Džekeris

Need for Speed: Payback

Rekomenduojami pranešimai

viskas gerai su treileriu. taip toks fast and furinis . matyt kad veiksmo parode daug slow mo visokiu. scena su fura tai kieta ten buvo. bet zaidimas ne tiek kas lauke most wanted . as nelaukiau ne kiek. tai viskas ok. ir gerai kad bus kitoks nei horizon 3 , nes nei masinu skaicium nei plotu nei fizika nepakonkuruotu .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nfs-payback-high-stakes-competition.jpg

 

nfs-payback-action-driving-fantasy.jpg

 

sitas monstras kietas 

nfs-payback-scrap-stock-supercar.jpg


ir matosi sudauzytos masino galiniam fone,tai tipo kaip Horizon rasim kazkur mape pasleptas masinas ir jas garaze suremontuosim ir turesim matyt.


nfs-payback-the-garage.jpg

 

nfsp-license-plate.jpg


kas per hebra bus..

 

4zfJSMV.png

 

MVp6BHg.png

 

G1ppfTw.png


dar masinu is treilerio

 

14vupt.jpg

 

2aiu77.jpg

 

3njug0.jpg

 

4gduto.jpg

 

5tuujt.jpg


60euin.jpg

 

7vsule.jpg

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu pripažinsiu man irgi panašus į "Fast Furious", bet kad yra istorija žaidime man patinka. Tik aišku, kad ta istorija nebūtu nuvalkiota, o būtu paskata žaidimą toliau žaisti.

Redagavo CerberusLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal būt NFS pasuko gera linkme su ta story prisiminkime NFS The Run tikrai geras buvo, tik tiek kad linijinis buvo, o čia tikėkimės bus full freeroam

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As pavyzdziui norejau, kad ir toliau butu nakties nelegalios lenktynes, tiuningas ir t.t. Pilnai sutinku, kad butu istorija, bet jei to neliks, ko norejau, tai na... Scalmanui tai bet koki suda pakiskit, jis cia isliaupsins, svaigs ir kliedes... Vargu ar jis kazka isvis yra zaides.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@DeLinkas Na bus visko manau, ir canyon'ai ir naktinių lenktynių, neskubėk teisti žaidimo reikia daugiau info sulaukti palaukime e3 ir pamatysim, nedaug laukti liko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm.. Sunku spresti kaip cia bus. Dar per mazai detaliu apie zaidima. Ar bus zaidimas vien misijom paremtas ir lenktynes bus aukojamos del ju ar bus ir misiju ir lenktyniu. Tokiu atveju visi turbut butu patenkinti. O kad is FF filmo semesi tai cia faktas. Man kazkiek ir Carbon'as, ypac pabaiga, primine FF tokyo drift filma.

 

Jeigu toki kurs tai neblogai. Bet jeigu duotu man zodi tarti tai as daryciau kazka panasaus i Driver 2 tada. Man vis dar nostalgija nuo to zaidimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas is tos serijos zaidmu apie kuri perskaitai ir nesinori nei trailerio ziuret nei screenu, nes nieko jame naujo ir idomaus nebus. Vien pavadinimas Need for Speed: Payback - wtf? payback kam?, vel kazkas kazka pavoge, uzvalde gatves ir turesi be galo sukti ratus kad atrakinti naujas masinas, vel police chase, come on.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

traileriai visi buna grazus,gaimpleju pamatai iskart pasikeicia nuomone i gera arba bloga puse,is nuotrauku irgi nelabai ka nuspresi,sio metu tik klaustukas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.