MedLey

Extremalai

Rekomenduojami pranešimai

Nu ne man nutiko, bet vistiek buvau sone, tad vaizdelis cia kaip ir tiks :down: kai dar buvom mazi, draugelis vaziuodamas kalnu dviracio vaira pabande apsukt, nepakeles rato, tai sekmingai su galva bordiura pabuciavo :D

 

Ne į temą

Pilnai su auto/moto nesusije, bet pavadinimas kaip britva, bus priderintas :D 3metu su britvutem prisizaidziau pjaustinedamas viska is eiles, tai pazymetas siulem nuo mazens :D
Redagavo Shotgun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ne man nutiko, bet vistiek buvau sone, tad vaizdelis cia kaip ir tiks :P kai dar buvom mazi, draugelis vaziuodamas kalnu dviracio vaira pabande apsukt, nepakeles rato, tai sekmingai su galva bordiura pabuciavo :P

 

Ne į temą

Pilnai su auto/moto nesusije, bet pavadinimas kaip britva, bus priderintas :P 3metu su britvutem prisizaidziau pjaustinedamas viska is eiles, tai pazymetas siulem nuo mazens :P

vos nuo kedes is juoko nenuvirtau "sekmingai su galva bordiura pabuciavo" :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes per green night važiavom mano merso 8 ir man kilo išganinga mintis, kad reikia pažieti kaip driftinsis nes juk mašina nužeminta :D. Na rezultatas toks, kad visi kurie gale sėdėjo nepasijuto labai laimingi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su moto mieste 200 km/h. Uh adrenalismas, pagalvoji jai kas islystu .... Pusbrolis su moto vare jam varikli uzkale ant ilgo posukio, vare guldydamas, nuvare i kelio atitvara, salmas truko, jai be salmo tai pizda butu bive. 3 menesius gulejo lovoj, nes nubrozinimai nerealus buvo, ranku ir kojos negalejo judnt del sasu. Tai jis daba tik trasoje vazinejasi. Gatves paliko ramybeje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As esu karta kortom zaides... Extreme.. 0_o

Jei istikruju esu kelis kartus vazinejas ant susalusio ezero su Honda keturraciu :):)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

(veiksmas vyksta uk ten jai per raudona pravaziuoji ir nufotkina o kameros beveik visose sankryzose ir visur iskart bauda jai neturi draudimo esi betkokiu atveju kaltas) tai va buvo taip per viena diena (ji buvo gan nesekminga)pralekiau 12 raudonu sviesaforu ivaziavau i sikna kitai masinai (bet turbut jis neturejo draudimo tai tik pasake kad nieko tokio ir nuleke aisku mano masinai ir nieko baisaus neatsitiko) ir negavau baudos ne uz viena raudona va cia tai dienele tiksliau savaite nes visa savaite laukiau kada baudos ateis bet neatejo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

(veiksmas vyksta uk ten jai per raudona pravaziuoji ir nufotkina o kameros beveik visose sankryzose ir visur iskart bauda jai neturi draudimo esi betkokiu atveju kaltas) tai va buvo taip per viena diena (ji buvo gan nesekminga)pralekiau 12 raudonu sviesaforu ivaziavau i sikna kitai masinai (bet turbut jis neturejo draudimo tai tik pasake kad nieko tokio ir nuleke aisku mano masinai ir nieko baisaus neatsitiko) ir negavau baudos ne uz viena raudona va cia tai dienele tiksliau savaite nes visa savaite laukiau kada baudos ateis bet neatejo

 

 

 

 

Nepyk bet tokiems kaip tu teisiu isduot negalim... Per tokius neatsargius vairavimus uzmusami nekalti zmones ziauru...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

(veiksmas vyksta uk ten jai per raudona pravaziuoji ir nufotkina o kameros beveik visose sankryzose ir visur iskart bauda jai neturi draudimo esi betkokiu atveju kaltas) tai va buvo taip per viena diena (ji buvo gan nesekminga)pralekiau 12 raudonu sviesaforu ivaziavau i sikna kitai masinai (bet turbut jis neturejo draudimo tai tik pasake kad nieko tokio ir nuleke aisku mano masinai ir nieko baisaus neatsitiko) ir negavau baudos ne uz viena raudona va cia tai dienele tiksliau savaite nes visa savaite laukiau kada baudos ateis bet neatejo

 

Aš ir užvartojas per raudona nesugalvočiau važiuot , o čia pro 12 šviesaforų iškart ;) Redagavo ButasJ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir užvartojas per raudona nesugalvočiau važiuot , o čia pro 12 šviesaforų iškart :thumbup:

 

ten tokia diena buvo specialiai as nevaziavau tik jau taip gavos tik privaziuoju prie sviesaforo ir iskart raudona uzsidega o greitis per didelis kad sustabtyt tai ir teko lekti per raudona ir taip 12 kart

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negalima taip lakstyti, o jeigu is kito kelios toks pat kaip tu atvaziuos, irgi nespejas, va tada jau bus negerai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo vienas įvykis neperseniausia kaime draugai atvažiavo su motoroleriu dviese, o aš su dviračiu važiavau, sako važiuojm nusimaudysim, sakau negaliu gi greit mint, tai kabinkis tada..

