ViPeRkillz

Mafia II

Rekomenduojami pranešimai

Yra kam nors taip buvę ? Du kartus išviso taip man buvo, kai reikėjo ieškot alternatyvaus kelio norint pabaigt misiją. Pirmą kart buvo kai reikėjo cigaretes pardavinėt, ir antrą, kai pridaviau Joe pas El. Greco, ir reikėjo važiuot atiduot pinigus. Tada reikėjo važiuot aplink visą miestą, nes viena miesto dalis buvo tiesiog didelė bedugnė. Bugai FTW.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra kam nors taip buvę ? Du kartus išviso taip man buvo, kai reikėjo ieškot alternatyvaus kelio norint pabaigt misiją. Pirmą kart buvo kai reikėjo cigaretes pardavinėt, ir antrą, kai pridaviau Joe pas El. Greco, ir reikėjo važiuot atiduot pinigus. Tada reikėjo važiuot aplink visą miestą, nes viena miesto dalis buvo tiesiog didelė bedugnė. Bugai FTW.

Ne, nieko panasaus neteko patirt :) , uzjauciu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oho jau yra kas perejo zaidima.. :) Ilgas? Kiek valandu uztrukote mazdaug? Man asmeniskai kolkas labai patinka zaidimas, tik nervuoja, kad negaliu vaziuoti kaip per koki gta4, jau pripratau lekti visu greiciu, dauzytis kur papuola ir likti be bausmes :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ta prasme storyline'ą praėjau tik. Dabar reiks ieškot playboyus, ir visus kitus šūdeliakus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas visai neblogas tik trumpas,perejau dviem prisedimais taip tariant prazaista 9h 24min storylainui taip tariant ant hard lygio :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra kam nors taip buvę ? Du kartus išviso taip man buvo, kai reikėjo ieškot alternatyvaus kelio norint pabaigt misiją. Pirmą kart buvo kai reikėjo cigaretes pardavinėt, ir antrą, kai pridaviau Joe pas El. Greco, ir reikėjo važiuot atiduot pinigus. Tada reikėjo važiuot aplink visą miestą, nes viena miesto dalis buvo tiesiog didelė bedugnė. Bugai FTW.

man ir taip buvo kai is disko zaidziau kai tas draugas vairavo masina kai vito grizo is karo ikrito masina ir palaukiau kelias min isijunge filmukas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra kam nors taip buvę ? Du kartus išviso taip man buvo, kai reikėjo ieškot alternatyvaus kelio norint pabaigt misiją. Pirmą kart buvo kai reikėjo cigaretes pardavinėt, ir antrą, kai pridaviau Joe pas El. Greco, ir reikėjo važiuot atiduot pinigus. Tada reikėjo važiuot aplink visą miestą, nes viena miesto dalis buvo tiesiog didelė bedugnė. Bugai FTW.

Ne į temą

galima paklausti kurioj vietoj pirkai ta svarka kad butu be kepures niekur nerandu visur tik su kepurem

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na žaidimo dar neperėjau pats, bet jau esu 14 chapterį, kaip sakė kolegos iš šio forumo, kad yra 15 chapterių, daug tikrai nežaidžiu, bet baigiu pereiti. Žaidimas tikrai trumpas, labai net trumpai, kai kūrė tikrai gan ilgai, buvo labai daug atidėjimų ir pan..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as irgi pabandziau, pirmas ispudis- zaidimas nuostabus, einant gatve matosi kad verda gyvenimas, na pvz. einu per kiema, o man virs galvos antram aukste isdauziamas stiklas ir girdisi kaip pykstasi zmones. Ieinu i laiptine, o ten ant palanges tupi katinas, pasiziuri i mane ir isoka pro langa, paskui pasigirsta garsas kaip jis ikrenta i siuksliadeze( na gal kurnors kitur, nesvarbu). Esme ta, kad demesys skirtas visoms smulkmenoms, net pametus variklio gaubta matosi kaip veikia ausintuvas, didinant apsukas pradeda suktis, o atleidus nebesisuka. Duodu 9,5/10 (duociau 10/10, bet visada gali buti geresniu.)

Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritarsiu visiem jo žaidimas tikrai trumpas, bent aš tikėjausi iš žaidimo daugiau nei jis pasiūlė, nors žaidimas tikrai nebuvo monotoniškas, tas man labiausiai patiko. Duosiu 9/10 nes tiek laiko atidėliotas žaidimas galėjo būt tikrai geresnis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas jus playmate'ai nebuginti? Damn pas mane kad ir kiek berinkciau vis meta 46 numeri su ta pacia nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritarsiu visiem jo žaidimas tikrai trumpas, bent aš tikėjausi iš žaidimo daugiau nei jis pasiūlė, nors žaidimas tikrai nebuvo monotoniškas, tas man labiausiai patiko. Duosiu 9/10 nes tiek laiko atidėliotas žaidimas galėjo būt tikrai geresnis.

Per kurį galą jis Jums trumpas. Aš jame jau 7-8val. ir tik 8 chapter'yje (žaidžiant hard sunkumo lygiu). Tai spėju viso koks 15val. bus. Tai čia labai neforsuojant - 1,5 savaitės trukmės žaidimas. Ir tai skaitau, kad ilgas man :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas jus playmate'ai nebuginti? Damn pas mane kad ir kiek berinkciau vis meta 46 numeri su ta pacia nuotrauka

Nezinau koks ten buvo numeris, bet ir man buvo, kad 3 radau tokius pat nors visai skirtingose vietose. 1 gatvej, kita misijoj kita dar kazkur.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.