ViPeRkillz

Mafia II

Rekomenduojami pranešimai

Jo, davė, o kas juokingiausia, kad The Godfather žaidimui davė 7,4 ar tai 7,6. :D :D The Godfather buvo vidutinybė, Mafia II neprilygstantis. Matosi, kad 2K apžvalgininkams nesumokėjo, todėl ir gavo tokį įvertinimą. Lauksiu PC Gamer apžvalgos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perėjau tikrai nesveikas storyline, tik pabaiga labai liūdna ir šeip žaidimas labai geras ;) žaidžiau ant medium tai nėra nei sunkus nei lengvas, bandysiu turbūt lošt ant hard ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu gal rimtai nepapirko apžvalgininkų, už tai tiek ir gavo ;/

Bet koks skirtumas, svarbu mums patinka , o jie tą savo balą susikiša kur nori ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet pagalvojus , tiek jau nervų kūrėjai sugadino su tais savo perkėlimai ,kad jau net apžvalgininkai peikia kiekveiną klaidęlę ir už ją muša ;) Durni tie apžvalgininkai... ;s

 

GameSpot- 8.5 ;s

Redagavo EvalCo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tipo perejus game negalima freeroaminti? nes perejus i meniu iskart ismeta

Aš irgi pastebėjau, nebent gali nuo kurio tai chapterio pasileist ir šeip varinėt, atsirakinėt archievmentus, o šeip aš lošiau ant medium bet lošiu ant hard dar kartą nes daugiau visokių papildomų nesamonių atsiranda ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pisau su tom nesamonem. Del ko gavo mazus reitingus, nes neuzmokejo sektiek $ apzvalgininkams. Paziurekit, gta4 kiek gavo, vien del to, kad sumokejo rockstar nemaza sumele, nors tas game nevertas 10, max 8. Crysis kaip vertinamas buvo, vien del to, kad ea velgi paklojo nemaza suma. Man visiskai p* ka ten tie peza apzvalgininkai, kad ir buna 3/10 apzvalgose, bet as ji losiu, nes man vienas geriausiu sand box game su geriausia istorija :rofl:) PEACE

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pisau su tom nesamonem. Del ko gavo mazus reitingus, nes neuzmokejo sektiek $ apzvalgininkams. Paziurekit, gta4 kiek gavo, vien del to, kad sumokejo rockstar nemaza sumele, nors tas game nevertas 10, max 8. Crysis kaip vertinamas buvo, vien del to, kad ea velgi paklojo nemaza suma. Man visiskai p* ka ten tie peza apzvalgininkai, kad ir buna 3/10 apzvalgose, bet as ji losiu, nes man vienas geriausiu sand box game su geriausia istorija :rofl:) PEACE

Ne į temą

Pritariu 100 procentu tau tevai , sis geimas kala i klyna :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

kur sleptis 11 chapteri kad gaut achievement wake up call? kad ir kur besislepciau vis tiek randa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Padekit kas perejo nzn 14 capteris.missija doke kai ten isaudai ir poto raso rob shop or cars to bruski. nepereinu

 

vok masinas uz jas pinigu gausi arba parduotuves plesk reik tau tam tikros sumos pinigu kad galetum test zaidima

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.