lukasamba

Naujokai
 • Pranešimai

  67
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%

Reputacija

15 Gera

Apie lukasamba

Žaidėjo informacija

 • Turimos konsolės
  PS4, PS2
 • PlayStation Network ID
  lukutis_vel

Paskutiniai lankytojai

81 profilio peržiūra
 1. Jeigu paskyra priklauso tau ir draugo PS4 nustatyta kaip primary, tuomet gali tiesiog per šia svetaine deaktyvuot primary: https://account.sonyentertainmentnetwork.com/liquid/cam/devices/device-list.action?category=psn&displayNavigation=false Ir tuomet tiesiog ant kito draugo PS4 gali užstatyti primary ir tuomet draugas galės žaisti tavo žaidimus su savo paskyra.
 2. Realūs faktai tebūnie tau fantazijos, baigiu diskusijas su tavim.
 3. Nebejuokink tu gal Xbox One X naudoja tavo "Smallest and most powerful console! " ir kaip sekasi pardavimuose ? Gauna į vienus vartus nuo Playstation, tai gal nebe nusišnekėk, exclusive žaidimai pirmoje vietoje.
 4. Genijau, nereikia ir nedaro, kad gali, tai nereiškia, kad ir privalo daryt.
 5. Na aš abėjoju, ar jie atsisakys progresuoti, ar bus su SATA III jungtimi, mano manymu bus PCI-E 3.0 su NVME ir eis modifikuoti SSD.
 6. @gedunex Paploju tau pasakei naujiena. Gali gali padaryti ploną, nėra tikslo jiems to daryti. Devkitai turi tokius pačius interface kaip ir originalaus modelio, @tymbarkFM jeigu šita nuotrauka legit tai greičiausiai taip ir atrodys PS5 UI.
 7. Ne nu, aš jau išaiškinau, KAD įmanoma, skaityt moki ? Aš argumentus pateikiau kaip ir kodėl įmanoma, tu čia tiesiog šaudai, kad neįmanoma ir viskas, ką čia su tavimi diskutuot, jei tau gaming laptop'ų storis panašus į PS4 Pro. Be argumentų tavo nuomonė visiškai bevertė. Tu tik kartoji, kad neįmanoma ir viskas, nu tai paaiškink kodėl neįmanoma. Kokį dar pagrindinį argumentą ? Tu bent matei kaip diskusija prasidėjo ? Kad ale fiziškai detalės netilps, nu tai aš ir išaiškinau, kad įmanomą pagaminti ploną, apie jokią kainą niekas net nekalbėjo, žmogau tu gal skaityti ir moki, bet suprasti kas parašytą sunkiai sekasi.
 8. Ką tu čia nusišneki, aš jau prirašinėjau, kad įmanoma taip padaryti, su tavim diskusija kaip su siena, kai tu nesupranti, tai tau ir sapalionės, jei jau neįmanoma, na tai prašom reikškis.
 9. Aš nefantazuoju, fantazavo tas, kuris pasidalino tuo plonu PS5 konceptu, aš išaiškinau, kad konsolę įmanomą pagaminti laptop'o storio, apie kokias tu čia logikas paistai ?
 10. Skiri logiką ir fantazijas ? Ryškiai ne.
 11. Perskaityk tą ilgą komentarą kur parašiau.
 12. Aš kalbėjau apie normalias problemas su kuriomis susidurtų konsolių gamintojai gaminant ploną konsolę, tu čia ryškiai lempas parašei. Ir be to kaina tikrai ne vienintelė priežastis, jau aš čia prirašiau pakankamai. Paaiškink kas tau čia nelogiška.
 13. Jo aš irgi girdėjau, kad žmonės įsidėja į PS4 SSHD turėjo nemažai problemų, net prasčiau veikė nei HDD. Dėl PS5, tai aš tikiuosi bent 2TB SSD, nes vistiek konsolė taikoma ~7 metams į priekį, tai tarkim po 5 metų, žaidimai dar daugiau užims ir to 1TB bus maža.
 14. Na o tai koks įdomumas tuomet iš viso ir bediskutuot, jei šovei kozerį, kaina per didelė ir viskas niekas negamins, tai pasigilint į kitas priežastis bent jau man asmeniškai tikrai įdomu. Bet čia kitiem tik kaina ir viskas.
 15. Na jei tau diskutuoti nepatinka apie tokius dalykus, tai gal tuomet praleisk šias diskusijas.