Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Laisvalaikio veikla Kuo užsiimate?

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Tukkas
Mano pranešimai  

Tukkas
  • Naujokai

Sveiki,

taigi pastaruoju metu laisvalaikio praleidimui pradėjo stigti veiklos, tad pasidarė įdomu, kokia veikla laisvalaikiu užsiimate jūs? :)

Oligarchas
Mano pranešimai  

Oligarchas

Tony Montana

• Nariai
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360
  • PSN vardas:Oligarchas_
  • XBL vardas:Oligarchas_
  • Steam ID:Oligarchas_
  • Origin ID:Oligarchas_

zvejyba,gym,uzsiimu photoshopu papaisau kartais kai laisvas esu arba tiesiog su draugais kur nors 

Nuotrauka Nuotrauka

narkata
Mano pranešimai  

narkata

Išėjau n*

•  V.I.P.

Daugiausiai su draugais

v1ncelis
Mano pranešimai  

v1ncelis
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, XBOX One
  • PSN vardas:drewblazer
  • XBL vardas:v1ncelis

Pagrinde zaidimai yra mano laisvalaikis/hobis. Po to jau krepsinis/futbolas, begiojimas (690km kol kas nubegti ant Nike +) ir sporto sale, tik pritruksta motyvacijos daznai. Atsiranda tinginys ir padarau pertrauka. Buciau bagotas - keliauciau, dabar negaliu sau leisti daznai isvykti.

drewblazer.png

Mldc
Mano pranešimai  

Mldc
  • Nariai
  • Turi:PS3, XBOX 360

Pagrinde dragon ball, south park, futurama,skyrim, gta 5, wow, battlas 3, portalai ir hl. Ai jo ir dar some real life stuff mašina ir draugai.. :D

Exitt
Mano pranešimai  

Exitt

Deivydas

• Nariai
  • Turi:PS2, PSP, XBOX 360

Štangine, tai pat krepšinis, žodžiu daugiausiai laiko užiima sportas :D

PSP/PS2

Xbox 360 slim + RGH

Sony z2

MedLey
Mano pranešimai  

MedLey

Motomanas

• Nariai
  • Steam ID:medley88

Ziema, stangine, nuo pavasario iki rudens, zvejyba, motociklai, stadionas biski pasportuot.

MedLey88.png

Gedukass
Mano pranešimai  

Gedukass
  • Naujokai

Praleiskit geriau laisvalaikį su skraidyklėmis ;) http://ismaniosiosdovanos.lt/produkto-kategorija/ismanieji-zaislai/dronai/

Lonsdale
Mano pranešimai  

Lonsdale
  • Nariai
  • Turi:XBOX 360

Praleiskit geriau laisvalaikį su skraidyklėmis ;) http://ismaniosiosdovanos.lt/produkto-kategorija/ismanieji-zaislai/dronai/

Ea5Q_f-maxage-0_s-200x150.gif

• cheburator ir kybartai tai mėgsta

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

visi veikia kas patinka , ar ka senai norejai bet iki siol nesiryzai ar pan ...aisku viskas i galimybes atsiremia. masina, keliauji,gamta, fotkini, dviratis.

kiek turi stigti fantazijos kad neturet ka veikt rimtai ? vienas dalykas ko stinga tai laisvo laiko, tikrai jau ne ideju.

Lenovo Y520 / i7 / 16gb / gtx 1060 6GB / PS4 Pro / PS3 slim / X360 / xiaomi redmi note7/ Teclast X98 Pro<p>

Dwėsk
Mano pranešimai  

Dwėsk
  • Nariai

shill pls go

EigirdD
Mano pranešimai  

EigirdD
  • Naujokai

Sveiki, aš tai manau, kad geriausias laisvalaikio praleidimo būdas - sportas. Pats važinėju dviračiu ir tikrai labai smagu, plius pasidžiaugiu geru oru ir gerai praleidžiu laiką. Bet man kitas klausimas yra kilęs: kaip jūs po sporto pasirūpinate savo švara? Aš tai naudoju ir dezodorantus ir kvepalus, dar veidą po skutimosi pasitepu specialiu kremu. Man tai tokia kvapų kakafonija gaunasi, kad neįmanoma, bet nesitempti irgi negaliu. Pagalvojau, kad gal vienodus kvapus visus nusipirkti arba suderinti bent jau dezodorantą su kvepalais? Vat čia mačiau, kad yra dezodorantų kaip ir kvepalų: https://www.parfumex...orantai/vyrams/ Gal yra tekę pirkti? 

viluzas
Mano pranešimai  

viluzas
  • Naujokai

Pagrinde zaidimai yra mano laisvalaikis/hobis. Po to jau krepsinis/futbolas, begiojimas (690km kol kas nubegti ant Nike + iphone 8) ir sporto sale, tik pritruksta motyvacijos daznai. Atsiranda tinginys ir padarau pertrauka. Buciau bagotas - keliauciau, dabar negaliu sau leisti daznai isvykti.

Motyvacijos ne tau vienam trūksta sporte. Čia jaučiu 99% visų geimerių ir apskritai žmonių, kurių gyvenimas vyksta prie kompo su ta pačia problema susiduria.

Haze
Mano pranešimai  

Haze
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita, PSP, XBOX 360, XBOX, N64, 3DS, DS, GBC, GameBoy
  • Steam ID:fusilade9000

pasportuojam pasportuojam :D ranka paskausta :D

SoulReaver
Mano pranešimai  

SoulReaver

Gamer

• Moderatoriai
  • Turi:PS4, XBOX One
  • PSN vardas:TheSoulReaver-
  • XBL vardas:SoulReaver LTU

Minimum 5 dienas per savaite sportuoju po 8 val. Nuo 18 m. ... dziaukites kas sedit mokyklos suoluose..

NuotraukaNuotrauka

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods   •   Snowrunner mods   •   Farming Simulator 19 Mods  •   Minecraft Dungeons mods