SoulReaver

XBOX 360 Jasper

Rekomenduojami pranešimai

Na tikrai smagi naujiena, man tik idomu del maitinimo blocko.

175w ant stand-by tai "zyze" non-stop ir tas labai nervino , dabar belieka tik traukineti kad to isvengti...

Idomu kaip su 150w , ar dar labiau "zyzs" ar bus kaskas panasaus su senuoju... Problema smulki bet uzknisanti jei miegi tam patciam kambary :whistling:

Ne į temą

Ta prasme, tau zyzia kai boksas isjungtas? Pas mane tai niekas nezyzia :D
Redagavo dzozas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jo ten įdomiai, kai xbox išjungtas, kad dar zyze... :whistling:

 

 

Man įdomu dėl ko visi vis kausinėja kaip atpažinti, kai aiškiai parašyta, kad datą žiūrėtų ir LOT NR., nors ir tai manau čia ne 100%, nors gal... Dabar visi kaip išprotėja norės JASPER :D Kaip kažkada buvo su FALCON, kai nenorėjo niekas Zephyr... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ta prasme, tau zyzia kai boksas isjungtas? Pas mane tai niekas nezyzia :whistling:

nu biski uzia ir lempute mirksi kai siunti ka nors isjunges boxa. Pas mane 203W, bet man netrugdo tas uzimas minimalus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu biski uzia ir lempute mirksi kai siunti ka nors isjunges boxa. Pas mane 203W, bet man netrugdo tas uzimas minimalus.

Na bet vistiek keista, nes manau to neturėtų būti, ir ten kažkas mirkčioti tikrai neturėtų, bet jeigu viskas veikia, tai gyvenam toliau, spręsim problemą, kai ji rimta bus :-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jo ten įdomiai, kai xbox išjungtas, kad dar zyze... :whistling:

 

 

Man įdomu dėl ko visi vis kausinėja kaip atpažinti, kai aiškiai parašyta, kad datą žiūrėtų ir LOT NR., nors ir tai manau čia ne 100%, nors gal... Dabar visi kaip išprotėja norės JASPER :D Kaip kažkada buvo su FALCON, kai nenorėjo niekas Zephyr... :D

na va, pas mane uzvakar pirktas premium 60GB UK pasirodo pagamintas 2008-08-20 ir bus tikrai ne Jasper :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na va, pas mane uzvakar pirktas premium 60GB UK pasirodo pagamintas 2008-08-20 ir bus tikrai ne Jasper :whistling:

Tai čia tas JASPER šviežiena, kaip sakoma, nebus jo taip lengvai gauti kolkas... Reik, kad praeitų kokie 2-3 mėn, o tada jau senesnio nebegausi :-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bet vistiek keista, nes manau to neturėtų būti, ir ten kažkas mirkčioti tikrai neturėtų, bet jeigu viskas veikia, tai gyvenam toliau, spręsim problemą, kai ji rimta bus :-)

Tai cia ne maitblokis cia pati console :whistling: ir pas GorDo tas pats.

Biski nervina tas garsas jei tylu ir bandai uzmigt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Manau kokiam elektro markte galesi gaut ir sena, nes ten iki dabar stovi 2006 metu gamybos premiuimas :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vienu zodziu reikia dar palaukti kokius 2 men ir nusipirkt pas meistra su garantija kaune ar vilniuj jei ten pardavineja kokybiskus :D ir iskarta pas juos nulauzt :D tai jei perki arcade gautusi ~900lt su lite-on nulauzimu... jei neklystu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai cia ne maitblokis cia pati console :D ir pas GorDo tas pats.

Biski nervina tas garsas jei tylu ir bandai uzmigt.

Ne į temą

Aaaa, tai iš pirmo ne taip supratau, tai dar blogiau :D Jeigu pati konsolė :D Nu bet jeigu gerai tai gerai ;-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Aaaa, tai iš pirmo ne taip supratau, tai dar blogiau :D Jeigu pati konsolė :D Nu bet jeigu gerai tai gerai ;-)

Ne į temą

Tai ir pas tave taip turi but :D , juk kai siunti ka nors is LIVE ir isjungi xboxa jis visiskai neissijungia, juk dirba ir HDD ir cooleriai tai ir motina reiskias dirba. Todel ir uzia :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tai ir pas tave taip turi but :D , juk kai siunti ka nors is LIVE ir isjungi xboxa jis visiskai neissijungia, juk dirba ir HDD ir cooleriai tai ir motina reiskias dirba. Todel ir uzia :D

Ne į temą

Vnž sorry, aš ne taip supratau :D Taip kai siunti, ar krauni pultelį kai xbox išjungtas, jis ūžia šiek tiek :-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Sveiki,

Klausimas :

Man nupirko xbox360 elite Švedijoje lapkričio maždaug trečioj savaitėje, tai kaip manot bus jasper'is ar ne ? Juk ten ne tokia atsilikusi šalis konsolių klausimais... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu cia manau neimanoma pasakyt tiksliai :D Paziurek data gaminimo ir lot nr ir viskas ;)

Taigi iskart paziureciau, bet esme, kad jis dar ne mano rankose, o abejoju ar krikstomamai tai bus nepersunki uzduotis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.