Na man užsikabinti nepavyko, bet draugas gale sėdintis man už rankos laikė ir lėkėm :)

Po beveik kilometro greitas posukis ir griovys, jie specialiai jo link davažiavo ir mane kai sumėtė tai ne tas žodis, poto žinoma griovyje gulėjau :D O jiems juokas, bet man tai vien nuostoliai sudaužiau Touchscreen ekraną savo Nokiai, ir dviračio ratukas per puse parėjo o ir pačiam ne kas visi galai dar dabar tebeskauda.. Tai čia toks linksmas/skausmingas įvykis buvo.. :)

 

Buvo ir dar vienas bajeris. :( Atvažiuoja draugas ir pas mane garaže stovėjo senas VW Passat'as 1.8 Benzinas Taigi visdėl to užsikurė, bet jau supuves kaip reikalas buvo gale žemė matosi jau, na čia neesmė.. :thumbup:

Taigi sakom reiktų iki karierų palėkti, na tiek to važiuojam pagaus policija, pagaus.. Na nuvažiavom sėkmingai dar po žvyra padraskėm biški ir pirma kas įvyko tai atsisukė galinis ratas . Tai prisisukėm tik trimis varžtais, nes daugiau neradom ir nusprendėm važiuoti namo, likus iki namų beveik 2,5km, tas pats staigus posukis prie griovio tai sakom tuoj staigiai su šituo laužu pavarysim :) Taigi dar 110 įsibegėjom ir pasirodė nepasukamumas :) beslystant atsitiko geriausia nulužo dšinės pusės viskas su ratu stabdžiai ir viskuo žodžiu viskas nuo dežės atsijungė.. :doh: Taigi gulėjo garaže gal 5 m o mirė per dieną.. Variklį tik pasilikau, nes ledinis jis o rėmas į laužyną išėjo.. :grt:

 

Ne į temą

Na ir dar čia ne auto/moto, bet papasakosiu, važiojam keturiesie su 2 dviračiais po 2 ant 1. Mano dviratis neturi papildomų sėdimų vietų, bet yra greitas ir teko vežti žmogų ant vairo.. Kito dviratis tai tiesiog pasigavom kaime vieną tokį vaikelioką ir jam siūlom varyt kur nors taigi ir jį kitas draugas vežė ant jo dviračio o tas dviratis mažas ir nu tiesiog grabas.. Sakom dėsim jus kaip reikalas jie pradėjo begėtis, mes žinoma irgi : D O visos tos lenktynės baigėsi tuom, kad pirmą kartą gyvenime skridau. Nesupratau kaip draugas man nušoko nuo vairo, bet greitis buvo gal koks 50km/h ir sumėtė tiesiai į griovį, amortizatoriai nebepadėjo niekom ir perskridau neliesdamas dviračio kojom.. Na įdomus jausmas buvo. : D

Na o tiem tai išviso nieko gero mes kaip megėjai važinėts dviračiais tai bent jau važiuojam gerai, ne kaip jie į mus atsitrenkė o mes į griovelį.. O iš jų vienas prasikirto galvą, o tas vaikelis nieko jam tik žvengė žiauriai..

Redagavo bugzaitis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Senai senai, kai dar importines masinos buvo prabanga, leke draugeliai i vilkyciu rali, o ten patekt kad pigiau tai reikia per misko paprasta keliuka vaziuot. Na ir savaime aisku visi i zaporozieti netilpo, tai teko vienam i bagazine lyst kuri randasi priekyje :) Tai va tas kuris buvo bagazinej ekstremalas, zinot miske kokie kelia, didziausios duobes, medziu saknys skersai kelio eina, o draugai irgi ne pesti, gazo nepagailejo, kad visa masina sokinetu :) tai nuvaziavo sekmingai, o ekstremalas islipes is bagazines juokesi per asaras susiemes uz skaudancios galvos :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai sian patempiau rankini ant sankryzos ir aikstele 180 padaraiu va blin koks extremalus vairavimas :thumbup:, kuo labaiu sals tuo daugaiu sankryzu atsiras kur rankini galesiu patempt :wacko:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.