Peršokti prie turinio

Nuotrauka

The Last of Us 2

- - - - - PS4 žaidimai Veiksmo žaidimai Nuotykių žaidimai

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

narkata
Mano pranešimai  

narkata

Išėjau n*

•  V.I.P.

4567e564e642.jpg

Kūrėjas: Naughty Dog, Inc.
Leidėjas: Sony Interactive Entertainment America
Žaidimo variklis:
Žanras: Action / Adventure
Režimai:
Išleidimo data: ---- -- --
Reitingas:
Metacritic įvertinimas:
Puslapis:

The Last of Us 2 Confirmed by Nolan North kuris į garsino Nathan Drake iš Uncharted, ir David iš The Last of Us 1

The-last-of-us-part-ii.jpg

Popular video game voice actor Nolan North, known for playing Nathan Drake in the Uncharted series, has caused quite a stir in the video game industry today thanks to his participation in a Q&A panel at MetroCon in Tampa, Florida. Earlier, he spilled the beans in regards to Visceral’s mysterious Amy Hennig Star Wars project, and now he’s seemingly confirmed the existence of what will surely be one of the most anticipated PS4 exclusives ever, The Last of Us 2.

Once again during his Q&A panel at MetroCon, North created headlines by casually confirming the existence of The Last of Us 2. A fan inquired if North was collaborating with Naughty Dog on any projects following Uncharted 4, and he responded by confirming that Uncharted 4, for the time being, would be his last time working with Naughty Dog. However, North didn’t stop there, as he followed up his statement by saying, “I know they’re doing a Last of Us 2.”

It seems like a no-brainer that Naughty Dog has The Last of Us 2 in the pipeline, but the fact that North is aware of it seems to insinuate that Naughty Dog discussed it with him at some point (despite his character not surviving the first game), so development may be further along than what Naughty Dog would have us believe. They did say at one point that development on Last of Us 2 was put on hold in order for them to focus entirely on Uncharted 4: A Thief’s End, which was apparently a good move as Naughty Dog ended up scrapping eight months of work on Uncharted 4. This is compounded by the fact that a LinkedIn profile used by developer Michael Knowland stated that he had worked for at least one month on The Last of Us 2.

The-Last-of-Us-Remastered-Screen-Flaming

So, when can one expect The Last of Us 2? Naughty Dog’s next big project, Uncharted 4, isn’t due for release until Spring 2016, and Naughty Dog typically has two to three years between game releases. Going by that pattern, don’t expect to see anything on The Last of Us 2 until 2017 at the earliest, with the game itself releasing somewhere probably in late 2018 or early 2019 as a PS4 exclusive.

While many simply assumed that The Last of Us 2 was a surefire bet given the success of the first game, it’s not unlike Naughty Dog to abandon gaming franchises from one console generation to the next. It happened before with Crash Bandicoot and Jak, and they are poised to leave Uncharted behind as well, as Uncharted 4 is looking to wrap up the story of Nathan Drake. Considering Naughty Dog’s history of leaving well-established franchises behind coupled with the jaw-dropping cliffhanger that capped off the original Last of Us, it’s good to have a little extra reassurance that The Last of Us 2 is in development.

The Last of Us 2 has no release date in sight, but barring a mountain of delays during development that pushes it to next-gen, it’s most definitely coming exclusively to PlayStation 4 at some point in the future.

Šį pranešimą redagavo Magnitas: 2019-04-12, 17:33

• Impaler, Magnitas, Emilis09 ir dar 2 kt. tai mėgsta

Oligarchas
Mano pranešimai  

Oligarchas

Tony Montana

• Nariai
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360
  • PSN vardas:Oligarchas_
  • XBL vardas:Oligarchas_
  • Steam ID:Oligarchas_
  • Origin ID:Oligarchas_

siandien kazkokia antraste maciau buvo parayta tipo nebus last of us 2 kazkaip ten ir dar parase tipo kad aktorius kuris joel igarsino tipo mire. neskaiciau nes laiko nebuvo paskiau neradau jau tiesa cia?#

Nuotrauka Nuotrauka

narkata
Mano pranešimai  

narkata

Išėjau n*

•  V.I.P.

