malibunas12

Assassin's Creed 2

Rekomenduojami pranešimai

Oficialiai paskelbta kad veiksmas vyks 400-500 metu i prieki, taigi gauname 1600-1700m. po Kr.

Pagrindinis veikejas isliks Desmond Miles. Paciame zaidime geriau zinomas Al Tayr vardu.

Taip pat kurejai prasitare, jog Al Tayras mokes plaukt, prie jo animaciju dirba Prince Of Persia vyriausias direktorius Deividas Vilkinsonas ( David Wilkinson )

 

Planuojamas isleidimas ant PS3, X360,AK. Apie WII versija nieko nezinoma.

Kureju spejama isleidimo data: 2009 pabaiga(arciau vidurio)- 2010 pradzia.

 

Ubisoft taip pat paskelbe jog AC bus serijinis zaidimas, tad AC2 nebus paskutine sios serijos dalis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ACIU! :D anyway, maniau su AC palauks dar bent metus ar kaip (kasnors priminkit isleidimo data pirmo AC).

 

 

ir cia gan idomiai, altayras visdar pagrindinis veikejas, tai kas jis koks robotas zombis mutantas kad gyvena kokia 450 metu :D

 

 

seip laukiu zaidimo nes man patinka sita seija ir jos koncepsija, vienintelis neraminantis dalykas kad kai nukelia taip toli tai neisvengsi dideliu pakitimu, bus ginklai ir kitokie modernesni padargai, o tas man gadins malonuma :/ ir idomu ar ir siame zaidime sargybinai laipiosis stogais vydamiesi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip čia altairas nelabai pagrindinis veikėjas. Labiau pagrindinis Desmond Miles, todėl abejoju, kad AC 2 bus Altairas. Bus tiesiog visiškai kitas veikėjas, kuris bus Desmond Miles protėvis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėtų gal būt neblogas,pirmas asasinas greit pabodo dėl pasikartojančių misijų :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmasis AC buvo labai idomus ir man patiko.Tikiuosi AC 2 bus naujoviu,o ne tik pakeistos uzduotys ar pns.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamiršot paminėti viena dalyka:

Žaidimas vyks Prancūzijoje, revoliucijos metu (kai jau buvo sukurtos muškietos,patrankos ir t.t), ~18 amžiui maždaug pagal mano istorijos žinias.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kurejai paskelbe, kad altairo apranga keisis. Taciau jei jie nesugalvos nieko gero, tiesiog bus pagrazinta senoji.

 

Mano manymu tai cia iseis viena geriausiu daugiazaidybiniu daliu francize.

 

AC 1 buvo isleistas 2007 metais.

Redagavo malibunas12

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.