ExeeD

Wii dvd neskaito kompas normalu?

Rekomenduojami pranešimai

Nesenai man buvo nulauztas wii priedu gavau zaidima Prince Of Persia bet as i lietuva neatsiveziau pulteliu ir negaliu patikrint ar tikrai tas zaidimas veikia.ta paci aidnea prisipirkau Verbatimu DVD ir issikepiau zaidimus pagal instrukcija su IMG burn 4x iso faila ir t.t kai jau kokius 3 kompaktus iskepiau pamaciau kad idejus i DVD roma kompiuterio rodo Kad Diske nieko nera laisvos vietos 0bit uzimtos 0 isviso 0... tas pats ir su Prince of Persia cia normalu ar kazkas ne to??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesenai man buvo nulauztas wii priedu gavau zaidima Prince Of Persia bet as i lietuva neatsiveziau pulteliu ir negaliu patikrint ar tikrai tas zaidimas veikia.ta paci aidnea prisipirkau Verbatimu DVD ir issikepiau zaidimus pagal instrukcija su IMG burn 4x iso faila ir t.t kai jau kokius 3 kompaktus iskepiau pamaciau kad idejus i DVD roma kompiuterio rodo Kad Diske nieko nera laisvos vietos 0bit uzimtos 0 isviso 0... tas pats ir su Prince of Persia cia normalu ar kazkas ne to??

 

koks pas tave dvd-rom'as ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kompu nepažiesi nes kompas nepalaiko tokio tipo failu sistemu del to nieko ir nematai taip turi buti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

koks pas tave dvd-rom'as ?

paprastas irasantis DVD-RW

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paprastas irasantis DVD-RW

O firma? Nes kai kurios firmos DVD nuskaito Wii diskus :( Na, bet jei nerodo, manau tai yra normalu. Dėk į Wii diską, gi be pultų vis vien rodo, koks žaidimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O firma? Nes kai kurios firmos DVD nuskaito Wii diskus :( Na, bet jei nerodo, manau tai yra normalu. Dėk į Wii diską, gi be pultų vis vien rodo, koks žaidimas.

Taigi ijungus wii rodo ta teksta kur reikia spaust A :( gal zinot kaip man ieit i meniu be pultelio ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi ijungus wii rodo ta teksta kur reikia spaust A :( gal zinot kaip man ieit i meniu be pultelio ?

Palauk šiek tiek ir pamatysi :( Kokią 1 min reiks palaukti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O firma? Nes kai kurios firmos DVD nuskaito Wii diskus :( Na, bet jei nerodo, manau tai yra normalu. Dėk į Wii diską, gi be pultų vis vien rodo, koks žaidimas.

nu va iejau i wii meniu idejau iskepta diska ir rodo tik kad diskas sukasi o kad zaidimas irasytas nerodo cia normalu??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Palauk ilgiau ir id4ėk diską off wii tada įjunk wii ir matysi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va palaukiau isijunge idejau diska rode kampe kad idetas zaidimas :D Aciu jums uz pagalba.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.