scalman

E3 2018

Rekomenduojami pranešimai

kad normalaus ir uzsiemiau . dirbau per E3 . problemos del to. ? uzsiimt kuo dar kai darbe esi ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal darbe reikia dirbt (: zodziu sorry uz asiko galva, pasikarsciavau, spoileriu ziauriai nekenciu, kaip tycia dabar zaidziu the last of us, tai kai pamaciau nervas paeme. Peace

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As pats nekenciu spoilu. Negalvojau kad dar kazkas jo nelose. Pats sianakt 2 val miegojau tai ant autopiloto biski.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad pas mane psn drauguose is 80 zmoniu tik kokie 10 tezaide pagal trodejus matau (: spoilint ir 30 metu senumo knygos, filmo , zaidimo turinio negalima. Gryzkjm prie temos, i lankas nuvaziuota

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man jau hype praejo tam ka maciau. Lauksim rudens zaidimu , ziemos ir pavasario. Kiti dar toli.

Pas mane tai draugu listo nera lol

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip as cia ne i tema, bet as ir neloses. Kazkaip nepagavo zaidimas manes. Kaikuriuos spoilus pamirstu.  Bet sakyti kokia pabaiga.. Cia jau butu raudona kortele.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ka, tu baisus zmogus gal? Jeigu lossti vienoje komandoje sautum man i nugara? :D

 

Siaip pagalvojau apie Sony konfa. Sumoketum ten 400$ uz biliieta. Po to iseitum ir ka toliau daryti.. Butu turbut jausmas kaip perejus zaidima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rimtai tai nes teko nauja acc darytis kai senai naudojama ant ps3 uzbanino. Nes aisku ps3 buvo cfw naudotas. Matut kazkas netiko psn mano pasiekimuose kai su tuo acc i ps4 perejau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm.. idomiai. Gal cytinai ka nors? As, jeigu kalbeti apie online ir draugus, aplamai atsiskyrelis. Kaip ir single player taip ir kitur norisi gyventi vienam. Del to ir norisi, kad butu daugiau tokiu zaidimu vienam negu battle royalu ant kiekvieno kampo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm.. idomiai. Gal cytinai ka nors? As, jeigu kalbeti apie online ir draugus, aplamai atsiskyrelis. Kaip ir single player taip ir kitur norisi gyventi vienam. Del to ir norisi, kad butu daugiau tokiu zaidimu vienam negu battle royalu ant kiekvieno kampo.

o ka tu turi ir ant ko ? as nebent koki Division palosciau teame.LBP3 , daugiau tai nzn. multiplayer nelosiu. 

O ka, tu baisus zmogus gal? Jeigu lossti vienoje komandoje sautum man i nugara? :D

 

Siaip pagalvojau apie Sony konfa. Sumoketum ten 400$ uz biliieta. Po to iseitum ir ka toliau daryti.. Butu turbut jausmas kaip perejus zaidima.

as tai pasilaikyciau tuos $400 tikrai niekur neiciau. 

vargsas AC Odyssey jau per 3 val gameplay video turi. kas ten liks is jo . i ta tema net neinu. 

E3 Coliseum 2018

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Delinkui jusu padori draugyste nemanau kad patiktu (:

Butu keista jeigu jam patiktu. :D

 

o ka tu turi ir ant ko ? as nebent koki Division palosciau teame.LBP3 , daugiau tai nzn. multiplayer nelosiu.

Pas mane daznai buna SCGO uzkurtas. Siaip cia vienintelis zaidimas kuri zaidziu PC. Po naujos dezes sugedimo kaip ir nelosiu kazko  daugiau. Kai neturi irankio su kuriuo losti tai belieka paziureti kaip kiti losia kazka idomesnio. Beda tame ir yra, kad norisi labiau single megautis. Kai deze buvo dar sveika bandziau Pubg. Medinis zaidimas. Rocket league visai nieko dar.

Beje, tuos 400 gautum i kokia banko saskaita per klaida. Na, o tikslas ju butu isleisti Sony E3.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.