoma, tai as tikrai planetose dabar uztruksiu. jau tiesiog visuose scaneriuose renkiesi kad jis ieskotu terminal signalu ir suranda.

 

be to ar kas susidure su tokiais ateiviais kurie metosi tokiais dialogais lyg tiesiai is sci-fi romanu , kaip kad :

jis mete is pykcio savo multitoola ant zemes ir piktai i tave paziurejo ... ka tu darysi ..tada tu pasirenki kazka ir jis arba tave gerbia arba kala per snuki nes esi istizelis  :god:

arba kitoj vietoj jis ziurejo i savo plansetes ekrana ir jame rode kazkokius tavo duomenis... ka tu darysi ..papirksi ji pinigais ar pagrasinsi ..aisku jei turi superinius santykius gali ten visiem grasint jau be problemu ..

arba vienoj bazej jis teske savo multitoola man ir as galejau rinktis ar paimti jo ginkla ar ne.. bet tuo paciu metu mus filmavo kameros ... krc ten pasirinkimai tokie tai epiniai buna  :sir: jei paemiau jo ginkla tai ji tipo ismete is darbo ...kai vel atejau ten sedejo jau kitas ateivis  :god:

krc kas galvojo kad ten tie ateiviai tik siaip del grozio tai tikrai ne. gilu krc. 

o tuos atlas raktus lvl 1,2,3 gauni kai seki atlas misijas ir kosmose randi anomalijas. tose anomalijose.. **** bla bla *** buna . bet man dar iki to toli ..nera kada dabar reikia ieskot laivu duzenu ...

nes primeskit kiek random laivu skirtingu susigeneruoja zaidime. gali rast tokiu ten ekzemplioriu kad  :acc:


jo zaidimas geroj rezoj tai tikrai gerai atrodo. bet neblogai ir siaip. tik ne taip astriai pas mane aisku. reikia dziaugtis kad nekrenta man maziau 20 fps , kadangi ir judesiai ir siaip cia viskas taip vyksta letokai tai nieko kad ir biski palagina. zaidimo negadina man. kol kas nera is ko rinktis. 


Na va jau antroj planetoj randu antra suduzusi laiva, tik sitas prastesni uz mano turima tai neimsiu. Gaila issiardyt negali laivo daliu kol jia nera tavo. Ieskosim kitur toliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nū va kuprine upgrade jau pasidariau iki 36, multi tool iki 15 


O dėl to atlas pass, kai man freezino PC taip ir neatsimenu ar buvau paėmęs ta raudona burbulą :D tai ieškojau tos vietos savo pirmoje planetoje, aišku tuo pačiu upgrade dariau multi-tool, bet radau ta vieta, taigi radęs savo ta vieta kur pradedi žaidimą ir paaiškėjo kad nepaėmiau, taigi paėmiau aš ji ,save padariau , paskui vėl LOad game ir jis vėl yra tas Atlas burbulas, tai jis ir neturi išnykt ?, ar čia tik man pasako pasirenku variantą ir pirmin naršyti galaktika ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Najei paimi ta atlas tai jis tau vis kampe raso ka daryt tipo kaip misijas duoda. Na ten buna kad sutaisyt variklius po to pakilt i kosmosa poto hiperdraivint ir t,t . Ir jei sekt vien tik atlas tom komandom tai labai greitai ten viskas einas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki playmanai,nezinojau kur rasyti,ziuriu zaidimas apie kosmosa,tai ir klausiu gal kas zinot zaidima kur reikia irgi kosmose skraidyti,ten daug rusisku pavadinimu,labai gera grafika,man atrodo praeitu metu zaidas,buvau demo senai senai atsiuntes ir labai labai stabde ant gero loptopo,nepamenu kaip vadinasi,ten su tokiu pliku dede laive vaikstai,gali skafandra uzdet ir po marsa pasibastyt,labai jis idomus man pasirode bet negalejau zaisti visiskai del lagu,aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

9P4Q6PH.jpg

Po kol kas mano pasiekimas toks

Aišku buvau į trade centra nuvaręs kur yra kosmose, tai lavai atkeliauja tokie kur reik turėti 50m U , tai aš su savo varganais 2m U galiu tik slėptis po lapais, tai manau nukaliau aš gera laivą kad dabar neįperku jokio laivo 

Bet skraidymas brangus malonumas ypač pakilimas, jei nenori vaikšioti

Hyper varikliai irgi gerai valgo kurą, bet aišku ir nuskrendi greičiau  

Perkunas... Kelintoj tu saules sistemoj esi, kad tokie laivai skraido?

Cia mano :D

No_Man_s_Sky_20160815124001.jpg

No_Man_s_Sky_20160815124025.jpg
No_Man_s_Sky_20160815124032.jpg
No_Man_s_Sky_20160815124042.jpg
No_Man_s_Sky_20160815124110.jpg
Redagavo DeLinkas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.