eaZZy

kvailas klausimas

Rekomenduojami pranešimai

sweiki, siaip apie pc nusimanau gan gerai bet vat apie ps2 dar noob'as esu, taigi norejau suzinoti kokiu greiciu geriausia irasineti ps2 dvd kompaktus ;) na nemanau, kad kokiu 40x irasius game gerai veiks, o gal as klystu? ;) aciu uz ataskymus ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gi yra www.playmanija.net toks skyrelis gidai... ten ir reikejo pasiskaityt... ten aiskiai parasyta, kad 6x arba letesniu greiciu, kad neivyktu klaidos...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nemanau, kad kokiu 40x irasius game gerai veiks

yra 40x DVD irasymo greitis ? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As rasau visada 2x DvD, o CD maziausiu, koki duoda DvDRW draivas, mano atveju 8x.

Ir isvis ziauru, kai zmogus nusoka is kosmoso, ir uzklausia to, kas aprasyta forume soooooo many times....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tikrai tu temu visur dafiga primetyta, tai koki pusdieni cia jau skaitau viska padriat apie ps2...tai seip visi mano klausimai atsakyti. o y tema tai joa, as ant 6x max irasineju dvd ir visi idealiai veikia...kai ismokau tvarkingai irasinet... <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tikrai tu temu visur dafiga primetyta, tai koki pusdieni cia jau skaitau viska padriat apie ps2...tai seip visi mano klausimai atsakyti. o y tema tai joa, as ant 6x max irasineju dvd ir visi idealiai veikia...kai ismokau tvarkingai irasinet... <_<

Ne į temą

nu tai jei pilna tokiu temu tai kam tu jas prikelineji?matai kad parasyta 2007 metais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.