JGOD

Diskusijos apie PSP 3000 modelį

Rekomenduojami pranešimai

Jei atrišto psp versija yra 6.20 PRO-B8, tai ant jo pasileis visi naujausi žaidimai, ir išėmus bateriją atrišimas nedings?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei atrišto psp versija yra 6.20 PRO-B8, tai ant jo pasileis visi naujausi žaidimai, ir išėmus bateriją atrišimas nedings?

 

Pabandyk ir pamatysi, šiaip turėtų veikt, jei naujų cfw neišleido per pastaruosius mėn., jei ne tai įsirašysi parsisiūsi naujesnę ir veiks, o dėl psp 300x pilno atrišimo tiksliai nežinau, girdėjau, kad yra kažkokios programikės kurios padaro į pilnai atrišama, bet pats neišbandžiau nieko negaliu pasakyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. Nusipirkau psp 3004. Po baterija parasyta 0c, o softas 6.30. Ar si versija atsirisa? Ir ar didele galimybe gaut bricka atrisant?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iškilo toks klausimas. Jei aš pvz nepilnai pakrautą psp atjungiu nuo krovimo ar baterija dėl to gadinasi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iškilo toks klausimas. Jei aš pvz nepilnai pakrautą psp atjungiu nuo krovimo ar baterija dėl to gadinasi?

 

Nelabai, taciau baterijoms visada geriausia tada, kai ji buna pilnai ( nu beveik pilnai ) iskraunama ir pilnai ikraunama

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ar tai normalu, kad psp kai diskas sukasi skleidžia gan garsų garsą? Žiūrėjau psp 200x serijos, neskliedė tokio garso.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ar tai normalu, kad psp kai diskas sukasi skleidžia gan garsų garsą? Žiūrėjau psp 200x serijos, neskliedė tokio garso.

 

Nelabai, gal liečias kur nors diskelio dėžutėj, nes aš kai turėjau, tai pas mane tik išpradžių kol paleisdavo garsiau girdėdavos, o toliau tyliai sukdavos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ar tai normalu, kad psp kai diskas sukasi skleidžia gan garsų garsą? Žiūrėjau psp 200x serijos, neskliedė tokio garso.

 

Ziurint ka galima vadint dideliu garsu, pavyzdziui pas mane zaidziant is UMD vis retkarciais toks lyg blukstelejimas trumpas. Gal normalu, jai diskas sveikas ir zaidimas veikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai žaidi žaidimą toks ūžimas. Sakyčiau, kad psp lėvas arba žaidimas, bet psp buvo pirktas naujas, o ir žaidimą naują įdėjąs žaidžiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkur girdėjau, kad tipo ant neatrištų psp eina žaisti demo žaidimus. Jei tai tiesa tai iš kur jų gauti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkur girdėjau, kad tipo ant neatrištų psp eina žaisti demo žaidimus. Jei tai tiesa tai iš kur jų gauti?

 

PSN

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkur girdėjau, kad tipo ant neatrištų psp eina žaisti demo žaidimus. Jei tai tiesa tai iš kur jų gauti?

 

Is cia ir galima tik reikia usb laido Redagavo mmmm

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu pvz siunčiuosi iš tos nuorodos kur mmm parodė tai kur tuos žaidimus kelti paskui? PSP nieko blogo nedaro tas dalykas, jokių ten gedimų nebūna jei kur nors sukeli? Nes kolkas dabar žaidžiu su paskolintu psp tai nenoriu sugadinti, jis neatrištas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.sonyps.lt/parduodame

 

Ar esat kas nors iš čia ką nors pirkęs, ar girdėjot atsiliepimų?

 

Aš nepatariu iš ten pirkti nes tokios kainos kaip ten yra apiplėšimas.Naujas psp parduotuvėje pigiau kainuoja negu pas juos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.