@Oligarchas Troy Baker kuris įgarsino Joel yra gyvas, jei pats Nolan North patvirtino kuris į garsino Nathan Drake 

Tai kad bus antra dalis bet teks ilgai laukti iki kokiu 2018 - 2019
2018 tai gal ir išvisim 
gal koki Teaser numes per sekanti E3 kitais metais 

Šį pranešimą redagavo narkata: 2015-07-01, 01:54

Fisherman
Mano pranešimai  

Fisherman

G.U.N.D.A.M

•  V.I.P.
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PS Vita, Switch, Wii U, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, 3DS, GBA, GBC, GameBoy, Dreamcast
  • PSN vardas:Hallowless
  • Steam ID:hallowlt

Šiaip tikiuosi, kad paims visai naujus veikėjus. Tegul padaro apie tai kaip kituose šalyse viskas vyko per tuos įvykius.

3DS friendo kodas: 3179-6913-5112
Nintendo network id: HallowLess

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

1aeqwp.png

2d5siq.png

d3f064eaffa3a8816a0c02a21ce516c0.png

Šį pranešimą redagavo scalman: 2016-12-03, 21:22

• tymbarkFM tai mėgsta
Lenovo Y520 / i7 / 16gb / gtx 1060 6GB / PS4 Pro / PS3 slim / X360 / xiaomi redmi note7/ Teclast X98 Pro<p>

Sniegiukas
Mano pranešimai  

Sniegiukas
  • Naujokai
  • Turi:PS3, XBOX 360
  • Origin ID:Aurmax

That was fucking awesome!!! Laukiam nesulaukiam! Kaip pastebėjau veikėjai susenę šiek tiek. :)

waldaz
Mano pranešimai  

waldaz
  • Nariai
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:waldazk

nerealu!!!

waldazk.png

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

31397163195_a7fa64866a_o.png

30575750884_a7e0dccd41_o.png

30589931113_8b11dbb99d_o.png

Lenovo Y520 / i7 / 16gb / gtx 1060 6GB / PS4 Pro / PS3 slim / X360 / xiaomi redmi note7/ Teclast X98 Pro<p>

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

Sony/Playstation kaip visada sprogdina lubas. Jau pamirsau ka per GameAwards rode.. Jau vien sito zaidimo pristatymas kiek emociju duoda.

6eb0a0ee6f33.gif

Reikia pagalbos? Rašyk PM

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

smagu kad liks toks pats niurokas tamsokas ziaurokas gal net ziauresnis nei pirma dalis. matom kad ir moteris nuzudyta 

31397165395_ba264396f7_o.png

Ellie gerai uzaugo. veidas toks matosi kad visko mates. 

PS4 Pro dar tik parodys ka jis gali. cia kol kas tie visi patchai tai tik pradzia. 

31396458265_93118cec4a_c.jpg

vlcsnap-2016-12-03-15lsyzj.jpg

Ellie buvo 14, Joel 48 . tai dabar Ellie kokiu netoli 20 tiketinai bus gal maziau apie 18 

Šį pranešimą redagavo scalman: 2016-12-03, 22:37

SoulReaver
Mano pranešimai  

SoulReaver

Gamer

• Moderatoriai
  • Turi:PS4, XBOX One
  • PSN vardas:TheSoulReaver-
  • XBL vardas:SoulReaver LTU

Taip ir zinojau kad tas artworkas nebuvo veltui

Ne į temą
2524526-tlouellie.jpg

NuotraukaNuotrauka

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

uYGmLLr.gif

tymbarkFM
Mano pranešimai  

tymbarkFM

Master of Nothing

•  V.I.P.
  • Turi:PS4, PS Vita
  • PSN vardas:tymbarkFM

Nerealu tikrai. Po Last of Us pirmos dalies joks žaidimas nekabino. Vau, PART II. Negaliu patikėti.

Nuotrauka

v1ncelis
Mano pranešimai  

v1ncelis
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, XBOX One
  • PSN vardas:drewblazer
  • XBL vardas:v1ncelis

Kai Ellie grojo gitara, nugara ejo siurpuliukai. Naughty Dog, kartu su Rockstar North yra vieninteles studijos, kurioms uztenka parodyti logo ir as jau zinau, kad zaidimas bus puikus.

Beje, apibendrinus siu metu konferencija - mano reakcija:

tumblr_mxgshsuJW71qi6g0yo1_400.gif

drewblazer.png

Tronox
Mano pranešimai  

Tronox
  • Nariai
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:Tronox_LT

Jeigu jau anonsavo antrą dalį, tai manyčiau, man būtų laikas atidėt Raganių ir užsiimt pirmąja, o tai gėda pripažint, kad nesu bandęs;/

• narkata tai mėgsta

Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: PS4 žaidimai, Veiksmo žaidimai, Nuotykių žaidimai

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods